RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Rīgas šķīrējtiesa uzstājās ar semināru grāmatvežiem un studentiem Latvijas Universitātē

1
29-11-2016

Rīgas šķīrējtiesa rīko bezmaksas juridiskus biznesa seminārus uzņēmējiem, biznesa pārstāvjiem un studentiem. Šoreiz Inese Ļahoviča - šķīrējtiesnesis, kvalificēta praktizējoša juriste, lektore – uzstājās ar semināru Latvijas Universitātē Latvijas Republikas grāmatvežu asociācijas biedriem un studentiem – topošajiem grāmatvežiem. Zemāk rakstā Jūs varat iepazīties ar dažām atsauksmēm pēc semināra. Taču sākumā vērtīgā informācija Jums!

 

Sakarā ar semināru aktualitāti, kā arī ar lielu skaitu pozitīvu atsauksmju saņemšanu, mēs esam atvērti piedāvājumiem uzstāties arī citās organizācijās – tajās, kurās apvienojas uzņēmēji, kas rūpējās par savu biznesu un domā vienu soli uz priekšu, lai juridiski pareizi aizsargātu savu uzņēmumu no iespējamām problēmām. Esam atvērti piedāvājumiem nolasīt semināru arī Augstskolu studentiem. Lūdzu sūtiet pieteikumus uz info@court.lv!

 

Ja Jūs esat biznesa vadītājs un vēlaties izglītot arī savus darbiniekus, lūdzu, rakstiet uz info@court.lv , un mēs vienosimies, kā to īstenot!

Ja esat darbinieks, tad nododiet šo informāciju vadītajam, lai arī Jūs attīstītos līdz ar kompāniju un uzzinātu ko jaunu, kas noteikti palīdzēs Jums ikdienas darbā, kā arī varēs juridiski pasargāt biznesu kopumā.

 

Mēs apspriedīsim ar Jums variantus, kā un ar kādu tieši informāciju varam uzstāties Jūsu auditorijas priekšā, jo mums ir ko teikt cilvēkiem praktiski no katras darbības sfēras!

 

Jums arī nav jāuztraucas par telpām un cilvēku skaitu.

Droši rakstiet info@court.lv!

 

Atgādinām, ka šos pasākumus Rīgas šķīrējtiesa rīko absolūti bez maksas!

 

Konkrēti šī semināra (grāmatvežiem) laikā apmeklētāji uzzināja:

  • kā juridiski pareizi aizsargāt savu biznesu (reāls dokumentu komplekts);
  • kā novērst un risināt problēmas strīda gadījumā ar partneri (strīdu veidi darījumu vidē, ieskaitot arī ārvalstu partnerus);
  • kā izdarīt tā, lai maksājumi netiktu aizkavēti un kā efektīvi piedzīt parādus (pakāpeniskas sistēmas ievadīšana uzņēmumā, “pareizi” soda procenti, prasības nodrošināšana);
  • kā pareizi norakstīt bezcerīgos parādus, un kādi soļi ir jāveic, lai atgūtu iemaksāto PVN;
  • kā rīkoties, ja līguma nosacījumi tika pārkāpti (strīdu risināšanas varianti, analīze, salīdzinājums);
  • kas ir šķīrējtiesa, kas ir mediācija (kā arī kāda ir tiesu izpildītāja loma un izpildraksta nozīme);
  • tika apskatīti arī reāli piemēri no šķīrējtiesas prakses.

 

96% no visiem apmeklētājiem arī izteica vēlmi pēc semināra saņemt mapi ar materiāliem (gatavi dokumenti izmantošanai darbā, instrukcijas dažādu problēmu risināšanai un novēršanai biznesā, noderīga informācija par niansēm strīdus situācijās ar partneriem un klientiem).

 

Ja Jūs vēlaties apmeklēt kādu citu Rīgas šķīrējtiesas rīkoto bezmaksas juridisko biznesa semināru un arī saņemt par to informāciju, lūdzu, aizpildiet formu šeit.

 

Publicējam arī dažas atsauksmes no grāmatvežiem un studentiem, kuri ir piekrituši to publicēšanai:

 

Santa Berga – grāmatvedības, analīzes un audita 3.kursa studente

Ieguvu noderīgu informāciju padziļināti par strīdu procesiem, kā risināt, kuros gadījumos iespējama parāda piedziņa un kuros nē. Seminārs patika un ir ļoti lietderīgs.

 

Elīna Arbidāne – grāmatvedība, audits un analīze

[Uzzināju] Par PVN atgriešanu no parādniekiem; un vispārēji plašu un atbilstošu informāciju par sev nozīmīgiem jautājumiem. Iztirzāts stāstījums. Veiksmi un attīstību!

 

Džaina Šteinberga – saimnieciskās darbības veicējs, students

Uzzināju diezgan daudz jaunas noderīgas informācijas, piemēram, par īpašuma arestu un veidiem, kā labāk piedzīt parādu; par mediāciju. Interesanta semināra vadītāja, daudz ko interesantu pastāstīja. Veiksmīgu nākamo darbības gadu!

 

Gints Rudovs – SIA DATI IG

[Uzzināju:] 1.Tiesa ņem vērā e-pasta saraksti; 2. Šķīrējtiesas lēmumi nav apstrīdami. Skaidri un kodolīgi! Veiksmi ikdienas darbā!

 

Violeta Lapsiņa – SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”

[Uzzināju] Kāds ir ātrākais un efektīvākais veids parādu piedziņā. Konspektīvs ieskats parāda piedziņas veicēja izvēlē un procesā. Lietderīga informācija ikdienas darbam ar debitora parādiem.

 

Svetlana Āboliņa – Studente LU EVF

[Uzzināju] Atšķirība star šķīrējtiesas un valsts tiesas darbību. Parādu piedziņas veidu izskatīšana. Informācijas par likumiskiem procentiem. Semināra informācija izsmeļoša, interesanta un noderīga katram cilvēkam, neatkarīgi no profesijas. Biežāk rīkojiet studentiem šādus seminārus.

 

Nellija Mihailova

Iepazinos ar šķīrējtiesu darbības īpatnībām un atšķirībām no valsts tiesas. Uzzināju par soda procentu klasifikāciju un apmēriem. Ļoti informatīvi, praktiski pielietojami. Var iekļaut piemērus no pašu prakses, parasti tie ir ļoti interesanti. Organizējiet semināru par strīdiem līgumsaistību sfērā!

 

Sintija Pukne – LU EVF grāmatvedība un audits studente / SIA “SP Finance”

[Uzzināju] Ar ko nodarbojas šķīrējtiesa. Atšķirība no valsts tiesas un šķīrējtiesas. Viegli un skaidri lektore izstāstīja materiālu un atbildēja uz auditorijas jautājumiem. Būtu noderīgi, ja vēl minētu kādas lietas no prakses vēl labākai uztverei. Turpiniet savu darbu atbildīgi arī turpmāk!

 

Andra Kalvāne – SIA KB Vuhta un partneri

[Ieguvu] Izpratni par šķīrējtiesas un valsts tiesas procesu un kārtību, kā tiek pieprasīts atmaksāt parādu. Noderīgi! Turpiniet izglītot sabiedrību par iespējām parādu piedzīšanā!

 

Iveta Rozenfelde – SIA “Ivetas Rozenfeldes grāmatvedības birojs”

[Uzzināju] Par atšķirībām starp tiesu un šķīrējtiesu. Par niansēm, iesniedzot prasības. Paldies! Ļoti jauks seminārs, labas atbildes uz jautājumiem, viss labi saprotams.

 

Gaidām Jūsu pieteikumus un piedāvājumus uzstāties pie Jums!

info@court.lvKomentāri

Alina (05.12.2016 15:58)

Tas tiešām bija ļoti labs seminārs! Turpiniet arī turpmāk izglītot cilvēkus!
Rakstīt komentāru