Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Aprīlis - dāvanu mēnesis! Rīgas šķīrējtiesai - 25 gadi!

2. aprīlis

Šogad Rīgas šķīrējtiesai aprit 25 gadi! 1999.gada 1.aprīlī Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā tika iesniegts pieteikums par Rīgas šķīrējtiesas reģistrāciju.

Pa šo laiku Rīgas šķīrējtiesa ir kļuvusi ne tikai par vienu no līderēm Latvijas šķīrējtiesu vidū, runājot par izskatīto lietu skaitu, bet arī par lielāko, ņemot vērā šķīrējtiesnešu skaitu patstāvīgajā šķīrējtiesnešu sarakstā (šobrīd tie ir 57 šķīrējtiesneši no Latvijas un ārzemēm).

25 gadi ir pagājuši pastāvīgā attīstībā! Visu šo laiku esam pilnveidošies un nodevuši savas zināšanas arī uzņēmējiem, kuri ar prieku pārņem mūsu pieredzi un zināšanas. Pateicamies visiem tiem, kuri uzticās mums, kuri palīdz mums izplatīt informāciju par šķīrējtiesvedības priekšrocībām un veido uzticamu Latvijas šķīrējtiesvedības tēlu!

Mūsu dzimšanas dienā gribam uzdāvināt Jums dāvanu - Rīgas šķīrējtiesas dibinātaja konsultanti piedāvā iespēju uzņēmējiem saņemt bezmaksas konsultācijas prasības pieteikuma sagatavē!

Pēdējā laikā saņemam daudz jautājumu, kas ir saistīti ar situācijām, kad partneris izvairās no saistību izpildes. Ņemot to vērā, līdz aprīļa beigām Rīgas šķīrējtiesas dibinātaja konsultanti sniegs konsultācijas uzņēmējiem - individuāli un bez maksas.

Saņemiet konsultāciju bez maksas - par prasības pieteikuma sagatavošanu, dokumentu noformēšanu, aprēķinu veikšanu, par lietu iesniegšanu šķīrējtiesā un par to, kā rīkoties un kas jāzina, ja partneris nereaģē un nemaksā parādu vai kā savādāk nepilda līguma saistības. Arī ja Jūsu parādnieks atrodas ārzemēs! 

Rīgas šķīrējtiesas dibinātaja konsultanti piedāva sekojošus konsultāciju veidus - neklātienē, online vai klātienē. Neklātienes konsultāciju varam sniegt e-pastā, atbildot uz Jums interesējošiem jautājumiem. Ja vēlaties saņemt ONLINE vai klātienes konsultāciju, rezervējiet vietu ONLINE tikšanās režīmā vai klātienē mūsu birojā: Vecpilsētas iela 19, Rīga, tad Rīgas šķīrējtiesas dibinātaja konsultanti ar prieku satiks Jūs mūsu telpās un uzcienās ar garšīgo kafiju vai tēju.

"Izšķirot strīdus ātri un kvalificēti, mēs padarām biznesa pasauli godīgāku un saprātīgāku" – Rīgas šķīrējtiesas misija, kurai mēs sekojam un sekosim arī turpmāk!

Sūtiet Jūsu pieteikumu apmeklējumam ar Jums ērtu konsultācijas laiku un datumu uz e-pastu:  vai zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055.

Lasiet vairāk:

 

Kopīgot: