RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Par RŠT
Tiesas personāls

Tiesas personāls

Drukāt

Jurijs Ņikuļcovs
Rīgas Šķīrējtiesas priekšsēdētājs
 

Funkcijas:
- šķīrējtiesas darba vadīšana
- šķīrējtiesas izaugsme un attīstība
- šķīrējtiesnešu iecelšana

Jurijs ir viens no Rīgas Šķīrējtiesas dibinātājiem un ir pats pieredzējušākais mūsu darbinieks. Šobrīd viņš ir Rīgas šķīrējtiesas priekšsēdētājs un viens no Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnešiem. Neskatoties uz nopietno ieņemamo amatu, Jurijs ir ļoti pozitīvs un atvērts cilvēks. Viņš seko, lai Rīgas šķīrējtiesa sniegtu pakalpojumus strīdu izšķiršanā ātri, kvalitatīvi, likumīgi un objektīvi.

Kristīna Ņikuļcova
Attīstības daļas direktors
 

Funkcijas:
- RŠT Mediācijas nama mediators
- jaunu klientu piesaistīšana
- tikšanās ar potenciālajiem klientiem
- šķīrējtiesas priekšrocību izskaidrošana

Kristīna ir gaišs cilvēks, kas cīnās par taisnīgumu un godīgumu šajā pasaulē. Viņa ar lielāko prieku tiksies ar Jums un nepiespiestā gaistonē izstāstīs Jums par šķīrējtiesas priekšrocībām un kā nodrošināt Jūsu biznesu. Tā kā Kristīna atbild par RŠT attīstību, viņa seko līdzi jaunumiem alternatīvo strīdu risināšanas jomā, apmeklē izstādes un konferences RŠT popularizēšanai. Katru dienu Kristīna uzlādē klientus un kolēģus ar bezgalīgu pozitīvu enerģiju.

Jānis Sīlis
Rīgas šķīrējtiesas Izsoles nama priekšsēdētājs
 
  • Tālr.: 67365100
  • Mob.tālr.: 25156055
  • e-pasts: kanceleja@court.lv
  • skype: kanceleja.court

Funkcijas:
- RŠT Izsoļu nama darba kvalitātes kontrole
- izsoļu organizēšana
- izsoļu vadīšana

Jānis, esot uzmanīgs un punktuāls cilvēks, Rīgas šķīrējtiesā ieņem amatu, kas prasa precizitāti un nekļūdīgumu. Kā Rīgas šķīrējtiesas Izsoļu nama priekšsēdētājs, Jānis kontrolē šīs organizācijas darbu, kā arī pats vada izsoles. Jānis ir ļoti pieklājīgs un kārtīgs cilvēks, kurš 100% atdodas darbam.

 

 

 

Ilga Jansone
Rīgas šķīrējtiesas kancelejas vadītāja

 

Funkcijas:
-komunikācijas uzturēšana ar pastāvīgiem klientiem
- procesa dalībnieku konsultācijas 
- dokumentu noformēšana, izsūtīšana un pieņemšana
- tiesas sēdes organizēšana

Ilga ir komunikabls un dzīvespriecīgs darbinieks ar labām organizēšanas spējām. Ilga seko tam, lai dokumenti būtu kārtībā, procesa dalībnieki informēti par tiesvedības procesu, kā arī lai šis process noritētu saskaņā ar noteikumiem. Viņas pienākumos ietilpst darbs arī Rīgas šķīrējtiesas izsoles un Mediācijas namos. Ilga, ar prieku, satiks augstākminēto organizāciju apmeklētājus un vienmēr palīdzēs atrisināt viņu problēmu.

Darja Možarova
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja 
 

Funkcijas:
- RŠT popularizēšana Internetā
- RŠT labvēlīga tēla veidošana
- SA programmu izstrādāšana un īstenošana
- Piedalīšanās sabiedriskajos un labdarības projektos

Darja ir smaidīgs un radošs darbinieks. Pateicoties viņas aktivitātei, mēs piedalāmies daudzos pasākumos - sabiedriskos un labdarības projektos, kas vēl stiprāk satuvina mūsu draudzīgo kolektīvu un sniedz savu ieguldījumu sabiedrībā. RŠT klientiem Darja raksta interesantus jaunumus, padomus un preses relīzes. Mūsu imidžs ir šīs burvīgās meitenes rokās. Optimisms, ieinteresētība, taisnīgums - galvenais Darjas dzīvē.