Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Ir atlikusi tikai nedēļa, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju - ko darīt ar parādniekiem!

21. novembris

Līdz 2023. gada 30. novembrim katram uzņēmējam vai uzņēmuma pārstāvim ir iespēja saņemt bezmaksas konsultāciju, kā ātri un efektīvi atrisināt strīdus ar parādniekiem.

Visu novembri, saistībā ar augstu pieprasījumu, mēs sniedzam bezmaksas konsultācijas. Tikšanās laikā Rīgas šķīrējtiesas dibinātāja konsultanti Jums izstāstīs, ko nozīmē alternatīvo strīdu izšķiršanas veidi, kādas priekšrocības ir šķīrējtiesas atrunas iekļaušanai Jūsu līgumos un cik ātri Jūs varat atrisināt strīdus ar saviem parādniekiem. Mēs arī parādīsim Jums, cik ērti savā darbā var izmantot mūsu mājas lapu un to, kā tas var Jums palīdzēt turpmākajā uzņēmējdarbībā.

Tiem, kas jau ir iepazinušies ar mūsu darbību - dāvanā bezmaksas konsultācija par dokumentu sagatavošanu iesniegšanai šķīrējtiesā!

Lai pieteiktos bezmaksas pasākumam - Atvērto durvju mēnesim, lūdzam, rakstīt uz e-pastu: , norādot uzņēmuma nosaukumu, tālruņa numuru, kontaktpersonu, e-pasta adresi un tikšanas veidu - klātienē vai tiešsaistē.

Piebildīsim, ka garantējam Jums pilnīgu konfidencialitāti, informācija par sniegtu konsultāciju nevienam netiek izpausta! 

Neesiet pavirši pret savu biznesu – sekojiet debitoru parādu apjomiem un rīkojaties laicīgi!

Jautājumu gadījumā zvaniet: +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Saistītie raksti:

Kopīgot: