RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2021 Oktobris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jaunumi


Meklēt:

Esam atvēruši piekļuvi vebināra videoierakstam

21-07-2020

Nesen rīkojām vebināru par tēmu “Kā uzņēmējam kompetenti reaģēt uz izmaiņām starptautiskajā biznesā?” (lektors: K. Ivanovs). Esam saglabājuši vebināra video, un tagad ar Jums dalāmies, lai Jums būtu iespēja to noskatīties, ja kādu iemeslu dēļ nevarējāt piedalīties vebinārā tiešsaistē. Minētais vebinārs ilga stundu un aptvēra lielu skaitu kvalitatīvu un saprotamu atbilžu uz svarīgiem un sasāpējušiem jautājumiem (vebināra plānu Jūs varat redzēt zemāk). 

 

Jau septembrī mēs organizējam divu dienu starptautisku ONLINE pasākumu, kurā Jūs varat vēl padziļinātāk un pilnvērtīgāk apskatīt, pārskatīt, pievērst uzmanību niansēm, veikt izmaiņas un noteikti uzlabot savas ārējās ekonomiskās darbības. Tātad, no 11. līdz 12. septembrim - Uzņēmuma starptautiskā biznesa audits.

 

Šī būs atklāta saruna ar praktiskām apmācībām TIEŠSAISTES/ONLINE režīmā. Pārrunu vadīšana, riski, kas saistīti ar ārekonomisko līgumu, piemērojamās tiesības, pagaidu, ierobežojošie un aizliedzošie līguma pasākumi, uzņēmuma atvēršana ārvalstīs, jauni starptautisko pārvadājumu noteikumi - Incoterms, strīdu izšķiršana - tie ir tikai daži punkti no tiem, kas tiks izskatīti septembra pasākuma ietvaros. Vairāk par apmācību saturu, lektoru, dalības nosacījumiem - lasiet pēc saites šeit!

 

Īpaši aktuāli pašreizējā nestabilajā un strauji mainīgajā laikā ir uzzināt par jauninājumiem ikdienas darbā. Jaunas zināšanas veicina darījumu noregulēšanu un Jūsu uzņēmējdarbības uzplaukumu.

 

Vēršam Jūsu uzmanību, ka ir atlikusi tikai nedēļa līdz mūsu septembra ONLINE pasākuma dalības maksas cenu paaugstināšanai. Sīkāka informācija pēc saites šeit.

 

Tagad skatieties vebināra “Kā uzņēmējam kompetenti reaģēt uz izmaiņām starptautiskajā abiznesā?” ierakstu. (lektors: K. Ivanovs).

 

 

Vebināra plāns:

  1. Nepārvarama vara: kā pareizi to izmantot starptautiskajā biznesā?
  2. Valsts aizliedzošie pasākumi: risku samazināšanas stratēģijas. Ja ne nepārvaramas varas apstākļi, tad kā būt?
  3. Kā likumīgi uz laiku nepildīt līguma saistības? Jauna atruna.
  4. Ārzemju klienta bankrotēšana: stratēģijas darbam ar problemātiskiem klientiem. Ārvalstu klienta pārbaude un monitorings.
  5. Galveno līguma klauzulu pārbaude: no piemērojamām tiesībām līdz šķīrejtiesas klauzulai.

 

Lektors: Konstantīns Ivanovs (Sankt-Pēterburga (Krievija)/ Viļņa (Lietuva) ) - tiesību zinātņu doktors, starptautiskā advokātu biroja Foxen law office valstu tiesību padomnieks (Viļņa, Lietuva, Sānkt-Pēterburga, Krievija), pasaules līmeņa ekperts-praktiķis starptautiskajā komerctiesību jomā (līdzdarbošanās starptautiskos darījumos un ārekonomisko strīdu izšķiršana), Starptautisks arbitrs/šķīrējtiesnesis (Rīgas šķīrējtiesa, Starptautiska šķīrējtiesa IAC/Almati, Kāzahstāna), top-lektors, biznesa treneris.

 

Piedalieties mūsu apmācības pasākumos, jo tikai Jūsu nepārtrauktā attīstība spēj attīstīt arī Jūsu biznesu!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru