Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Papildinājums Bezmaksas dokumentu paraugos - Automašīnas pirkuma līgums!

8. augusts, 2023

Automašīnas pārdošanas darījums ir svarīgs solis, kura laikā vēlams noformēt automašīnas pārdošanas līgumu. Neatkarīgi no tā, vai esat pārdevējs vai pircējs, līguma noslēgšana nodrošina tiesisko aizsardzību abām pusēm un nosaka katras puses tiesības un pienākumus. 

Automašīnas pirkuma līgumā ietilpst:

  • Pušu identifikācijas dati
  • Transportlīdzekļa apraksts
  • Pārdošanas noteikumi
  • Pārdevēja un pircēja pienākumi
  • Īpašie nosacījumi

Automašīnas pirkuma līguma paraugu varat atrast sadaļā Atbalsts, apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” (dokuments Nr. 38).

Pirms jebkādu darbību veikšanas, kas saistīta ar pušu noslēgto līgumu, vienmēr vienojaties ar otru pusi par līguma nosacījumu izmaiņām un kādā veidā dotās izmaiņas vai papildinājumi tiks pievienoti līgumam - vai arī tiks slēgts jauns līgums.

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 38 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu paraugus, kuras nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalieties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem! 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk

Kopīgot: