RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Jaunumi


Meklēt:

Vitamīni Jūsu biznesam

07-08-2019

Labdien, dārgie - biznesmeņi, individuālie uzņēmēji, juristi, advokāti, kompāniju pārstāvji, grāmatveži, speciālisti, studenti - mūsu lasītāji!

 

Jūs esat tik daudz, taču mūs visus apvieno tas, kā pirmām kārtām mēs esam cilvēki, kuri vēlas būt laimīgi, labā gara un ķermeņa stāvoklī, un, protams, veseli. Lai to panāktu mēs rūpējamies (vai kaut zinām par to, ka tas ir jādara) par savu veselību. Pamata noteikumi, protams,ir- uzturs, aktīvs dzīvesveids, vitamīni, miegs. It kā viss ir skaidrs.

 

Bet kā ar biznesu? Tam arī kā dzīvam organismam ir nepieciešamas rūpes par "veselību"! Izskatīsim, kā uzturēt veselīgu kompānijas "ķermeni". Lai Jūsu bizness plauktu, ir nepieciešams rūpēties par "veselību", t.i. neārstēt ar "tabletēm", "plāksteriem" vai sliktākajā gadījumā "reanimāciju, kad jau kaut kas ir noticis (piemēram, salīdzinot krīzi kompānijā kā sirds mazspēju vai salīdzinot parādījušos parādniekus kā neparedzētu kašķi), bet pirms tam barot ar vitamīniem, nodarbināt ar vingrošanu, nodrošināt ar labu miegu.

 

Kas ir vingrošana kompānijai - tas ir visu procesu pastāvīgs monitorings - tai skaitā darbinieku darba, juridiskās drošības, kā arī, protams, tirgus izpētes - konkurentu un patērētāju.

 

Vitamīni kompānijai - tas ir pirmām kārtām tas, kas var aizsargāt no ārējiem faktoriem. Galvenie vitamīni - pareizi sastādīti dokumenti! Līgumam ar partneri/klientu ir jāaizsargā Jūsu intereses, Jūsu kompānijas intereses. Bieži vien šim tik svarīgam veselības uzturēšanas elementam cilvēki pievērš vismazāk uzmanību, taču pēc tam jau nekas neatliek, kā sāpīga ārstēšana.

Lielisks vitamīns kompānijas "imunitātei" un aizsardzībai no "vīrusiem", t.i. no problēmām ar jebkuru līguma nosacījuma nepildīšanu - tā ir šķīrējtiesas atruna. Tā absolūti nekā nevar nodarīt pāri Jūsu biznesam, taču, ja tās nebūs, un partneris pēkšņi beigs pildīt līguma nosacījumus, piemēram, kļūs par apgrūtinošu parādnieku, tad Jums būs imunitāte, un Jūs varēsiet ātri reaģēt un griezties šķīrējtiesà. Saņemsiet daudzas priekšrocības - ietaupīsiet laiku, naudu, nervus, paši izvēlesieties strīda izskatīšanas kārtību, valodu, tiesnesi utt. Ar priekšrocībām iepazīstieties šeit!

 

Mums ir vitamīni Jūsu biznesam! Sūtiet mums korekcijai Jūsu standarta līgumu, un mēs bez maksas veiksim tā korekciju, lai līgums atbilstu aktuālajai likumdošanai (runajot, protams, ne tikai par šķīrējtiesas atrunu, taču arī par citām niansēm, kas aizsargās Jūsu biznesu)!

 

Un visbeidzot - miegs! Miegs kompānijai - ir atpūta jebkura uzņēmuma galvenajai sastāvdaļai - cilvēkiem. Negribam Jūs skumdināt, taču jau rit pēdējais vasaras mēnesis, tāpēc, ja gadījumā Jūs vēl nepaspējāt izelpot, atskatīties, nedaudz atlābināties un saņemt uzlādi un spēkus turpmākajam darbam - uz priekšu, tas ir ļoti svarīgi ne tikai priekš Jums, bet arī priekš Jūsu kompānijas. Pārinstalēšana.

 

Tāpēc ka veselā miesā - vesels gars!

Veselā kompānijā - veseli (jau visās šī vārda nozīmēs) izaugsme un labklājība!

 

Un atcērieties par vitamīniem - dokumentu drošību! Sūtiet mums savu līgumu korekcijai!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru