Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Ir atlikusi tikai nedēļa - bezmaksas līguma korekcijai!

23. janvāris

Līdz 2024. gada 31.janvārim katram uzņēmējam vai uzņēmuma pārstāvim ir iespēja nosūtīt standarta komerclīgumu bezmaksas korekcijai, lai pārbaudītu tā atbilstību mūsdienu likumdošanai.

Gada sākums ir laiks, kad visi cenšas ieplānot savus darbus, sarakstīt mērķus un uzdevumus, un, protams, padomāt par sava biznesa attīstību! Tieši tāpēc nevajag aizmirst, ka Jūsu līgumiem jābūt juridiski korekti noformētiem!

Lai Jaunajā gadā līgumi būtu kā pamats biznesa attīstībai, nevis šķērslis, Rīgas šķīrējtiesas  dibinātāja konsultanti veiks bezmaksas komerclīguma korekciju - rekomendēs ieteicamās korekcijas Jūsu komerclīgumam, pārbaudot tā satura atbilstību aktuālajai likumdošanai un rekomendēs nepieciešamos grozījumus, kas juridiski aizsargās Jūsu biznesu! Jebkurš no Jums, kurš vēlas juridiski aizsargāt savu biznesu, var atsūtīt līgumu korekcijai!

Korekti sastādīts komerclīgums – tā ir garantija Jūsu interešu aizsardzībai. Jūsu interesēm jāatspoguļo reālā attiecību situācija ar Jūsu partneri!

Līgumam ir jāaizsargā Jūsu intereses un jāatspoguļo attiecību reālā situācija ar Jūsu partneri. Sūtiet Jūsu komerciālo standartlīgumu uz e-pastu: , un Rīgas šķīrējtiesas dibinātāja konsultanti veiks bezmaksas līguma korekciju un ieteiks papildinājumus, kuri padarīs Jūsu līgumu drošāku un atbilstošu aktuālai likumdošanai. 

Piebildīsim, ka garantējam Jums pilnīgu konfidencialitāti, līguma informācija netiek izpausta trešām personām! 

Neesiet pavirši pret savu biznesu – parakstiet tikai korektus līgumus!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

 

Kopīgot: