RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Semināru rezultāti. Kāds būs nākamais – ir atkarīgs no Jums!

06-06-2017

31.maijā un 1.jūnijā Rīgas šķīrējtiesa atkārtoti organizēja bezmaksas juridiskus biznesa seminārus. Tēma: “Komerclīgums. Satura, slēgšanas un izpildes nianses”. Vadītāji: Jurijs Ņikuļcovs – RŠT priekšsēdētājs, šķīrējtiesnesis; Inese Ļahoviča – RŠT korekcijas nodaļas vadītāja, šķīrējtiesnesis.

 

 

Sekojiet jaunumiem par nākamajiem pasākumiem!

Komunicējiet ar mums! Gaidām komentārus un pieteikumus!

 

 

Inese Kalniņa — STORENT

Paplašināju zināšanas. Noderīgs seminārs. Uzzināju dažas nianses par komerclīgumiem, ar kurām līdz šim nebiju saskārusies. Rīkojiet vairāk noderīgus seminārus!

 

Annika Gēgersone – AS Liepājas Papīrs

Man personīgi ļoti noderīga informācija bija par līgumsodu un nokavējumā procentiem. Ļoti patika semināra vadītāja, un ka termini un praktiskie skaidrojumi tika “iztulkoti” vienkāršā, saprotamā valodā un interesantiem piemēriem. Novēlu jums izturību un pacietību!

 

Anna Bondare - SIA "Latgales mācību centrs"

[Ieguvu] Pietiekošā apjomā to informāciju, kas bija norādīta semināra tematikā. Lieliski organizēts, ļoti labi materiāli, tehniskais nodrošinājums un izdales materiālu kvalitāte, kā arī kvalificēta semināra vadītāja. [Novēlu] Panākumus darbā, kompetentus šķīrējtiesnešus un pietiekamu klientu skaitu!

 

Gaļina Grundāne — SIA “Rieltor Riga”

Šodien uzzināju noderīgu informāciju, konkrētas detaļas, kuras izmantošu nākotnē. Liels paldies par tādu noderīgu informāciju un interesantiem praktiskiem ieteikumiem un piemēriem no dzīves. Novēlu veiksmi!

 

Aleksandrs Boļšakovs - Rixoil SIA

Informācija bija noderīga. Vajadzīgs seminārs. Atjaunināju vecās zināšanas par līgumiem. Uzzināju jaunas noderīgas lietas. Veiksmi!

 

Irina Ratobilska - Smart Business Solutions

[Uzzināju] par līgumu slēgšanas niansēm. Paldies par interesantu semināru! Veiksmi!

 

Sergejs Tjurikovs - SIA ATTA-1

Uzzināju par laulības līgumu. Interesanti, informatīvi. Paldies!

 

Jeļena Janovska-Čerezova - SIA Finansu mācību un pakalpojumu centrs „FINACS”

[Uzzināju] par tiesas darbu. Izcili! Malači! Turpiniet!

 

BAZIS SOLUTIONS, SIA

[Šodien saņēmu noderīgu informāciju par to] kas ir šķīrējtiesa, dažas atrunas, kuram ir jābūt iekļautam līgumā, šķīrējtiesas plusi. Ļoti interesants seminārs, daudz piemēru no dzīves tika izskatīti semināra laikā.

 

Madara Drīle – Pašnodarbinātā / Latvijas pasts

Paldies par semināru. Noskaidroju būtisku informāciju par prasību tiesību pastiprināšanu, atšķirības starp līgumsodu un nokavējuma procentiem; svarīgu informāciju par nomas/īres līgumiem gan no īrnieka, gan no iznomātāja puses; kā arī faktorus, ko abas puses var izmantot savā labā. Inese Ļahoviča ļoti skaidri un vienkāršā veidā izskaidro būtiskas ikdienas problēmas un to risinājumus no abu pušu viedokļa, paskaidrojot arī svarīgas nianses, kas varētu gadīties strīdu laikā. Turpiniet iesākto ceļu un informējiet iedzīvotājus par notiekošo un biežāk pamanāmākajām problēmām ikdienā, kas palīdzētu samazināt krāpniecību ikdienā.

 

Didzis Seilis - Pašnodarbināta persona

[Uzzināju] Par 10% slieksni līgumsoda apmēru; 8% par likumiskajiem procentiem komercdarbībā; laulības līgums reģistrējams UR; par solidārās atbildības ierobežojumiem galvojuma saistībā. Semināru vērtēju pozitīvi. Tieši tā pat kā Rīgas šķīrējtiesas personālu. Šādu semināru varētu būt vairāk. [Novēlu] Lai Rīgas šķīrējtiesa kādreiz kļūst tik pieprasīta kā Stokholmas Šķīrējtiesa, Londonas Šķīrējtiesa!

 

Ērika Šepetkova – Kalvija [Uzzināju]

Pateicoties šķīrējtiesai var ātrāk atrisināt problēmas kā izmantojot parasto tiesu. Procesa konfidencialitāte mūsdienās arī spēlē lielu lomu. Atsauksme ir pozitīva. Biežāk rīkojiet šādus seminārus – lai nepielaistu, novērstu kļūdas, sastādot līgumus, un aizsargātu sevi no dažādām dzīves situācijām.

 

Solvita Are — Smart Business Solutions

[Saņēmu noderīgu informāciju] par līgumiem. Patika ļoti.

 

Linda Andersone – SIA CrossChem

Visa iegūta informācija bija un ir noderīga. Paldies, ļoti patika, labprāt apmeklētu citu semināru. [Novēlu] Lai darba netrūkst!

 

Inese Lejiņa - Aģentūra INTELS

Latvija Atkārtoju Juridiskajā koledžā apgūto. [Atsauksme] Ļoti labi! [Novēlu] Daudz klientu, kas godīgi vēlas atrisināt savus strīdus.

 

Ilona Makarenko – SIA RS Container Group, SIA D&K centrs

Uzzināju daudz ko jaunu. Noderīgi. [Novēlu] Vairāk noderīgus un interesantus seminārus un par velti!

 

Ēvalds Jasāns - BAZIS SOLUTIONS, SIA

[Uzzināju] par līguma punktiem. Atsauksme pozitīva. Viss apmierina!

 

Dmitrijs Dmitrovskis - SIA "CERĪBA-DVG"

[Ieguvu] Plašu informāciju par komerclīgumiem. Noderīgs seminārs. Būtu labi arī turpmāk organizēt līdzīgus seminārus.

 

Indra Austriņa – auto noma

[Ieguvu] Apkopotu ieskatu. Man šis seminārs patika, informācija apkopota. Vairāk semināru!

 Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru