Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Zināšanu mēnesis Rīgas šķīrējtiesā!

28. augusts, 2023

Tuvojās rudens un 1. septembris, kuru mēdz arī dēvēt par Zinību dienu. Mēs vēlamies, lai Zinību diena kļūtu par kopīgiem svētkiem,  neņemot vērā skolu un vai Jūs esat bērna vecāks vai nē. Saņemt zināšanas ir svarīgi absolūti visiem! Veiksmīgs cilvēks vienmēr atcerās, ka viņa veiksme stiprinās tikai tādā gadījumā, ja viņš visu laiku pilnveidojās, attīstās, mācās.

Rīgas šķīrējtiesa ar prieku dāvina Jums iespēju pilnveidot savas zināšanas apmeklējot Rīgas šķīrējtiesas rīkotus vebinārus un uzzināt visas šķīrējtiesas procesa priekšrocības. 

Un arī mēs, tradicionāli “septembriski”, aicinām Jūs saņemt vērtīgu zināšanu pieredzi mūsu bezmaksas vebināros: “Šķīrējtiesvedība no A līdz Z” un “Svarīgākais, kas Jums ir jāzina sniedzot prasības pieteikumu šķīrējtiesā”.

Lai pieteiktos bezmaksas vebināriem, lūdzu, aizpildiet izvēlētā vebināra reģistrācijas formu. Vebināru lapa ir pieejama šeit.

Kā arī atgādinām, ka Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs ir izdevis grāmatu “Šķīrējtiesvedības rokāsgrāmata: Kā būt soli priekšā konkurentiem un piedzīt parādus ātri”. Jūs variet to nopirkt un paplašināt savas zināšanas efektīvo parāda piedziņu jomā. Vairāk informācijas šeit.

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

 

Saistītie raksti:

Kopīgot: