Uzraksti mums
noteikumiem
Nosūtīt jautājumu
Pasākumu kalendārs

Bezmaksas dokumenta paraugs - atgādinājums par parāda apmaksu

30. janvāris

Rīgas šķīrējtiesas mājaslapā ir pieejams gan tipveida dokumenta paraugs, kuru var lejupielādēt, gan dokumentu ģenerators, kurā aizpildot laukus tiek ģenerēts dokuments PDF formātā.

Veidlapa Atgādinājums ir izveidota ar nolūku atgādināt parādniekam par viņa saistībām. Šajā veidlapā tiek norādīti - neapmaksāto rēķinu numuri, apmaksas iestāšanās termiņi un neapmaksāto rēķinu kopējā parāda summa. Kreditors patstāvīgi nosaka termiņu, līdz kuram ir jāizpilda iestājušās saistības. Ar šo Atgādinājumu Kreditors vieglā formā piedāvā Parādniekam apmaksāt parādu līdz noteiktam termiņam, bet Kreditors brīdina, ja parāds netiks samaksāts, viņš var izvietot informāciju par Parādnieka parādu kādā no publiskajiem nemaksātāju reģistriem. Kā arī Kreditors norāda kontaktinformāciju par personu, pie kuras ir jāgriežas, ja rodas jautājumi sakarā ar parāda apmaksu. Līgumsodi šajā veidlapā netiek uzskaitīti, jo tas ir tikai atgādinājums par radušos parādu. Veidlapā Atgādinājums Jūs varat iekļaut arī Galvinieku, ja tāds ir saskaņā ar noslēgto līgumu/vienošanos.

Ņemiet vērā, ka sadaļas Atbalsts apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 39 dažāda veida dokumentus, kas var vienkāršot Jūsu darbu.

Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs informē, ka visiem dotajā sadaļā minētajiem dokumentiem ir ieteikuma raksturs, tie ir informatīvi un sastādīti vispārīgai lietošanai, tāpēc tajos, iespējams, nav ietverti punkti, kas ir nepieciešami tieši Jūsu biznesa/vai citu gadījumu specifikai. Tāpēc, pirms dokumentu parakstīšanas un izmantošanas, noteikti iepazīstieties ar tā saturu un apspriediet tā saturu ar juristu, kurš var papildināt un rediģēt gatavo dokumentu!

Izmantojiet dokumentu paraugus, kurus nodrošina Rīgas šķīrējtiesas dibinātājs! Dalieties ar draugiem un paziņām, varbūt tieši viņiem būs noderīgs kāds no šiem dokumentiem!

Jautājumu gadījumā zvaniet:  +371 67365100, +371 25156055 vai rakstiet: .

 Atgādinām, ka janvārī - līguma korekcija - par brīvu!

Kopīgot: