Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Bezmaksas dokumenta paraugs - Pirmstiesas brīdinājums

19. marts

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā ir pieejams gan tipveida dokumenta paraugs, kuru var lejupielādēt, gan dokumentu ģenerators, kurā aizpildot laukus tiek ģenerēts dokuments PDF formātā.

Veidlapai Pirmstiesas brīdinājums ir visstingrākais raksturs. Papildus tam, ka tiek norādīts parāda apmērs, termiņi un līgumsods, Parādniekam ir dota pēdējā iespēja samaksāt parādu strikti norādītā laikā. Pirmstiesas brīdinājumā Kreditors brīdina, ja Parādnieks nenokārtos savas saistības, viņš vērsīsies tiesā ar prasību par parāda piedziņu no Parādnieka, pieprasīs apķīlāt Parādniekam piederošo nekustamo īpašumu, kustamo mantu, skaidru naudu, ierakstīs aizlieguma atzīmes attiecīgajos publiskajos reģistros, pieprasīs apķīlāt maksājumus, kuri Parādniekam pienākas no trešajām personām, kā arī Kreditors apsver iespēju iesniegt pieteikumu pilsētas rajona tiesā par maksātnespējas procesa uzsākšanu un Parādnieka atzīšanu par maksātnespējīgu. Ja pēc Pirmstiesas brīdinājuma saņemšanas Parādnieks ļaunprātīgi būs veicis vai gatavosies veikt darbības, kas jebkādā veidā prettiesīgi kaitēs Kreditoram, tiks iesniegts paziņojums piekritīgā tiesību aizsardzības iestādē par Parādnieka vai ar to saistīto personu izdarītu vai gatavotu noziedzīgu nodarījumu atbilstoši attiecīgām Krimināltiesību normām.  

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 39 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu paraugus, kurus nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalieties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk:

 

Kopīgot: