Ēnu diena un citi RŠT pasākumi


13.02.2019 lielākajā daļā visas pasaules valstu notika pasākums, kurš apvienoja visus profesionāļus, nodarbinātus absolūti dažādās sfērās, un arī tos, kas vēlas dalīties ar pieredzi un palīdzēt augošajai skolnieku paaudzei - Ēnu diena.

 

Mūsu kancelejas vadītāju Ilgu Jansoni Ēnu dienas ietvaros tika apmeklējušas 3 skolnieces - no Rīgas, Ādažiem un Ventspils.

 

Draudzīgā un komunikablā Ilga ar prieku parādīja zinātkārajām skolniecēm mūsu nozares darbību no iekšpuses, ļāva tām būt daļai no vienas aizņemtas darba dienas, un parādīja skolniecēm misijas nianses, kas ir svarīgas alternatīvo strīdu risināšanas veidu attīstībā.

 

RŠT Ēnu dienas dalībnieces palika apmierinātas ar laiku ko pavadīja ar Ilgu. Par to liecina arī atstātās atsauksmes:

 

    

 

Ilga Jansone saskatīja meitenēs dzīvu interesi, iedvesmu, uzmanību un aktīvu piedalīšanos Ēnu dienas norisē, kas tikai norāda par gatavību attīstīties, mācīties tālāk un, iespējams, kā mēs, kļūt par nozīmīgu biznesa sfēras juridisko daļu.

 

Nākamais lielais pasākums Rīgas škīrējtiesā notiks jau 13.martā - tas būs bezmaksas juridiskais biznesa seminārs par aktuālu uzņēmējiem un jebkuras biznesa nozares pārstāvjiem tēmu. Vairāk pēc saites šeit.

 

Un pavisam nedaudz mēs atvērsim mūsu jubilejas sagatavošanās priekšskaru - RŠT 1.aprīlī aprit 20 gadi: svētku mēnesī būs daudz pārsteigumu, dāvanu, īpašu pasākumu.

 

Sekojiet jaunumiem!

Nāciet ciemos!