Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Rīgas šķīrējtiesa paziņo par grāmatas izdošanu par šķīrējtiesvedību!

27. jūnijs, 2023

Rīgas šķīrējtiesa ar lepnumu paziņo par jaunas grāmatas izdošanu “Šķīrējtiesvedības rokāsgrāmata: Kā būt soli priekšā konkurentiem un piedzīt parādus ātri”.

Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs ir nolēmis dalīties savā vairāk nekā 20 gadu pieredzē vietējo un ārvalstu alternatīvo strīdu risināšanas jomā. Kā rezultātā ir nākusi klajā  grāmata “Šķīrējtiesvedības rokāsgrāmata: Kā būt soli priekšā konkurentiem un piedzīt parādus ātri”, kurai Latvijas tirgū nav analoga. 

Grāmatas autors, Jurijs Ņikuļcovs, ir jurists, tiesību maģistrs, šķīrējtiesnesis un Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs. Pateicoties savai profesionalitātei un padziļinātām zināšanām šķīrējtiesvedības jomā, ir izpelnījis cieņu un atzinību juristu jomā.

Grāmata ir veidota ar domu informēt un aprakstīt dažādas situācijas parādu piedziņas jomā un alternatīvo strīdu risināšanas jomā (šķīrējtiesvedībā). Grāmatā uzņēmēji, juristi, grāmatveži, kredītu menedžeri, studenti, kā arī daudzi citi, kuri savā darbā saskaras ar parādiem un interesējas par alternatīviem strīdu risināšanas veidiem, var izlasīt publikāciju apkopojumu, kas tika publicēti autoritatīvos izdevumos. Grāmatā ir aprakstīti gan likumu, gan praktiskie aspekti, kas ir jāņēm vērā piedzenot parādus neatkarīgi no parādnieka atrašanas vietas. 

Grāmatā atradīsiet tādas tēmas kā:

  • Kādi ir parāda piedziņas soļi strīda gadījumā.
  • Kādi ir soda veidi.
  • Kā šķīrējtiesvedības process ietekmē parādu atgūšanu.
  • Un daudz citas noderīgas informācijas par šķīrējtiesvedību un parādu piedziņu.

Grāmata ir pieejama drukātā vai elektroniskā izdevumā:

  • Drukāta izdevuma cena ir 75,00 eiro bez PVN, 
  • Elektroniskā izdevuma cena ir 50,00 eiro bez PVN. 

Lai pasūtītu grāmatu ir nepieciešams nosūtīt pieteikumu uz e-pastu norādot vēlamo grāmatas izdevumu un piegādes veidu, pēc pieteikuma apstrādes tiks nosūtīts avansa rēķins apmaksai. Pēc rēķina apmaksas drukāto izdevumu var izņemt birojā - Vecpilsētas ielā 19, Rīgā, iepriekš saskaņojot laiku vai grāmata tiks nosūtīta par papildus samaksu ar kurjera, pakomāta vai pasta starpniecību; elektroniskā grāmata EPUB formātā tiks nosūtīta uz e-pastu.

Šķīrējtiesvedības rokāsgrāmata Šķīrējtiesvedības rokāsgrāmata: Kā būt soli priekšā konkurentiem un piedzīt parādus ātri

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Kopīgot: