Jaunumi par semināru


Vakardien – 01.10.2014 – Rīgas šķīrējtiesas Mediācijas namā norisinājās bezmaksas seminārs latviešu valodā “Mediācija jeb kā mierīgi atrisināt strīdu ar partneri”. Seminārs ir pagājis ļoti produktīvi, un semināra apmeklētāji bija ļoti apmierināti ar iegūtām zināšanām.

 

Atgādinām, ka 8.oktobrī (trešdiena) plkst. 18:00 RŠT norisināsies augstāk minētais bezmaksas seminārs krievu valodā. Ir palikušas tikai pāris dienas, kad vēl ir iespējams reģistrēties un aizņemt pēdējās brīvas vietas.

 

 

Dalībnieku reģistrācija notiek pēc iepriekšēja pieraksta!
Norādiet vārdu, uzvārdu un telefona numuru
Mūsu telefona numurs: 67365100 E-pasta adrese: info@court.lv
Adrese: E. Birznieka-Upīša 18 (4. stāvs)

 

 

 

 

Te ir dažas atsauksmes pēc semināra:

 • «(Saņēmu) Lielāku izpratni par mediācijas procesu un kārtību.» (BIGBANK_Agita Žugra) 
   
 • «Vairāk tādu profesionāļu kā šodienas lektore.» (AAS Baltikums_Sandra Stole)
   
 • «(Uzzināju) Kas ir mediācija, kā tā noris un kādi ir tās ieguvumi, īpaši attiecībā pret tiesas procesu. (Seminārs) Ļoti noderīgs un lietderīgs – vienmēr labi zināt par papildus iespējām un jaunumiem tiesvedībā. Īpaši, ja tā ir iespēja ekonomēt maziem uzņēmumiem – gan finansiālā, gan laika ziņā.(Novēlu) Daudz pozitīvi un labvēlīgi atrisinātu lietu un mediācijas uzplaukumu!» (Servaali Latvia SIA; RISEBA (BP)_Ieva Avotiņa)
   
 • «Uzzināju informāciju par mediāciju, ko līdz šim nezināju. Uzzināju arī par iespēju kļūt par sertificētu mediatoru. Semināru varēja izvērst plašāku un garāku. Labprāt uzzinātu daudz vairāk.» (Valsts darba inspekcija_Jolanta Nikanova)
   
 • «Semināra laikā tika atbildēts uz interesējošiem jautājumiem mediācijas jomā. Tika saprasta mediācijas būtība, mērķis un kārtība kādā tiek veikta mediācija. Atsauksmes viennozīmīgi ir pozitīvas. Novēlu ilgtspējīgu attīstību, kā arī novēlu tālāk rīkot šāda veida seminārus, kuri būtu pieejami sabiedrībai un kuri varētu atbildēt uz interesējošiem jautājumiem tiesību jomā.» (Inese Ostaņina)
   

 

Priecāsimies redzēt Jūs seminārā!
Rīgas šķīrējtiesas Mediācijas nams