Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Sarēķiniet tiesvedības izmaksas Rīgas šķīrējtiesā paši

13. februāris

Kāda ir viena no Rīgas šķīrējtiesas galvenajām priekšrocībām salīdzinot ar valsts tiesu? Tiesas izdevumi! Kāpēc ir salīdzinoši zemas cenas? Process ir vienkāršots, un strīda izskatīšanas laiks RŠT ir tikai 5-6 nedēļas, te attiecīgi rodas arī naudas un laika ekonomija.

Ja Jūs šaubāties par strīda izskatīšanas vietu, kā arī ja vienkārši vēlaties aprēķināt, cik izmaksās Rīgas šķīrējtiesas  tiesvedība, Jūs viegli to varat izdarīt. Izmaksas ir atkarīgas no vairākiem kritērijiem.

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā sadaļā Kalkulators ir izveidots rīks, kuru aizpildot ir nepieciešams ievadīt prasības summu (parāda summu), atzīmēt tiesnešu skaitu lietas izskatīšanai, kāds ir prasītāju un atbildētāju skaits, adrešu skaits prasītājiem un atbildētajiem, vai ir plānots izmantot videokonferenci. Tālāk  nepieciešams nospiest pogu “Rēķināt”. 

Sīkāku informāciju par to, kā tiek rēķināta tiesas izdevumu summa un honorārs tiesnešiem, Jūs varat atrast sadaļā Tiesvedības izmaksas. Atcerieties, ka, ja šķīrējtiesā iesniegtā prasība tiek apmierināta, šķīrējtiesas izdevumus kompensē atbildētājs.

Izvēlieties pareizus un izdevīgus instrumentus sava biznesa aizsardzībai!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk:

Kopīgot: