RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Novadīti semināri gada nogalē. Gatavojamies jauniem

08-12-2017

6. un 7. decembrī aizvadīti šī gada pēdējie semināri par tēmu “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”, kuros mūsu lektori sniedza būtisku informāciju, pastāstīja par biežāk pieļautajām kļūdām biznesa juridiskajā vadībā. Atsauksmes par semināriem lasiet raksta beigās.

 

Semināru dalībnieki dalījās ar savu pieredzi, izvērtēja situāciju risinājumu iespējas, uzdeva interesējošus jautājumus. Ļoti daudzi atzinīgi vērtējumi tika saņemti par lektoru praktiskās pieredzes piemēriem. Visiem dalībniekiem tika izdalīti vērtīgi materiāli izmantošanai savā darbā.

 

Mēs esam priecīgi par apmeklētāju atsaucību, izrādot aktivitāti un piedaloties semināros! 

 

ATGĀDINĀM, ja Jūs gribat apmeklēt mūsu seminārus, pierakstieties iepriekš, aizpildot reģistrācijas formu šeit pēc saites un, kad būs zināmas tēmas un datumi, mēs ar Jums noteikti sazināsimies personīgi!

 

Vairāki dalībnieki jau ir reģistrējušies.

 

Nākamajā gadā būs daudz aktuālu un interesantu pasākumu, jauni semināri par jaunām un aktuālām tēmām!

 

Iepazīstieties ar dažām atsauksmēm un bildēm no semināriem “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”

 

Lauris Morics – Tavirekini.lv

[Saņēmu] Ļoti vērtīgu informāciju par to kā rīkoties ar parādniekiem. Aktuāla tēma un tāpēc šāds seminārs ir ļoti vērtīgs uzņēmējiem, kuriem bieži nākas saskarties ar nemaksātājiem. Turpiniet organizēt seminārus par aktuālām juridiskām tēmām.

 

Elita Cīrule – Hardex Baltic SIA

[Uzzināju par] Partneru monitoringu, iespēju pieprasīt līgumu korekciju, dokumentu veidlapas. Ļoti labs seminārs.

 

Rasma Anspoka – Ratoda SIA

[Uzzināju par] Soda procentiem fiziskām personām. Apmierināta. [Novēlu] Komunicēt ar klientiem, rīkot līdzīga satura ievadseminārus.

 

Daiga Silarāja - Ratoda SIA

[Uzzināju] Par līgumsodu un nokavējuma procentiem. Ļoti skaidri visu izklāstīja, viss bija ļoti saprotams. Tā turpināt, jo Jūs esat vajadzīgi.

 

Mārīte Grīnberga – Studente

[Uzzinaju] Kā pareizi un progresīvi piedzīt parādu un ne tikai. Bet arī uzrakstīt sekmīgu diplomdarbu. Iesaku visiem, kas vēlas papildināt zināšanas juridiskajā nozarē. [Novēlu]Turpināt rīkot šādus seminārus.

 

Ilona Makarenko – SIA D&K Centrs

[Uzzināju] daudz lietderīgas nianses, kuras būtiski paskaidroja darbu ar parādniekiem! Pozitīva (atsauksme)! Ļoti vēlos apmeklēt Mediācijas semināru. [Novēlu] Veiksmīgu attīstību, vairāk izglītojošu semināru!

 

Gaļina Grundāne – SIA Rieltor Riga

Sistematizēju jau zināmo man informāciju. Paldies par noderīgu informāciju un kopumā labi novadītu semināru. [Novēlu] Veiksmi biznesā! Daudz veiksmīgu un lojālu klientu.

 

Marina Savickaja – AMB Consulting

[Uzzināju par] Soda procentu aprēķināšanas veidiem un procedūru. Par prasības nodrošinājumu. Ļoti noderīgs seminārs, kurš sniedza atbildes uz interesējošiem jautājumiem, attiecīgi kompānijas darbības sfērai. [Novēlu] Biežāk rīkot seminārus.

 

Marija Aļbinoviča – AMB Consulting

[Uzzināju par] Soda procentu aprēķināšanas veidiem un procedūru. Par prasības nodrošinājumu. Ļoti noderīgs seminārs, kurš sniedz atbildes uz interesējošiem jautājumiem, attiecīgi kompānijas darbības sfērai. [Novēlu] biežāk rīkot seminārus.

 

Oksana Ļemešonok – SIA Katiss

[Ieguvu] Aktuālu informāciju par šķīrējtiesu likumdošanas kārtību un kreditora aizsardzību. Noderīgs, lai strukturētu piedziņas kārtības koncepciju. [Novēlu] Veiksmi un attīstību!

 

Marina Ķere – SIA EiroVest

Uzzināju nianses šķīrējtiesas darbībās un nozīmīgas nianses līguma izstrādē. Daudz noderīgas informācijas. Materiāls sastādīts ļoti labi - konkrēti un ar labiem piemēriem. [Novēlu] Vairāk reklāmas par sevi.

 

Marija Viļenska – Alvi Transports SIA

[Uzzināju] Informāciju kuru obligāti pielietosim kompānijas darbībā. Pateicos par pietiekamu informācijas daudzumu un papildus materiāliem. [Novēlu] Veiksmi!

 

 

 

 

Izmantojiet iespēju saņemt aktuālo informāciju, kļūstiet par “biznesa haizivīm”!

 

Zvaniet mums pat tālruni 67365100, un mēs Jums palīdzēsim!

 

Reģistrējieties uz nākamajiem semināriem pēc saites šeit!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru