Uzņēmumu atsauksmes par RST


 

Atsauksmes pēc RŠT semināriem lasiet šeit

 

 

Izmantot privāto kabinetu bija ļoti ērti! Nevajadzēja katru reizi jautat, lai šķīrejtiesas darbinieki nosūtītu dokumentus - tas viss savlaicīgi bija jau izvietots kabinetā. Varēja labi redzēt, kurā stadijā atrodas izskatāmā lieta šķīrējtiesā.

 

Tatjana Jekimova

 


Pateicamies par lielisku prezentāciju! Novēlam uzplaukumu un panākumus biznesā!

 

Baltijas Starptautiskās akadēmijas juridiskās fakultates 1. kursa studenti. 

 


Liels paldies RŠT par palīdzību darbā, par savlaicīgām, kvalitatīvām konsultācijām, par svarīgu informāciju, par siltumu saskarsmē.

 

Dzīvnieku barības vairumtirdzniecība

 


 

Tā ir ļoti noderīga tiesa, kurā strādā atsaucīgi un laipni cilvēki. Vienmēr var saņemt nepieciešamo informāciju.
Patikāma un komfortābla gaisotne.

Medicīnas joma

 


Šodien gribam izteikt pateicību Rīgas šķīrējtiesas kolektīvam par Jūsu nenovērtējamo palīdzību. Jūsu konsultācijas, vēstules, ko saņēmām e-pastā un dokumentu paraugi — ir tie instrumenti, bez kuriem nevaram iztikt. Mūsu darbā ar parādniekiem vairs nav tas haoss, kas bija iepriekš - pateicoties Jums. Paldies, ka pildāt savu darbu profesionāli un ātri! Mūsdienu biznesā tas ir primārais!  

Valdes loceklis
Celtniecības produktu vairumtirdzniecība

 


Liels paldies par Jūsu profesionalitāti. Prieks sadarboties ar cilvēkiem, kuri prot pielietot savas profesijas zināšanas un dara to ātri un kvalitatīvi! Mēs sākām sadarboties ar Rīgas šķīrējtiesu 2013. gadā un katru reizi, izšķirot strīdu, Rīgas šķīrējtiesā, esam nonākuši pie gaidāmā rezultāta. Lai Jums veicās un tā turpināt!

Juridiska biroja vadītāja

 


Paldies, ka ieraudzījāt un vēlējāties palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem patversmē «Labās mājas».

Direktore A.Kārkliņa
Dzīvnieku patversmes «Labās mājas»

 


Ļoti draudzīgs kolektīvs, ātrs darbs!

Alkohola vairumtirdzniecības pārstāvis

 


Izsaku pateicību par profesionālu un operatīvu darbu jebkura jautājuma risināšanā. Novēlu tā turpināt! 

 

Zv. advokāts
 


Liels paldies atsaucīgajam Rīgas Šķīrējtiesas kolektīvam par ziedojumiem! Lai veicās Jūsu darbā! Ar sveicieniem un pateicībā – 

Labdarības projektu koordinators Māris Sirmulis
Biedrības «Svēta Jāņa Palīdzība»

 


Veiksmi Rīgas Šķīrējtiesai Jaunajā gadā! Patīkami iepazīties ar informāciju par Jūsu darbu prasmīgi veidotās un loģiskās publikācijās par savu darbību. Ir jūtama vēlme palīdzēt klientiem.

Nadežda


Laimīgu Jauno Gadu! Paldies par profesionalitāti!

Vadošais jurists
Transporta noma

 


Profesionāli un taisnīgi. Strīds tiek izšķirts atbilstoši šķīrējtiesas garam!

Zv. advokāte Ivars Grunte

 


Paldies par patīkamo un augsti profesionālo sadarbību! 

Zv. advokāte Anda Fokrota

 


Šķīrējtiesas process ir veikts nevainojami un atbilstoši visām likumdošanas prasībām.

 V.Bobrovs
«Padva un Partneri Baltija»

 


 

Ar Jums mēs esam pārliecināti par nākošo dienu! Paldies!

Valdes priekšsēdētājs
Kravu pārvadājumi

 


Ļoti patīk Jūsu mārketinga materiāli, kurus saņemam uz e-pastu!

Valdes priekšsēdētājs
Nekustamā īpašuma noma 

 


Viss ir ļoti labi un profesionāli! Mīliet un rūpējieties par saviem darbiniekiem, it īpaši meitenēm … viņas Jums ir tik apbrīnojamas!

Zv. advokāts

 


Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība, turpmāk — Sabiedrība, jau vairāk kā trīs parādu piedziņas lietās sadarbojas ar Rīgas Šķīrējtiesu. Sabiedrība ir pārliecinājusies par ātru parādu piedziņas lietu izskatīšanas termiņu un šķīrējtiesnešu kompetento darbu.

Valdes priekšsēdētājs
Pārtikas vairumtirdzniecības uzņēmumsPateicamies par esošo sadarbību Rīgas Šķīrējtiesai, kuras rezultātā esam ieguvuši efektīvas juridiskās parādu atgūšanas un strīdu izskatīšanas metodes. Daudzas tiesas par daudz sarežģī vienkāršus procesus, ko nevaram teikt par Rīgas Šķīrējtiesu. Arī tiesvedības izcenojumi ir adekvāti mūsdienu ekonomiskajai situācijai. Noteikti arī turpmāk sadarbosimies ar Rīgas Šķīrējtiesu.

Prokurists
Degvielas un naftas produktu vairumtirdzniecība

 


Par sadarbību ar Rīgas Šķīrējtiesu. SIA sadarbojas ar Rīgas Šķīrējtiesu nedaudz ilgāk par 1,5 gadiem. Rīgas Šķīrējtiesas komandā ir pieredzējuši tiesneši un juristi. Uz mums interesējošiem jautajumiem atbildes tiek sniegtas ātri un izsmeļoši. Pateicoties operativitātei mēs laicīgi saņemam izpildrakstus ir izdevies piedzīt parādus no mūsu klientiem. Sadarbība ar Rīgas Šķīrējtiesu apmierina un varam ieteikt to arī visiem, kas vēlas rezultātus.

Prokurists
Finanšu darbības uzņēmumsŅēmot vērā, ka sadarbības partnera izvēle ir atbildīgs un stratēģisks lēmums, mēs rūpīgi izvērtējām vairākas šķīrējtiesas, bet tomēr izvēlējamies  Rīgas Šķīrējtiesu. Jau pirmās nodotas lietas izskatīšana liecināja par to, ka mēs esam izvelējušies kompetentu sadarbības partneri, kas dzīli pārzina savas darbības jomu. Esam pateicīgi arī par to, ka Rīgas Šķīrējtiesas darbinieki profesionāli izvērtēja konkrētas situācijas un sniedza mums konsultācijas, kas palīdzeja mums pieņemt pareizus lēmumus. Uzskatam Rīgas Šķīrejtiesu par partneri, uz kuru var paļauties un plānojam arī turpmāk turpināt mūsu sadarbību.

Valdes priekšsēdētājs
Loģistikas uzņēmums


 


Jau vairākus gadus uzticam strīdu izšķiršanu Rīgas šķīrētjiesai. Pa šo laiku, mēs esam pārliecinājušies, ka Rīgas šķīrējtiesā strādā tikai augsti kvalificēti juristi, lietas tiek izskatītas ātri un bez vilcināšanās, dokumenti tiek sastādīti korekti un atbilstoši likumdošanas normu prasībām, kas ļauj mums bez šķēršļiem saņemt izpilddokumentus valsts tiesās.


Valdes priekšsēdētājs
Būvmateriālu tirdzniecības uzņēmums


 


Izsakām pateicību Rīgas Šķīrējtiesas speciālistiem, par kvalificēto palīdzību tiesās iesniegto lietu izskatīšanā. Rīgas Šķīrējtiesa ir drošs partneris, kas kvalitatīvi un veiksmīgi risina jautājumus strīdu izskatīšanā. Pateicamies par sadarbību, ceru uz to turpmāku attīstību, kā arī novēlu Jūsu uzņēmumam lielus panākumus profesionālā jomā.

 

Parāda piedziņas speciālists
Pārtikas tirdzniecības uzņēmumsPirms diviem gadiem mēs izvelējāmies tieši Rīgas Šķīrējtiesu kā iespējamo strīdu izšķiršanas vietu, ņemot vērā tādus svarīgus faktorus kā: tiesnešu augstā kvalifikācija, lietas izskatīšanas ātrums un samērīga maksa par tiesvedību, salīdzinot ar citām šķīrējtiesām. Ar trim vārdiem varu atbildēt, kā šajā šķīrējtiesā tiek izskatīti strīdi: “profesionāli, objektīvi, operatīvi”. Pēc šīs frāzes, kas balstītas uz mūsu kompānijas pieredzi, ir lieki man jautāt, vai uzņēmējiem ir jēga ierakstīt savos līgumos Rīgas Šķīrējtiesu.


Uzņēmuma valdes loceklis,
naftas produktu vairumtirdzniecībaIemesls, kādēļ mēs izvēlamies tieši Rīgas Šķīrējtiesas, saistīts ar tās augsto darba kvalitāti un objektivitāti. Mūsdienās biznesā kompānijas reputācijai ir ārkārtīgi liela nozīme, un sadarbības partneru izvēle ir stratēģiski svarīgs jautājums. Manas vadītās kompānijas vārdā varu viennozīmīgi rekomendēt Rīgas Šķīrējtiesu saimniecisko strīdu izskatīšanai, jo šajā gadījumā katrai pusei būs garantēta operativitāte, objektivitāte un kvalitāte.

Uzņēmuma rīkotājdirektors,
pirmstiesas parādu piedziņa (inkaso)
Aptuveni jau trīs gadus lielākajā daļā no mūsu līgumiem mēs attiecīgā punktā ierakstam Rīgas Šķīrējtiesu. Un kā liecina prakse, vairākums klientu pret tādu formulējumu neiebilst. Galvenais kritērijs tieši šīs šķīrējtiesas izvēlē bija tiesnešu sastāvs, kuriem profesionālajās juridiskajās aprindās ir laba reputācija.

Juridiskā departamenta vadītājs,
komercbanka LatvijāVairākiem uzņēmumiem, kuri ietilpst mūsu holdingā, tipveida un citos līgumos ir ierakstīta šķīrējtiesas atruna, par iespējamo strīda izšķiršanu Rīgas Šķīrējtiesā. Tā kā nebijām dzirdējuši nevienu sliktu atsauksmi par šo tiesu, pat pretēji – par Rīgas Šķīrējtiesas profesionālismu pozitīvi izteicās vairāki mūsu ilggadēji biznesa partneri, mēs izvelējāmies tieši to. Bez tam, mūs apmierināja tiesas atrašanas vieta un informācijas pieejamība par tās darbību. Viennozīmīgi varu rekomendēt Rīgas Šķīrējtiesu tiem uzņēmējiem, kas vēlās, lai iespējamais strīds tiek izskatīts operatīvi un kvalificēti.

 

Juridiskās nodaļas vadītājs,
mājsaimniecības tehnikas vairumtirdzniecība Kad pirms dažiem gadiem es jautāju mūsu advokātam, kāpēc jāsadarbojas ar Rīgas Šķīrējtiesu, viņas argumenti bija sekojoši: tiesnešu saraksts, kurš ietver tikai profesionālus juristus, ātra lietu izskatīšana un nevilcināšanās ar laiku, saņemot nepieciešamos dokumentus pēc procesa beigām, kā arī labvēlīga šķīrējtiesas darbinieku attieksme pret strīda pusēm.
Kopš tās sarunas, es personīgi pārliecinājos gan par minēto vārdu atbilstību patiesībai, gan par to, ka strīdi šajā šķīrējtiesa tiek izskatīti objektīvi. Jau vairākus gadus Rīgas Šķīrējtiesas atruna tiek iekļauta visos mūsu līgumos, kā arī šajā šķīrējtiesā notika vairāki procesi. Vēl vēlos uzsvērt, ka ja nu Rīgas Šķīrējtiesas lēmumi būtu tendenciozi, mums, diezin vai rajona tiesa būtu izsniegusi par šiem spriedumiem visus izpildu rakstus.

Uzņēmuma valdes loceklis,
auto tirdzniecībaAr Rīgas Šķīrējtiesu mēs sadarbojamies kopš 2001.gada. Izvēlējāmies šo tiesu kā potenciālo strīdu izskatīšanas vietu nevis tādēļ, ka pazīstam tajā kādu personīgi, bet gan citu kritēriju dēļ, starp kuriem bija spēcīgs tiesnešu saraksts un relatīvi zems nodevu apmērs.
Kā jurists varu atbildīgi teikt, ka strīdi Rīgas Šķīrējtiesā tiek izskatīti augstā līmenī: mūsu uzņēmums, pārsvarā prasītāja lomā, ir piedalījies aptuveni divu desmitu tiesu sēdēs un pārliecinājies par šķīrējtiesnešu kvalificēto darbu. Starp citu, pēdējā gada laikā ir jūtams, ka šī tiesa kļuvusi visai populāra uzņēmēju vidū, it īpaši galvaspilsētā – vairāku firmu standartlīgumos esmu redzējis pieminētu tieši Rīgas Šķīrējtiesu.

Uzņēmuma jurists,
būvmateriālu ražošana un tirdzniecībaMūsu uzņēmuma biznesa specifika (tabakas izstrādājumu vairumtirdzniecība) paredz preču piegādi ar pēcapmaksu, sakarā ar ko kompānijai katru nedēļu uzkrājas debitoru parādu summa, vairāki simti tūkstoši latu. Līdz 1999. gadam, kad pirmo reizi preču piegādes līgumos tika minēts Rīgas Šķīrējtiesas vārds kā strīdus izskatīšanas vieta, mūsu uzņēmumam jau bija vairāki gadījumi, kad negodprātīgu klientu rīcības rezultātā tika tīši kavēti maksājumi, vai arī prāvas naudas summas tika izkrāptas saņemot preci un nenorēķinoties par to vispār. Prasību izskatīšana LR tiesās ievilkās daudzu mēnešu garumā, nemaz jau nerunājot par garantijām reālai naudas atgūšanai. Lai papildinātu iztrūkstošos apgrozāmos līdzekļus, bijām spiesti meklēt papildus kreditēšanas iespējas bankās, kas savukārt palielināja izdevumus.


Valdes priekšsēdētājs,
tabakas izstrādājumu vairumtirdzniecībaKopš 2001. gada sākuma, mēs savos līgumos ierakstām punktu par strīdu izskatīšanu Rīgas šķīrējtiesā. Tieši šo šķīrējtiesu izvēlējāmies divu iemeslu dēļ - pirmkārt, strīdu izšķiršana šeit notiek ātri, otrkārt, visi tiesneši ir augstas kvalifikācijas speciālisti. Prasības izskatīšanas ātrums mūsu uzņēmumam ir ļoti svarīgs, jo, lai piedzītu parādus no debetoriem, jārīkojas maksimali operatīvi. Katru mēnesi Rīgas šķīrējtiesā tiek iesniegti un izskatīti vidēji pieci mūsu prasības pieteikumi. Pēc pieredzes, kas gūta piedaloties tiesas procesos, mēs augsti vērtējam šķīrējtiesnešu profesionalitāti un kompetenci. Ja kāds uzņēmējs mums jautātu, vai ir vērts sadarboties ar šo šķīrējtiesu, mūsu atbilde būtu pozitīva.

 

Ģenerāldirektors,
alkoholisko dzērienu vairumtirdzniecība


 

Rīgas Šķīrējtiesu ierakstam visos savos līgumos kopš 2000. gada. Esam apmierināti ar šīs šķīrējtiesas darbu un varam teikt tikai pozitīvus vārdus par to, t.s. par šķīrējtiesnešu kompetenci un objektivitāti, izskatot strīdus. Piebildīšu, ka visiem mūsu sadarbības partneriem un vienkārši pazīstamiem uzņēmējiem mēs iesakām izmantot Rīgas Šķīrējtiesas pakalpojumus.


Izpilddirektors,
vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības veikalu tīklsAtrunu par Rīgas Šķīrējtiesu visos mūsu līgumos sākām ietvert ar 2000.gadu. Tas notika aptuveni tajā laikā, kad stājās spēkā valdības noteikumi, kas paredzēja pariešanu uz bezskaidras naudas norēķiniem darījumos ar kontraģentiem vairumtirdzniecībā. Šīs izmaiņas aktualizēja jautājumu par tieši ātru debitoru parādu piedziņu to rašanās gadījumā.


Jurists-konsultants,
rūpniecības produktu realizācijaIzpētot Rīgas Šķīrējtiesas reglamentu, šķīrējtiesas tiesnešu sarakstu, izcenojumus, mēs nolēmām papildināt visus mūsu līgumus ar atrunu par šo šķīrējtiesu. Kaut gan strīdi ar mūsu kompānijas līdzdalību Rīgas Šķīrējtiesā pagaidām netika izskatīti, mēs esam pārliecināti, ka tie būs atrisināti ātri, korekti un operatīvi.

Viceprezidents,
pārtikas produktu vairumtirdzniecība