RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Maijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jaunumi


Meklēt:

Uzņēmēju apmācība

26-07-2018

Labdien!

 

Iesākumā par galveno - 12. un 13. septembrī plkst.18:00 mēs atklājam apmācošo semināru sezonu uzņēmējiem! Reģistrācija jau ir sākusies, vietu skaits ir ierobežots. Nepalaidiet garām!

 

25.07.2018. Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamerā (LTRK) Inese Ļahoviča, šķīrējtiesnesis, Rīgas šķīrējtiesas korekcijas daļas vādītāja, praktizējošs jurists, veiksmīgi novadīja biznesa semināru par tēmu “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai”. Semināru apmeklēja 98 uzņēmēji un biznesa pārstāvji. Ar dažām atsauksmēm iepazīstieties zemāk.

 

Šis Rīgas šķīrējitesas seminārs ir īpaši populārs, pateicoties savai aktuālitātei, jo lektors brīvā un saprotamā formā stāstā par dažādu dokumentu (iesniegumu, izziņu, līgumu, vienošanos utt.) radīšanu, saturu, noformēšanu, kā arī par to pareizu iesniegšanu iestādēs. Svarīgi arī tas, ka katrs apmeklētājs saņem mapi ar materiāliem, kurus noteikti izmanto savā darbā!

 

Tieši tāpēc Inese Ļahoviča novadīs semināru “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” 12.septembrī latviešu valodā un 13.septembrī krievu valodā plkst.18:00 Rīgas šķīrējtiesā pēc adreses E.Birznieka-Upīša iela 18-7, Rīgā.

 

Reģistrējieties pēc saites šeit, norādot, kurā valodā Jūs vēlētos apmēklēt semināru.

 

Semināru plāns:

  1. Līguma būtisko sastāvdaļu noteikšana ( dokumentu forma, sastādīšanas noteikumi, struktūra, saturs, svarīgākie punkti biznesa aizsardzībai);
  2. Līguma valoda ( formulējums, interpunkcija, sastopamākās kļūdas, tulkojumu noformēšana, kļūdu labošana);
  3. Rīcība, līguma pārkāpšanas gadījumā (paziņošana, brīdinājums);
  4. Prasības pieteikums un tā sastāvdaļas (forma, struktūra);
  5. Procesuālo lūgumu un iesniegumu noformēšana (pievienojamie dokumenti, kopiju noformēšana);
  6. Sprieduma izpildes nianses (kas, kāpēc, kā rīkoties);
  7. Diskusija un jautājumi.

 

Un tas ir tieši tāds gadījums, kad ir bez maksas, taču nenovērtējami! Jā, RŠT ir novadījusi un organizējusi jau 32 seminārus par dažādām juridiskām tēmām, kurus apmeklēja 670 uzņēmēju, biznesa pārstavju, studentu. Nāciet arī Jūs! Vietu skaits ir ierobžots!

 

Arī informējam, ka sakarā ar to, ka seminārs par šo tēmu JAU tiek atkārtots, pēc 12. un 13. septembra uz nenoteiktu laiku mēs atliksim tā organizēšanu. Steidzieties pierakstīties! Tie, kas jau ir apmēklējuši šo pasākumu, sekojiet līdzi jaunumiem, jo šajā sezonā tiek plānoti semināri arī par pavisam jaunām un citām, taču ne mazāk nozīmīgām un aktuālām tēmām!

 

Veiksmi biznesā!

 

Dažas atsauksmes no semināra Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamerā 25.07.2018. “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai”:

 

Liene Zariņa, SIA ''Primum''

Uzzināju vairāk informācijas, kas ir šķīrējtiesa un par tiesas procesiem, par parāda piedziņu. Interesanti fakti, laba stāstījuma uztvere. Jauna informācija.

 

Ieva Jansone, Rīgas brīvostas pārvalde

[Ieguvu informāciju par] Dokumentu noformēšanas specifiskās detaļas, par tulkošanu un dokumentu labošanu, dokumentu iesniegšanu tiesā/šķīrējtiesā.

 

Ieva Šterna, SIA “Finanšu un nodokļu serviss”

[Uzzināju] Nianses no prakses. [ Seminārs] Labs, kreatīvs, praktisks. [Novēlu] Lai vairāk pareizu noformētu dokumentu.

 

Solvita Čače, SIA ''Proud City Enterprises Latvia''

[Uzzināju] Par noderīgiem punktiem līgumā, kas būtu par labu man, un gadījumā paātrinātu visus tur minētos procesus. Informatīvs, patīk piemēri no dzīves.

 

Dainis Mednis, SIA ''BSC Consulting''

Viss bija noderīgs. Strukturēti un viegli uztverams.

 

Alīna Kaļinova, SIA ''K-Tehnologijas''

[Ieguvu] Informāciju par dokumentu tulkojuma apliecināšanas noformējumu, līgumu sastādīšanas niansem, par pareizu prasības noformēšanu tiesā. Ļoti lietderīgs seminārs. Gribētos vēl kaut ko līdzīgo apmeklēt. Ļoti ātri paskrēja laiks. Gribētos vairāk piemēru no dzīves. [Vēlu] Veiksmi darbos !

 

Ināra Parādniece, SIA ''AGNI''

[Uzzināju, ka] Problēmrakstura jautājumos labāk vērsties šķīrējtiesā.”Atsvaidzinātas” zināšanas par šķīrējtiesas kompetenci. Izdales materiālā vajadzētu precizēt ''paraugos'' iekļautās informācijas par tulkojuma pareizību gan lietvediski, gan literāri.

 

Aija Trotīte, SIA ''LATIO''

[Uzzināju par ] Praktiskiem padomiem, kā nenonākt līdz tiesai. Gadījumi ''no dzīves'' , kā arī uzskatāmi piemēri. Kā tiesa skatās uz iesniegtajiem dokumentiem. Stāsts ļoti raits, viegli uztverams, secīgs un interesasnts. Paldies lektorei !

 

Rita Kalvišķe, IK “RITEIVE”

[Ieguvu] Daudz informācijas par parādu piedziņas juridiskajiem jautājumiem. Ļoti labs. Paldies, dzīvē noderīgs. [Novēlu] Veiksmi patiesības noteikšanā un īstenošanā.

 

Dace Jonaite, AS ''VG KVADRA PAK''

[Ieguvu] Ieskatu likumdošanā. Paldies par sniegto informāciju un skaidrojumu. Lai veicas turpmākā cilvēku izglītošanā.

 

Vaira Tupureina, SIA ''Dominuss''

[Ieguvu] Precīzas norādes par dokumentu noformēšanu, iesniegšanu tiesās. Noderīgs.

 

Oļegs Romančuks, SIA ''GORN''

[ Saņēmu] Dokumentu paraugus, iespējas saņemt konsultācijas. Ļoti labi.

 

Linda Krūmiņa, AS “UGRA”

[Ieguvu] Noderīgu informāciju par līguma slēgšanas un noformēšanas pamatprincipiem, rekvizītiem, noformēšanu. Semināra saturs atbilst tā nosaukumam un norādītajām tēmām. [Novēlu] Profesionalitāti, attīstību, sabiedrības uzticību un lojālus klientus.

 

Kristīna Ašeniece, SIA''Vervo''

[Uzzināju] Par nokavējuma procentiem, par rokas naudu, par pareizu līgumu sastādīšanu. Ļoti labi, ka var apmeklēt šādus seminārus, var daudz jauna uzzināt. [Novēlu] Labus un saprotošus klientus!

 

Zeltīte Skalberga, SIA ''ZEANS''

[Uzzināju kam] Pievērst uzmanību dokumentu sagatavošanai, tieši līgumiem. Ļoti patika lektore, jo pasniedza ļoti saprotamā valodā, minot piemērus no pieredzes. [Novēlu] Lai veicas un turpina izglītot klientus turpmāk !

 

Airita Patapova, Ekonomikas un kultūras augstskola

[Ieguvu] Daudz jaunas informācijas par dokumentu noformēšanu un par tiesām. Ļoti skaidri un korekti sniegta svarīgākā informācija. Paldies :). [Novēlu] Lai viss izdodas!

 

Zane Lipsberga. SIA ''LINGUM LATVIJA''

[Uzzināju] Dažas nianses par dokumentu noformēšanu. Kopumā pozitīvs seminārs.

 

Sanita Spura, SIA “Hortus digital”

[Uzzināju par ] Procesu kā atgriezt parādus.[ Ieguvu] Daudz noderīgas informācijas.

 

Zane Vanaga, SIA ''AM studio''

[Uzzināju] Par līgumsodu un nokavējuma procentiem. Kompakts informācijas apjoms. [Vēlu] Lai veicas.

 

Gunita Briņķe, SIA ''BRIZ''

[Ieguvu] Daudz lietderīgas informācijas, kura var noderēt darbā. 

 

REĢISTRĀCIJA SEMINĀRAM PĒC SAITES ŠEITKomentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru