Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Bezmaksas dokumenta paraugs - Iesniegums izlīguma apstiprināšanai

5. jūnijs

Ja puses ir panākušas savstarpēju vienošanos par Izlīguma noslēgšanu, tās var iesniegt šķīrējtiesā iesniegumu ar lūgumu apstiprināt starp pusēm noslēgto Izlīgumu uz izbeigt  šķīrējtiesvedības procesu. Izlīgums pieļaujams jebkurā šķīrējtiesvedības procesa stadijā. Pēc pušu pieprasījuma šķīrējtiesa ar savu lēmumu apstiprina Izlīgumu tiesas sēdē,  ar pušu piedalīšanos. Izlīgumu šķīrējtiesa var apstiprināt bez pušu piedalīšanās, ja Izlīgums apstiprināts no abām pusēm un parakstīts ar drošu elektronisko parakstu vai apstiprināts pie notāra un tajā ietverts pušu paziņojums, ka tām ir zināmas Izlīguma apstiprināšanas procesuālās sekas.  

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 39 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu paraugus, kurus nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalieties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

Lasiet vairāk:

 

Kopīgot: