RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

WELCOME!

News calendar

<< < 2018 October > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

RAC Mediation

You settle the dispute, preserving good business and personal relationships with the other side. There is no need to immediately apply to the court any more, one should just use the help of a professional mediator.

RAC Auction

You post something on the public voluntary auction without any effort and extra expenses. This could be a debt, a right to claim, a work of art, securities, etc. You can make your own adjustments to the rules of the auction.

New! Dispute Resolution Online

The Riga Arbitration Court offers a unique opportunity - to resolve disputes using a videoconference! A hearing will be available everywhere - no borders!

 

Standard document samples

You use this service in your economic activity to save time and other resources. It is necessary only to download the sample and enter your data in already prepared form. It is convenient, simple and free of charge!

Create a document yourself

In the presence of debitors you generate various documents, using automatic forms. In order to save your time and money, create claimants applications yourself.

Free contract correction

This service helps you write a contract correctly and protect your interests. It is necessary to send a standard contract, and we will make its correction as well as suggest some useful additions.

Latest news

Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība

09-10-2018

Rudens jau izsenis ir pārmaiņu laiks, kad pēc vasaras atelpas notiek ne tikai pārmaiņas dabā, bet arī uzņēmējdarbībā, valstī un pasaulē kopumā. Tiek pieņemti jauni vai grozīti jau esošie likumi un noteikumi, tiek pieņemti svarīgi lēmumi uzņēmējdarbībā, tiek slēgti jauni darījumi un gatavoti jauni sadarbības līgumi. Ir jāatskatās uz padarīto, jāapkopo dati, jāsakārto papīri un jāsaprot, kas vēl ir veicams, lai uzņēmējdarbībā būtu vērojama izaugsme. Pārmaiņas ir notikušas arī dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtībā- 2018.gada 7.septembrī ir stājušies spēkā grozījumi MK noteikumos. Informējam, ka nu dokumentus sastādīt un noformēt būs daudz vieglāk, nebūs nepieciešamības ar partneri strīdēties par to, kā pareizi jāapliecina kopijas, vai kur liekamas konkrētās atzīmes.

Kā ir sācies Jūsu mācību gads?

04-09-2018

Zinību diena - tie nav skolnieku vai vecāku, kuru bērni iet uz skolu, svētki. Zinību diena - ir kopīgie svētki, nesaistot tos ar skolu, un neņemot vērā esat Jūs bērna vecāks vai nē. Saņemt zināšanas ir svarīgi absolūti visiem! Veiksmīgs cilvēks vienmēr atcerās, ka viņa veiksme stiprinās tikai tādā gadījumā, ja viņš visu laiku pilnveidojas, attīstās, apmācās. Un arī mēs, tradicionāli “septembriski”, aicinām Jūs saņemt vērtīgu zināšanu bagāžu “papīra darba” sfērā, runājot kā par biznesu, tā arī par dzīvi kopumā.