Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Kā bez maksas pārbaudīt fiziskās personas deklarēto dzīvesvietas adresi?

13. decembris, 2022

Pirms prasības pieteikuma iesniegšanas tiesā, ir svarīgi pārbaudīt norādītās atbildētāja adreses pareizību. Nepareizi norādīta adrese var kļūt par pamatojumu izpildu raksta izsniegšanas atteikšanai. Kā ātri un viegli uzzināt vai cilvēks ir deklarēts pēc konkrētajā adresē?

Mūsdienās pastāv iespēja, kura nav zināma visiem. Jebkurš cilvēks, iestāde vai uzņēmums var bez maksas, elektroniski pārliecināties par fiziskās personas norādītās adreses pareizību.

Eksistē bezmaksas e-pakalpojums „Personas deklarētās norādītās adreses pārbaude”. Ierakstot personas kodu un personas deklarētās dzīvesvietas adresi, e-pakalpojums dod iespēju veikt bezmaksas pārbaudi - vai personas sniegtā informācija par tās dzīvesvietu sakrīt ar Iedzīvotāju reģistrā ierakstīto personas deklarētās dzīvesvietas adresi. Šādā veidā jebkurš tiešsaistē var pārbaudīt vai persona savu dzīvesvietas adresi ir norādījusi korekti, ka arī vai persona nav mainījusi deklarēto adresi pēdējā laikā.

Šāds risinājums Jums ļaus saglabāt nepieciešamo drošības līmeni - Jūs iegūsiet aktuālu informāciju no Iedzīvotāju reģistra tiešsaistē bez kavēšanas.

Izmantojiet šo bezmaksas iespēju!

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

 

Kopīgot: