Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Papildinājums Bezmaksas dokumentu paraugos - Autora līgums!

22. novembris, 2022

Autora līgums regulē autora un pasūtītāja tiesības un pienākumus attiecībā uz radošās darbības rezultātu literatūras, zinātnes vai mākslas jomā. Šī līguma forma paredz, ka autors sagatavo skici un ilustrāciju, pamatojoties uz Pasūtītāja uzdevuma teksta aprakstu. Autors apņemas, saskaņā ar Pasūtītāja iesniegumu un Līguma nosacījumiem, izstrādāt un nodot Pasūtītājam radošā darba rezultātu. Autora līgums ir sagatavots 3 valodās (angļu, latviešu un krievu), kā arī tam tiek pievienots pasūtījums par darbu veikšanu (Pielikums Nr. 1) un veikto darbu  pieņemšanas-nodošanas akts (Pielikums Nr. 2).

Autora līgums atrodas sadaļā Atbalsts, apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” (dokuments Nr. 36).

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 36 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu veidnes, kuras nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalāties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem! 

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Kopīgot: