RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

LAIPNI LŪDZAM!

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Februāris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123

RŠT mediācijas nams

Jūs atrisināt strīdu, saglabājot labas darba un personiskās attiecības ar otru pusi. Tagad uzreiz vērsties tiesā nav nepieciešams, vienkārši jāizmanto profesionāla mediatora palīdzību.

RŠT izsoles nams

Bez liekas piepūles un laika tērēšanas izlieciet jebko publiskai brīvprātīgai izsolei. Izsoles priekšmets var būt parāds, prasījuma tiesība, mākslas darbs, vērtspapīri, u.c. Jūs varat veikt savas korekcijas izsoles noteikumos.

Jaunums! Strīda izšķiršana Online

Rīgas šķīrējtiesa piedāvā unikālu iespēju —   strīdu izšķiršanu izmantojot videokonferenci  ! Tiesas sēde būs pieejama visur - robežas nepastāv!

 

Tipveida dokumenti

Jūs izmantojat šo pakalpojumu savā saimnieciskajā darbībā laika un citu resursu ekonomijai. Nepieciešams tikai lejuplādēt paraugu un ierakstīt savus datu jau sagatavotā formā. Tas ir ērti, vienkārši un bez maksas!

Izveido dokumentu pats

Ja Jums ir parādnieki, ģenerējiet dažādus dokumentus, izmantojot automātiskas formas. Laika un naudas ekonomijai, sastādiet pretenzijas un prasības pieteikumus patstāvīgi.

Bezmaksas komerclīguma korekcija

Šis pakalpojums ļauj korekti sastādīt līgumu un aizsargāt Jūsu intereses. Jānosūta mums standarta līgumu un mēs veiksim tā korekciju, kā arī ieteiksim noderīgus papildinājumus.

Pēdējie jaunumi

Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība

09-10-2018

Rudens jau izsenis ir pārmaiņu laiks, kad pēc vasaras atelpas notiek ne tikai pārmaiņas dabā, bet arī uzņēmējdarbībā, valstī un pasaulē kopumā. Tiek pieņemti jauni vai grozīti jau esošie likumi un noteikumi, tiek pieņemti svarīgi lēmumi uzņēmējdarbībā, tiek slēgti jauni darījumi un gatavoti jauni sadarbības līgumi. Ir jāatskatās uz padarīto, jāapkopo dati, jāsakārto papīri un jāsaprot, kas vēl ir veicams, lai uzņēmējdarbībā būtu vērojama izaugsme. Pārmaiņas ir notikušas arī dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtībā- 2018.gada 7.septembrī ir stājušies spēkā grozījumi MK noteikumos. Informējam, ka nu dokumentus sastādīt un noformēt būs daudz vieglāk, nebūs nepieciešamības ar partneri strīdēties par to, kā pareizi jāapliecina kopijas, vai kur liekamas konkrētās atzīmes.

Kā ir sācies Jūsu mācību gads?

04-09-2018

Zinību diena - tie nav skolnieku vai vecāku, kuru bērni iet uz skolu, svētki. Zinību diena - ir kopīgie svētki, nesaistot tos ar skolu, un neņemot vērā esat Jūs bērna vecāks vai nē. Saņemt zināšanas ir svarīgi absolūti visiem! Veiksmīgs cilvēks vienmēr atcerās, ka viņa veiksme stiprinās tikai tādā gadījumā, ja viņš visu laiku pilnveidojas, attīstās, apmācās. Un arī mēs, tradicionāli “septembriski”, aicinām Jūs saņemt vērtīgu zināšanu bagāžu “papīra darba” sfērā, runājot kā par biznesu, tā arī par dzīvi kopumā.