Strīda izšķiršana Online


Jaunums Rīgas šķīrējtiesā!

 

Rīgas sķīrējtiesa piedāvā unikālu iespēju — strīdu izšķiršanu izmantojot videokonferenci! Tiesas sēde būs pieejama visur - robežas nepastāv!

 

Tagad, ja Jūs nevarat piedalīties tiesas sēdē klātienē, ir iespējams izmantot videokonferenci atrodoties citās pilsētās vai valstīs (ja būs nepieciešams - arī tulkam un ekspertam).

 

Videokonferences ieviešana ļaus biznesa sfēras cilvēkiem ekonomēt savu laiku un naudu! RŠT attīstās, kļūst vēl pieejamāka, mūsdienīgāka un drošāka, vienmēr domā par procesa dalībnieku/uzņēmēju ērtumu un šķīrējtiesas procesa pieejamību. 

 

Pieteikties videokonferencei būs iespējams ar oficiālu pieteikumu šķīrējtiesai vai norādot to prasības pieteikumā vai atsauksmē. Šķīrējtiesas priekšsēdētājs 3 (trīs) darba dienu laikā pieņems lēmumu par videokonferences rīkošanas laiku, vietu, uzticības personu.

 

Uzticības persona - tā ir šķīrējtiesas izvēlēta persona, kura veiks procesa dalībnieka identifikāciju un kuras telpās notiks videokonference.

 

Pieteikt videokonferenci varēs jebkura procesā iesaistītā puse vismaz 5 (piecas) darba dienas līdz nozīmētajai tiesas sēdei. Šķīrējtiesas dalībniekam atliks tikai ierasties noteiktajā vietā un laikā, kurā tiks nozīmēta videokonferences tiesas sēde.

 

Jautājumu gadījumā rakstiet: info@court.lv vai zvaniet: 67365100.

 

Izmantojiet savā darbā tikai efektīvus instrumentus!

 

Ar cieņu un veiksmi vēlot,

Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs

Jurijs Ņikuļcovs