RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Seminārs. Atsauksmes. Foto. Reģistrējieties uz nākamo!

6
21-04-2017

5. un 12. aprīlī Rīgas šķīrējtiesā atkal norisinājās juridiskie biznesa semināri – jau 19. un 20. pēc kārtas. Šoreiz semināra tēma bija - “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”. Semināru 12. aprīlī novadīja lektore Inese Ļahoviča – Rīgas šķīrējtiesas tiesnese un korekcijas nodaļas vadītāja, pazīstams un aktīvi komerctiesību jomā praktizējošs jurists; 5.aprīlī semināra lektors bija Jurijs Ņikuļcovs – Rīgas šķīrējtiesas pamatlicējs, priekšsēdētājs, šķīrējtiesnesis, kuram ir vairāk kā 15 gadu liela prakse un pieredze jurisprudences jomā.

 

Semināri noritēja ļoti veiksmīgi, atstājot apmeklētajiem daudz zināšanu, kuras pielietot savā darbā, kā arī tika sagatavoti vērtīgi materiāli. Ar atsauksmēm un foto Jūs varat iepazīties rakstā zemāk.

 

Informējam, ka liela lūgumu skaita dēļ mēs rīkojam juridiskus seminārus PAR ŠO PAŠU TĒMU 1.JŪNIJĀ (latviešu valodā) un 31.MAIJĀ (krievu valodā) 18:00 pēc adreses E.Birznieka-Upīša 18-7, Rīga. Reģistrējieties jau tagad, jo, kā vienmēr, vietu skaits ir ierobežots! Reģistrācijas formu, kā arī informāciju par iepriekšējiem semināriem Jūs atradīsiet šeit pēc saites.

 

Semināra plāns:

 1. Līguma jēdziens un nozīme
 2. Līgumu pamata veidi un saturs
 3. Līguma “dzīves cikls”
 4. Līgumu īpašās nianses un “zemūdens akmeņi”
 5. Komerclīgumu riski
 6. Interešu aizsardzības varianti vai līgums kā Jūsu “drošības spilvens”
 7. Diskusija, jautājumi

 

Dažas atsauksmes no semināra “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses” (foto zemāk):

 

 • Arturs Sovas – SIA SOVAS
  [Uzzināju par] Pirkuma līguma riski, parādu piedziņas nianses, vērtīgi padomi, kā slēgt uzņēmumu līgumu, ko tajā iekļaut, aizdevēja riski, slēdzot aizdevuma līgumu. Seminārā esmu pirmo reizi, jūtos gandarīts par semināra vadītājas Ineses Ļahovičas profesionālo semināra vadības stilu un izsmeļošajām atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem. Vēlu turpināt veiksmīgo semināru organizēšanas praksi. Patiesi, lai veicas!

   
 • Natālija Bistere
  Saņēmu noderīgu informāciju par komerclīgumu slēgšanas niansēm. Interesants un saturīgs seminārs. Rīkojiet līdzīgus izglītojošos seminārus par katru komerclīguma veidu ar praktiskiem piemēriem no tiesas un juridiskās prakses. Maksims Morozovs – MZ marketing and promotoins Es saņēmu pamatus ļoti vieglā un saprotamā formātā. Tagad ir priekšstats. Grūts priekšmets, pasniegts vieglā un interesantā manierē. Patika! Veiksmi jums!

   
 • Kristīne Juhņeviča – SIA Door2Door, Salaspils novada dome
  [Uzzināju] Par līgumu veidiem, par terminoloģiju, par Rīgas šķīrējtiesu kā iestādi. Ļoti saturīgs seminārs. Par svarīgām lietām – īsi un kodolīgi. Semināra vadītāja Inese – ļoti zinoša un pozitīva. Paldies! Labprāt piedalītos citos Rīgas šķīrējtiesas rīkotos pasākumus. Turpināt sniegt atbalstu cilvēkiem – interesentiem, piedāvājot līdzīgos seminārus.

   
 • Anna Gurkina – SIA Ultima
  Visa informācija bija noderīga. It īpaši par līgumsodu un nokavējuma procentiem. Seminārs patika. Daudz lietderīgu ideju līgumu noformēšanai.

   
 • Jānis Spriņģis – Pašnodarbināta persona
  Ļoti vērtīgi par izdevuma līgumiem un galvojumiem. Tāpat laulības līgumu raksturojums ir vērtīgs. Pozitīva attieksme, kvalitatīva informācija. Vērtīga un noderīga. Citiem noteikti iesaku apmeklēt šos seminārus. Turpiniet saprotami izglītot uzņēmējus!

   
 • Ksenija Serbina - Reaton, Ltd SIA
  Aktuālā tēma, kurai ir tieša sasaiste ar manu profesionālo darbību. Pozitīva, draudzīga gaisotne, harizmātisks lektors. Veiksmi!

   
 • Veronika Avsejeva – Apdrošināšana un risku pārvalde
  [Ieguvu] Informāciju par komerclīgumu, izlīgumu, kreditoriem, nomas/īres līgumu, galvojuma līguma niansēm. Paldies par semināru! Tā kā pašlaik studēju, ļoti noderīga informācija, tieši saistī
  ta ar manām izvēlētām tēmām. Ar prieku piedalīšos vēl Jūsu semināros! Novēlu interesantu darbu, draudzīgus klientus!
   
 • Igors Grigorjevs – SIA Imanta Poligrāfija
  Šodien uzzināju par prasījuma tiesības aizsardzību. Daudz noderīgas informācijas. Ļoti ērti sagatavoti jūsu semināra materiāli. [Vēlējumi] Nākamais seminārs – izpildīšanas procedūra. 

   
 • Deniss Stefanovs – BPT REAL ESTATE
  Strukturēja iepriekš zināmās lietas. Kodolīgi un vienkāršā veidā ir izstāstītas pamatlietas. Vienmēr patīkami, kad speciālisti ir kompetenti un zinoši. 

   
 • Romans Paškovskis – SIA UNITED PANEL GROUP EUROPE, ZAB Davidsons un partneri
  Uzzināju daudz dažādu nianšu par līgumiem. Laba atsauksme. Semināra vadītāja labi pārzina lasīto tēmu.

   
 • Jevgenijs Golinejs – SOL Business Services SIA
  Saņēmu noderīgu informāciju – piemēri no dzīves. Atsauksme pozitīva. Veiksmi!

   
 • Valerijs Stroikins – pašnodarbinātais
  Uzzināju noderīgas lietas par uzņēmuma līgumu. Seminārs ļoti patika, saņēmu atbildes uz visiem saviem jautājumiem. Organizējiet vairāk juridisko semināru mazajam biznesam!

   
 • Marina Spiridonova — Bilderling Wealth
  Paplašināju zināšanas par līgumiem. Interesanti, bet maz. Arī turpmāk organizējiet interesantus seminārus un palīdziet ar juridisko dokumentu paraugiem.

   
 • Svetlana Voroncova – SIA Ultima
  Saņēmu noderīgu informāciju pa līguma punktiem: 6% sankcijas, līgumsods vai nokavējuma procenti. Lielisks seminārs!

   
 • Aleksandrs Marčenko – SIA Arkada-M
  Uzzināju par to, ko var šķīrējtiesa. Atsauksme pozitīva! Attīstību! 

   
 • Normunds Martinsons – SIA EVIDENCE NETWORK, AS STA Grupa
  Zināšanu atkārtošana. Kodolīgs seminārs par līgumu veidiem, slēgšanu, iesaistītām pusēm. [Novēlu] Neapstāties pie esošajām aktivitātēm! Turpināt iesākto virzienu, sniedzot noderīgu informāciju. 

   
 • Rihards Kaminskis – SIA Pilnstikls
  [Uzzināju] Par galvojumu, par šķīrējtiesas darbību. Ir vērtīgs seminārs. Turpiniet tamlīdzīgus izglītojošus seminārus.

 Komentāri

Рижский третейский суд (12.05.2017 14:16)

Ув. Татьяна, участие в семинаре бесплатное, как и бесплатны материалы семинара. Семинар на русском языке проходит 31 мая, на латышском языке - 1 июня.

Татьяна (05.05.2017 17:01)

Сколько стоит участие в семинаре и на каком языке проходит сам семинар?

Рижский третейский суд (03.05.2017 12:09)

Ув, Лазарь, необходимо заполнить регистрационную форму в разделе "Поддержка" -> подразделе "Семинары". Мы пришлём подтверждение о Вашей регистрации на указанный Вами адрес э-почты. До встречи на семинаре!

Лазарь Шмидт (25.04.2017 20:01)

Как зарегистрироваться для участия в семинаре 31 мая 2017?

Rīgas šķīrējtiesa (24.04.2017 18:45)

Laine, paldies kolēģei par labu atsauksmi. Kamēr vēl ir vietas, Jūs varat reģistrēties. Aizpildiet reģistrācijas formu sadaļas "Atblasts" apakšsadaļā "Semināri". Gaidīsim Jūs!

Laine (24.04.2017 17:00)

Dzirdēju no kolēģes, ka esot bijis saturīgs seminārs. Ieteica arī man. Vai drīkst atnākt no vienas kompānijas otrs cilvēks?
Rakstīt komentāru