Sākusies reģistrācija uz vebināru - “Kā sagatavoties strīdam ar ārzemju partneri? Kā izpildīt šķīrējtiesas nolēmumu ārvalstīs?”


Ja Jūs strādājat ar ārvalstu partneriem vai Jums ir ideja sākt paplašināt savu darbību ārējā tirgū, un Jums ir jautājumi par to, ko darīt ar parādniekiem ārzemēs, tad īpaši Jums mēs organizējam bezmaksas tiešsaistes vebināru. Starp vebināra dalībniekiem tiks izlozēta viena bezmaksas konsultācija (30 minušu garumā) ar lektoru par strīdiem ar ārzemju partneriem!

 

9.12.2020 plkst. 15:00

 

Bezmaksas online vebinārs “Kā sagatavoties strīdam ar ārzemju partneri? Kā izpildīt šķīrējtiesas nolēmumu ārvalstīs?”

 

Vebināra plāns:

 

1. Pretenzijas sagatavošana. Kā pareizi uzrakstīt pretenziju? Galvenie punkti.

2. Kādus pierādījumus tiesa pieņem starptautiskajos strīdos. Kā korespondencei, telefona sarunām un kurjeru sniegtajai informācijai var piešķirt juridisko spēku?

3. Kā ietaupīt naudu starptautiskajā šķīrējtiesā?

4. Kādi kritēriji jāievēro, izvēloties starptautisko šķīrējtiesu?

5. Kā izpildīt šķīrējtiesas nolēmumu starptautiskajos strīdos ārvalstīs?

 

Lektors: Konstantīns Ivanovs (Sankt-Pēterburga (Krievija)/ Viļņa (Lietuva) ) - tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen law office valstu tiesību padomnieks (Viļņa, Lietuva, Sānkt-Pēterburga, Krievija), pasaules līmeņa ekperts-praktiķis starptautiskajā komerctiesību jomā (līdzdarbošanās starptautiskos darījumos un ārekonomisko strīdu izšķiršana), Starptautisks arbitrs/šķīrējtiesnesis (Rīgas šķīrējtiesa, Starptautiska šķīrējtiesa IAC/Almati, Kāzahstāna), top-lektors, biznesa treneris.

 

Pasākuma valoda, ņemot vērā ārvalstu lektoru, ir krievu.

 

Lai saņemtu saiti uz vebināru, ir nepieciešams iepriekšējs pieraksts. Sūtiet Jūsu pieteikumu dalībai seminārā pēc saites šeit!

 

Reģistrējoties, lūdzu, atsūtiet arī savus jautājumus, ja tādi jau ir!

 

Reģistrējieties vebināram un iegūstiet svarīgus datus sava biznesa stiprināšanai!