RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Support
Dispute resolution Online
FAQ

Dispute resolution Online

Print

Jaunums Rīgas šķīrējtiesā!

 

Rīgas sķīrējtiesa piedāvā unikālu iespēju — strīdu izšķiršanu izmantojot videokonferenci! Tiesas sēde būs pieejama visur - robežas nepastāv!

 

Tagad, ja Jūs nevarat piedalīties tiesas sēdē klātienē, ir iespējams izmantot videokonferenci atrodoties citās pilsētās vai valstīs (ja būs nepieciešams - arī tulkam un ekspertam).

 

Videokonferences ieviešana ļaus biznesa sfēras cilvēkiem ekonomēt savu laiku un naudu! RŠT attīstās, kļūst vēl pieejamāka, mūsdienīgāka un drošāka, vienmēr domā par procesa dalībnieku/uzņēmēju ērtumu un šķīrējtiesas procesa pieejamību. 

 

Pieteikties videokonferencei būs iespējams ar oficiālu pieteikumu šķīrējtiesai vai norādot to prasības pieteikumā vai atsauksmē. Šķīrējtiesas priekšsēdētājs 3 (trīs) darba dienu laikā pieņems lēmumu par videokonferences rīkošanas laiku, vietu, uzticības personu.

 

Uzticības persona - tā ir šķīrējtiesas izvēlēta persona, kura veiks procesa dalībnieka identifikāciju un kuras telpās notiks videokonference.

 

Pieteikt videokonferenci varēs jebkura procesā iesaistītā puse vismaz 5 (piecas) darba dienas līdz nozīmētajai tiesas sēdei. Šķīrējtiesas dalībniekam atliks tikai ierasties noteiktajā vietā un laikā, kurā tiks nozīmēta videokonferences tiesas sēde.

 

Jautājumu gadījumā rakstiet: info@court.lv vai zvaniet: 67365100.

 

Izmantojiet savā darbā tikai efektīvus instrumentus!

 

Ar cieņu un veiksmi vēlot,

Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs

Jurijs Ņikuļcovs