Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Ir sākusies reģistrācija jaunai juridiskās uzņēmējdarbības meistarklasei

21. maijs

Ja strādājat ar ārvalstu partneriem vai plānojat sākt sadarbību ar ārvalstu partneriem un jums ir jautājumi, kā aizsargāt savas intereses, tad šī juridiskā biznesa meistarklase ir īpaši jums.

Starptautiskais komerclīgums 2024 ar jauniem nosacījumiem

14.06.2024.  10:00 - 13:00

Norises vieta: Zoom 

Apmeklējot meistarklasi, jūs uzzināsiet, kā noteikt sākumpunktu biznesa sarunās, uzzināsiet, kurā brīdī iestājas atbildība par negodprātību un kādi signāli liecina par negodprātību no jūsu partneru puses. Jūs arī uzzināsiet, kā pareizi izstrādātas piemērojamo tiesību aktu un nepārvaramas varas klauzulas var aizsargāt jūsu līgumsaistības. 

Došanās uz tiesu, protams, ir pēdējais līdzeklis biznesa attiecībās, bet ko darīt, ja tā kļūst neizbēgama. Labāk būt tam gatavam. 

Līdz ar to jūs uzzināsiet par starptautisko strīdu īpatnībām, kā arī par to, kā izvēlēties pareizo tiesu un valsts spriedumu izpildes mehānismiem ārvalstu jurisdikcijās. Mēs runāsim par ES, NVS, Ķīnu, AAE, Turciju un citām valstīm.

 

  • Pārstāvības un garantijas līgumos 2024. gadā. Rīcības robežas un piemērošanas prakse. Ko var iekļaut apliecinājumos un garantijās.
  • Definīciju nozīme līgumā, tiesu un tiesībaizsardzības praksē. Kā pareizi noteikt definīciju sarakstu un kam jāpievērš uzmanība, tās sastādot. Valsts un starptautisko tiesu prakse.
  • Sankciju klauzula 2024. gada līgumiem: kāpēc tā ir nepieciešama vietējos līgumos. Starptautiskie līgumi un sankciju klauzula.
  • Atruna par piemērojamiem tiesību aktiem. 5 galvenās kļūdas piemērojamo tiesību aktu iekļaušanā. Kā pārbaudīt līgumu saskaņā ar ārvalstu tiesību aktiem?
  • Nepārvaramas varas apstākļi 2024. gadā - kā to pareizi definēt? Ko darīt, ja tā nav nepārvarama vara? Jaunā 2020. gada ICC klauzula starptautiskajam līgumam - apstākļi, kas izslēdz atbildību
  • Incoterms 2020: vai to var mainīt līgumā? Incoterm izmaiņu sinhronitāte līgumā. 2023. gada piemērošanas prakse un jaunākie skaidrojumi.
  • Būtiska maldināšana un līgums. Kā izvairīties no neparedzētiem izdevumiem un atbildības būtiskas kļūdas gadījumā.
  • Klienta pārbaude - kā to atspoguļot līgumā? Jauni ieteikumi starptautiskajam līgumam. Pienācīga rūpība jaunajos apstākļos.
  • Kā piedzīt parādu no ārvalstu klienta? Starptautiskā šķīrējtiesa, šķīrējtiesa klauzula

Dalība - EUR 85.00 + PVN.

Lektors: Konstantin Ivanov - tiesību zinātņu doktors, asociētais profesors, starptautiskās juridiskās firmas FOXEN advokātu biroja (Viļņa, Lietuva, Sanktpēterburga, Krievija) padomnieks NVS tiesību jautājumos, pasaules līmeņa eksperts, speciālists-praktiķis ārējās ekonomiskās darbības jomā (par atbalstu starptautisku darījumu un ārējo ekonomisko strīdu risināšanā), Rīgas šķīrējtiesas starptautiskais šķīrējtiesnesis, augsta līmeņa lektors, biznesa treneris.

Meistarklases valoda - angļu.

Lai reģistrētos meistarklasei, lūdzam sūtīt pieteikumu uz . Pēc pieteikuma saņemšanas mēs nosūtīsim  avansa rēķinu. Pieteikumus pieņemam līdz 13.06.2024. plkst. 14:00, avansa rēķinu jāapmaksā lidz 13.06.2024 plkst. 18:00.

Piesakieties meistarklasei un iegūstiet svarīgas zināšanas sava biznesa stiprināšanai!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk:

Kopīgot: