Jauns vebinārs! Reģistrējieties!


Ja Jūs strādājat ar ārvalstu partneriem vai Jums ir ideja par savas darbības paplašināšanu ārējā tirgū, un Jums ir jautājumi par to, kādas ir būtiskās starptautiskā līguma sastāvdaļas, tad šis bezmaksas vebinārs domāts īpaši Jums.

 

Vebināra laikā Jūs iemacīsieties noteikt atskaites punktu biznesa sarunu vadīšanā, uzzināsiet, no kura brīža iestājas atbildība par negodprātīgu biznesa sarunu vadīšanu un par to, kādi signāli liecina par Jūsu partneru negodīgumu. Jūs arī uzzināsiet, kā pareizi noformulējot atrunas par piemērojamajām tiesībām un nepārvaramo varu var nodrošināt Jūsu līgumu.

 

 

Vebināra tēma: “Kā izveidot perfektu starptautisku līgumu”.

 

15.12.2021., plkst. 10:00

 

Vebināra plāns:

  1. Kas ir godīga un negodīga pārrunu vadīšana un kā pārrunu sākumā noteikt, kam sagatavoties;
  2. Visdārgākais līguma punkts - atruna par piemērojamo likumu;
  3. Atruna par nepārvaramo varu. Kā to pareizi iekļaut līgumā. Kā tas darbojas?;
  4. Līguma papildus daļu kontroles saraksts;
  5. Kā izvēlēties tiesu pēc nepieciešamības? Veidi, kā samazināt tiesvedības izmaksas;
  6. Šķīrējtiesas spriedumu izpilde. Valsts tiesu spriedumu izpilde ārvalstu jurisdikcijās;
  7. Auditorijas jautājumi.

 

Vebināra lektors: Konstantīns Ivanovs - tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen law office valstu tiesību padomnieks (Viļņa, Lietuva, Sānkt-Pēterburga, Krievija), pasaules līmeņa ekperts-praktiķis starptautiskajā komerctiesību jomā (līdzdarbošanās starptautiskos darījumos un ārekonomisko strīdu izšķiršana), Starptautisks arbitrs/šķīrējtiesnesis (Rīgas šķīrējtiesa, Starptautiska šķīrējtiesa IAC/Almati, Kāzahstāna), top-lektors, biznesa treneris.

 

Vebināra vāloda: krievu.

 

Kā apmeklēt: Apmeklēt vebināru var rakstot uz e-pastu: info@court.lv. Lūdzam noradīt savu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, e-pastu, telefona numuru, lai varam sazināties ar Jums un atsutīt piekļuvi vebināram.

 

Reģistrējieties bezmaksas biznesa vebināram jau tagad!

 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: info@court.lv.