RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Jūlijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Jaunumi


Meklēt:

KOMPĀNIJAS STARPTAUTISKĀ BIZNESA AUDITS. 11.-12. septembrī. ONLINE

20-07-2020

Pārāk daudz izmaiņu dzīvē, ierastajā rutīnā, darbā, it īpaši biznesā un īpaši starptautiskājā, atnesa mums 2020. gads. Nu ir pienācis laiks mācīties dzīvot pēc jaunajiem noteikumiem. Kur uzzināt noteikumus? Rīgas šķīrējtiesas juridiskajos biznesa  TIEŠSAISTES vebināros!

 

2020. gada 11.-12. septembrī ONLINE/TIEŠSAISTES režīmā notiks divu dienu starptautisks apmācības pasākums uzņēmējiem - kompānijas starptautiskā biznesa audits.

 

Pasākumā varēsiet veikt pilnīgu savas ārējās ekonomiskās darbības auditu - no pārrunu vadīšanas sekām līdz starptautiskajiem strīdiem. Semināru laikā tiek veikts starptautiskā līgumā audits, ņemot vērā saistību tiesību specifiku, klienta/partnera ģeogrāfiju (NVS, ES, ASV, AAE, Ķīna, Singapūra, Vjetnama). Svarīgs semināra bloks būs jaunākā 2020. starptautisko piegādes noteikumu redakcija. "

 

Konsultatīvie vebināri, kuri satur informatīvus un treniņapmācību blokus. Vebināri būs interesanti gan teorētiķiem, gan praktiķiem. Pieredzējuši uzņēmēji un juristi varēs paaugstināt savu kompetenci, savukārt iesācēji - saņemt pamata praktiskās zināšanas ārekonomikas darbības sfērā. Pasākums būs noderīgs un interesants arī pasniedzējiem un studentiem, kuri ir pabeiguši studiju 3. kursu.

 

Katrs dalībnieks saņems vērtīgos materiālus, kurus turpmāk varēs izmantot savā darbā.

 

Pēc kursa pabeigšanas tā dalībniekam tiks izsūtīts sertifikāts par piedalīšanos dotajā vebināru kursā.

 

Lektors: Konstantīns Ivanovs (Sankt-Pēterburga (Krievija)/ Viļņa (Lietuva) ) - tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen law office valstu tiesību padomnieks (Viļņa, Lietuva, Sānkt-Pēterburga, Krievija), pasaules līmeņa ekperts-praktiķis starptautiskajā komerctiesību jomā (līdzdarbošanās starptautiskos darījumos un ārekonomisko strīdu izšķiršana), Starptautisks arbitrs/šķīrējtiesnesis (Rīgas šķīrējtiesa, Starptautiska šķīrējtiesa IAC/Almati, Kāzahstāna), top-lektors, biznesa treneris.

 

Pasākuma valoda, ņemot vērā ārvalstu lektoru un uzaicinātajiem starptautiskajiem viesiem, ir krievu.

 

PROGRAMMA

 

 1. Sākotnējais starptautiskais līgums.
  Godprātīga un negodprātīga pārrunu vadīšana. Kā pareizi vadīt pārrunas ar ārzemju kompānijām, ņemot vērā tiesas prakses pēdējās izmaiņas. Zaudējumi veicot negodprātīgu pārrunu vadīšanu. Kā pareizi vadīt pārrunas ar potenciālajiem klientiem no ES, NVS un Ķīnas.

   
 2. Ārekonomikas līgums. Riski, kas ir saistīti ar ārekonomisko līgumu.
  Līgumam piemērojamās tiesības. Kas ir jāņem vērā, ja piemērojamās tiesības - ir ES, NVS un Ķīnas tiesības. Līguma nodrošinājuma pasākumi. Nepārvaramas varas atrunas līgumā - jaunā 2020.gada prakse Eiropas un Āzijas klientiem. Ierobežojošie vai aizlieguma pasākumi ES valstīs, NVS valstīs un Ķīnā - kā jau iepriekš minimizēt riskus.

   
 3. Ārvalstu partnera pārbaude kā nepieciešamība rīcības brīvībai saistībā ar starptautisko līgumu.
  Kā pārbaudīt biznesa reputāciju ES un Āzijas valstīs? ES, NVS UN Ķīnas partneru bankrotēšana: ricības plāns.

   
 4. Darbs izmantojot pārstāvības līgumu vai savas kompānijas atveršana ES, NVS, Ķīnā.
  Pamata riski, kas ir jāievēro. Pārstāvības līgumi - pēdējā prakse. Kompānijas atvēršana Eiropas Savienībā. Kompāniju brīva kustība. Uzņēmuma atvēršana NVS valstīs un Ķīnā: pamata nianses un likumdošanas novitātes.

   
 5. Jaunie starptautiskās piegādes noteikumi 2020.
  Kas jauns: jaunu jēdzienu rašanās un veco jēdzienu izzušana. Kā izmantot starptautiskos piegādes noteikumus 2020. Tipveida kļūdas piegādes bāzes izvēlē, sekas un risku minimizēšanās veidi. Starptautisko līgumu aprēķinu veidu optimizēšana, ņemot vērā piegādes bāzi, īpašuma tiesību nodošanas režīmi, kravas apdrošināšana pārvadāšanas laikā, pārvadājuma līgums.

   
 6. Starptautisko strīdu izšķiršna.
  Rekomendēta šķīrējtiesas atruna. Šķīrējtiesas procesa izdevumu minimizēšana. Kā pareizi sastādīt pretenziju? Šķīrējtiesvedība Krievijā, ES, NVS, Ķīnā. Šķīrējtiesu lēmumu izpildīšana.

   
 7. Situatīvais bloks.
  Reālo situāciju izskatīšana un starptautiskās šķīrējtiesu prakses analīze.

 

Dalības maksa:

 EUR 200.00 (ar PVN)

 

Sūtiet pieteikumu, aizpildot speciālu formu pēc saites šeit! Mēs sazināsimies ar Jums personīgi!

 

Visu, kas ir nepieciešams zināt juridiski drošam un veiksmīgam starptautiskajam biznesam - Jūs saņemsiet tikai 2 dienu laikā! Izglītojieties un paplašiniet savas kompānijas un personīgās robežas!Komentāri


Nav komentāru...  Rakstīt komentāru