Mūsu pirmais seminārs


12. februārī Rīgas Šķīrējtiesa rīkoja ievadsemināru, kura tēma bija “Šķīrējtiesas tiesvedības priekšrocības vai kā nodrošināt savu biznesu”.

 

Semināra laikā RŠT priekšsēdētājs Jurijs Ņikuļcovs populāri izskaidroja semināra dalībniekiem to, kas ir šķīrējtiesas tiesvedība un kā tā palīdz risināt un novērst dažas mūsdienu uzņēmējdarbības problēmas. No lekcijas varēja smelties arī informāciju par dažiem LR likumdošanas jaunumiem un uzzināt noslēpumus, kurus izmantojot var labvēlīgi ietekmēt savu biznesu. 

 

Lekcija tika vadīta, izmantojot vizuālus materiālus un dažādu dokumentu un to skaidrojumu precizējošu rakstu kopijas, kas palīdzēja klātesošiem labāk saprast jautājuma būtību. Pēc semināra katrs varēja paņemt sev līdzi izdales materiālus. Īpaši interesanti bija vērot un piedalīties kopējā jautājumu apspriešanā, jo dažādi viedokļi par semināra tēmu radīja vienu patiesību. Pēc semināra visi klātesošie pateicās Rīgas Šķīrējtiesas priekšsēdētājām Jurijam Ņikuļcovam, kā arī pauda viedokli par to, ka ir ieinteresēti apmeklēt seminārus arī par citām tēmām. Mēs pateicamies visiem, kas piedalījās seminārā un dotās tēmas diskusijā. Atgādinām, ka pēc semināru sērijas apmeklēšanas RŠT izdos sertifikātu par lekciju noklausīšanos.

 

Dažas apmeklētāju atsauksmes un novēlējumi pēc pirmā ievadsemināra:
 

 • “Jūs ejat pareizu ceļu, dodot cilvēkiem iespēju izprast sarežģīto LR tiesvedības sistēmu” A.N.;
   
 • “Rīkot vairāk seminārus par dažādām tēmām” E.P.;
   
 • “Ļoti iepatikās Jurija Ņikuļcova stāstījuma stils” E.F.;
   
 • “Aiciniet, lūdzu, uz jauniem semināriem” V.P.;
   
 • “Tā turēt!” J.Z.;
   
 • “Organizējiet jaunus seminārus” I.M. utt.
   

Atgādinām, ka tie, kas vēlas noklausīties semināru latviešu valodā, vai tie, kas vienkārši nepaspēja pierakstīties uz lekciju krievu valodā, var apmeklēt ievadsemināru, kura temats ir “Šķīrējtiesas tiesvedības priekšrocības vai kā nodrošināt savu biznesu”. Seminārs norisināsies šī gada 19. februārī 17:00.

Reģistrējieties, zvanot pa telefonu 67365100, vai sūtot rakstisko pieteikumu uz elektroniskā pasta adresi info@court.lv , norādot Jūsu Vārdu, Uzvārdu, kompānijas nosaukumu un Jūsu telefona numuru.

 

Uz tikšanos Rīgas Šķīrējtiesā! yes