RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2020 Oktobris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Jaunumi


Meklēt:

Izglītojošs pasākums. Atskaite, atsauksmes, foto, Jūsu ierosinājumi

01-08-2019

Kā jau Jūs laikam esat pamanījuši, Rīgas šķīrējtiesa jau regulāri vada apmācošus pasākumus uzņēmējiem, lai stiprinātu juridisko biznesa pusi. Šajā gadā par pirmo un veiksmīgo pieredzi kļuva divu dienu semināru kursa organizācija par niansēm darbā ar ārvalstu kompānijām.

 

Ņemot vērā dalībnieku atsauksmes (ar dažām no kurām Jūs varat iepazīties zemāk), izriet tikai viens secinājums - mēs organizēsim šāda veida biznesam noderīgus seminārus visas dienas garumā vēl!

 

Sekojiet jaunumiem šeit un sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Pierakstieties informācijas saņemšanai par jauniem pasākumiem! Kā arī atcerieties, ka visas semināru tēmas top pateicoties tikai Jūsu zvaniem, jautājumiem, lūgumiem, priekšlikumiem un vēlējumiem, tāpēc sūtiet Jūsu idejas un pieteikumus jauniem semināriem uz info@court.lv, un nāciet pie mums saņemt zināšanas! Uz tikšanos!

 

Atsauksmes no 2 dienu semināru kursa par darba ar ārvalstu kompānijām niansēm (Lektors: Konstantīns Ivanovs):

 

Jekaterina Tindik - Evropolimer-Trading Company

Starptautautisko tiesību praktiskas pielietošanas pieredze būs ļoti noderīga mūsu kompānijas darbības īstenošanā. Milzīga pateicība organizatoriem un spīkerim, ļoti daudz prakses, skaidrs materiāla izklāsts. Visiem iesaku! Aiciniet uz semināriem, labprāt piedalīšos vēl!

 

Ksenija Morozova

[Uzzināju] Tiesu praksi. Pateicos par aktuālām praktiskām zināšanām par šķīrējtiesas atrunas saskaņošanu un apstrīdējamību, spriedumu izpildi ārvalstu jurisdikcijās. [Novēlu] Veiksmi un interesantas lietas!

 

Natālija Kudlaeva - Evropolimer-Trading Company

Saņēmu daudz noderīgas informācijas, [uzzināju vairāk] par šķīrējtiesas atrunas svarīgumu u.c. Teicami, kvalitatīvi, materiāla lieliska nodošana, ļoti daudz svarīgas informācijas, kuru vairs nekur nesaņemt. Uzplaukumu!

 

Maija Votāne - SIA MIMEKS

Ļoti noderīgi, iešu pārtaisīt līgumus. Seminārs ļoti kvalitatīvs, noderīgs un saturīgs.

 

Inna Sosņinа - SIA FTM Technology

[Uzzināju] Detaļas un praktiskas rekomendācijas līguma sadaļai par arbitrāžu, strīdu risināšanu u.tml., plašs pārskats starptautisko šķīrējtiesu darba niansēs (reglamenta). Atsauksme par semināru - pats pozitīvākais, ļoti saturīgi, noderīgi. Vadiet līdzīgus izglītojošus pasākumus pastāvīgi.

 

Anastasija Merkureva - Čelabinska apgabala Starptautiskās sadarbības aģentūra

[Uzzināju inforimāciju par] - starptautisko arbitrāžu; - starptautiskā līguma stiprināšanu; - darba ar ārvalstu partneriem īpatnības. Lielisks seminārs, intiliģents lektors, ļoti patiesa un kritiski pielietojama informācija.

 

Lūdzu, rakstiet mums savas idejas pasākumu rīkošanai, kā arī atcerieties, ka jebkuru semināru mēs varam nolasīt arī tikai Jūsu uzņēmuma darbiniekiem!

 

Vairāk atsauksmju un informācijas par citiem Rīgas šķīrējtiesas semināriem mēklējiet pēc saites šeit!

 

 

 Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru