RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Atbalsts
Strīda izskatīšana Online

Strīda izskatīšana Online

Drukāt

Rīgas šķīrējtiesa pielāgojas pasaules tendencēm, līdz ar to strīda izskatīšana Rīgas šķīrējtiesā ir palikusi vēl vienkāršāka!

 

Rīgas šķīrējtiesa piedāvā unikālu iespēju — strīdu izskatīšanu online, izmantojot videokonferenciTiesas sēde būs pieejama visur - robežas nepastāv!

 

Tagad Jūs varat piedalīties tiesas sēdē online un nav nepieciešams ierasties klātienē. Ir iespējams izmantot videokonferenci un nav nozīmes, kur Jūs atrodaties, blakus telpā vai citā pilsētā vai valstī (ja būs nepieciešams - arī tulkam un ekspertam).

 

Iespēja izskatīt strīdus online ļaus biznesa sfēras cilvēkiem ekonomēt savu laiku un naudu! Rīgas šķīrējtiesa attīstās, kļūst vēl pieejamāka, mūsdienīgāka un drošāka, vienmēr domā par procesa dalībnieku/uzņēmēju ērtumu un šķīrējtiesas procesa pieejamību.

 

Pieteikties videokonferencei ir iespējams ar oficiālu pieteikumu šķīrējtiesai vai norādot to prasības pieteikumā, vai atsauksmē. Šķīrējtiesas priekšsēdētājs 1 (vienas) darba dienas laikā pieņems lēmumu par videokonferences rīkošanas laiku un vietu.

 

Pieteikt videokonferenci varēs jebkura procesā iesaistītā puse vismaz 5 (piecas) darba dienas līdz nozīmētajai tiesas sēdei. Šķīrējtiesas dalībniekam ir nepieciešams nodrošināt savu datoru ar labu interneta pieslēgumu un video kameru, lai procesa dalībnieki viens otru labi var dzirdēt un redzēt.

 

Ja Jums palika jautājumi - rakstiet: info@court.lv, vai zvaniet: +37167365100.

 

Ar cieņu un veiksmi vēlot,

Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs Jurijs Ņikuļcovs