Latvijas šķīrējtiesvedībai 20 gadi! Aicinām uz speciālajiem pasākumiem!


1999.gada pavasarī Latvijas uzņēmēji sāka organizēt savu biznesu savādāk, precīzāk - ņemot vērā jaunu valsts dotu iespēju regulēt radušos ar partneriem strīdus ātrāk, vieglāk un lētāk - t.i. ar šķīrējtiesas palīdzību.

 

1999.gada 1.aprīlī tika reģistrēta Rīgas šķīrējtiesa. Tātad, mums ir 20 gadi! Datums ir ne tikai skaists, bet arī apjomīgs skatoties pēc padarīto darbu nozīmīguma. Sakarā ar 20-gadību, Rīgas šķīrējtiesa pasludina aprīli par svētku mēnesi, kurā ietvaros tiek organizēti speciālie pasākumi juristiem un uzņēmējiem - visu šķīrējtiesu pamata auditorijai.

 

Rīgas šķīrējtiesa - ir viena no vecākajām un pieredzējušākajām šķīrējtiesām, kā arī vienīgā, kura strādā pēc rietumu - zināmu kā Stokholmas un Hāgas - šķīrējtiesu analoģijas, jo minētās šķīrējtiesas nodarbojas tikai ar šķīrējtiesvedibu un to attīstību, un to pamatā nav juridiskā/advokātu biroja darbība. 20 gadi ir pagājuši pastāvīgā attīstībā - kā sevis pilnveidošanā, tā arī uzņēmēju, kuri ar prieku uzsūc mūsu pieredzi un zināšanas, izglītošanā. Šodien - sūtiet mums Jūsu pieteikumus RŠT aprīļa pasākumu apmeklēšanai (uz info@court.lv)!

 

Aprīlis - atvērto durvju mēnesis.

Tik daudz mums ir to, kurus mēs labprāt vēlētos uzaicināt pie sevis uz svētkiem, ka mēs izlēmām: visu aprīlī mēs gaidīsim pie sevis viesus (pēc iepriekšēja pieraksta uz info@court.lv)! Nāciet pie mums - saņemiet zināšanas drošā biznesa sfērā, iepazīstieties ar RŠT darbiniekiem un mūsu darbu, iedzeriet garšīgas un smaržīgas kafijas tasīti patīkamā gaisotnē, un kopumā pavadiet dienu noderīgi!

 

Bezmaksas juridiskais biznesa seminārs “Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā”.

Vienīgais seminārs-diskusija par tēmu, kas ir bijis un kas ir tagad ar Latvijas šķīrējtiesām; kā izmantot šķīrējtiesu, lai gūtu ieguvumu biznesam; kādas ir priekšrocības; kādas problēmas pastāv, un kādi ir to risinājumi.

 

Datums, laiks, vieta:

30.aprīlis plkst. 16:00 pēc adreses: E.Birznieka-Upīša iela 18-7, Rīga.

 

Semināra plāns:

  1. Ar ko viss sākās, un kas no tā sanāca? Šķīrējtiesas vēsture pasaulē un Latvijā;
  2. Kompetence jeb kādās situācijās šķīrējtiesa palīdz uzņēmējiem;
  3. Šķīrējtiesas klauzula kā drošības spilvens biznesā;
  4. Šķīrējtiesa un Valsts tiesa - atšķirības, priekšrocības un izvēle;
  5. Bailes zināšanu un pieredzes trūkuma dēļ, baumas jeb atpakaļ 90.-tajos un problēmu, kas saistītas ar šķīrējtiesu, risinājums;
  6. Šķīrējtiesvedības ārvalstu prakse jeb kāpēc ārvalstis izvēlas un dod priekšroku šķīrējtiesai;
  7. Dzīve pēc šķīrējtiesvedības jeb sprieduma izpildes nianses.

 

Semināra vadītāja: Inese Ļahoviča - lektors, RŠT tiesnese un korekcijas nodaļas vadītāja, pazīstama un komerctiesību jomā aktīvi praktizējoša juriste, ir pieredze darbā ar starptautiskām kompānijām.

 

Apmeklēšana ir tikai pēc iepriekšējās reģistrācijas - aizpildiet formu pēc saites šeit .

 

Uzmanību! Konkurss!

Līdz aprīļa beigām (līdz 30.aprīlim, neieskaitot) atstājiet savu atzīmi (zvaigznītes) Rīgas šķīrējtiesas Google (spiediet uz saites šeit), un laimējiet skaistu, ekskluzīvu krūzi ar garšīgām konfektēm (bilde zemāk). Trīs nejaušus uzvarētājus mēs izvēlēsimies 30.aprīlī.

 

Tas šodien kopumā pagaidām ir viss par mūsu svētkiem un dāvanām Jums. Priekšā vēl daudz kā interesanta!

 

Visu aprīli, kā arī katru nedēļu, lasiet RŠT publikācijas ar aktuālājiem rakstiem mājaslapas sadaļā “Jaunumi”.

 

Svētki mums - dāvanas Jums!

 

Rīgas šķīrējtiesa kopš 1999 - uzticīgs uzņēmēju palīgs