Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Bezmaksas dokumenta paraugs - brīdinājums par parāda un maksājuma saistību izpildi

27. februāris

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā ir pieejams gan tipveida dokumenta paraugs, kuru var lejupielādēt, gan dokumentu ģenerators, kurā aizpildot laukus tiek ģenerēts dokuments PDF formātā.

Veidlapai Brīdinājums ir stingrāks raksturs nekā veidlapai Atgādinājums. Šī veidlapa ir stingras formas paziņojums par parādu ar līgumsoda aprēķinu, kurā izteikts piedāvājums līgumsodu apmaksāt kopā ar pamatparādu. Kā arī Parādniekam tiek paziņots, ka informācija par Parādnieka parādu ir publicēta publiskajā nemaksātāju reģistrā un tiek paziņots, ja parāds un līgumsods tiks apmaksāts Kreditora noteiktajā termiņā, tad viņa dati no publiskā nemaksātāju reģistra tiks dzēsti. Kreditors patstāvīgi nosaka termiņu, līdz kuram ir jāizpilda iestājušās saistības. Kreditors norāda personas kontaktinformāciju, pie kuras ir jāvēršas, ja rodas jautājumi saistībā ar parāda apmaksu. Veidlapā Brīdinājums Jūs varat iekļaut arī Galvinieku, ja tāds ir norādīts Jūsu noslēgtajā līgumā/vienošanās.

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 39 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu paraugus, kurus nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalieties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk:

 

Kopīgot: