RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Seminārs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā. Atsauksmes un informācija par nākamo

02-10-2017

22. septembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā notika juridiskais biznesa seminārs “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu novēršanai un risināšanai”. Semināru novadīja Inese Ļahoviča — šķīrējtiesnesis un Rīgas šķīrējtiesas korekcijas nodaļas vadītāja, plaši pazīstams praktizējošs jurists komerctiesību jomā.

 

Pasākuma dalībnieki saņēma sagatavotas mapes ar vērtīgiem materiāliem un atbildes uz katram interesējošiem aktuāliem jautājumiem. Mēs saņēmām daudz pozitīvas atsauksmes, ar kurām Jūs varat iepazīties zemāk.

 

Jau 1. novembrī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā notiks mūsu seminārs par tēmu "Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses" (krievu valodā), kuru vadīs Jurijs Ņikuļcovs — Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis, dibinātājs priekšsēdētājs, kuram ir pieredze jurisprudences  jomā un konkrēti alternatīvo strīdu izšķiršanas veidu attīstībā vairāk kā 15 gadus. Iepazīties ar semināra plānu, kā arī ar reģistrācijas iespējām varat šeit.

 

Rīgas šķīrējtiesa nodarbojas ar juridisko biznesa semināru organizāciju  no 2015. gada. Līdz šim brīdim mūsu 23 pasākumus ir apmeklējuši jau 393 nevienaldzīgi pret savu biznesu uzņēmēji un uzņēmējdarbības pārstāvji  Latvijā un ārzemēs.

 

Bet 18. un 19. oktobrī plkst. 18:00 Rīgas šķīrējtiesā  E. Birznieka-Upīša ielā 18-7, 4-stāvā notiks mūsu 24. un 25. semināri, kuri ir veltīti mediācijas procesam, kas palīdzēs Jums novērst konfliktsituācijas biznesā, kā arī risināt strīdus mierīgā ceļā,  nebojājot attiecības ar partneriem un klientiem. Semināra tēma – «Mediācija ekonomiskajos un komercstrīdos» . Ar profesionālu lekciju uzstāsies zvērināts advokāts — Zenta Bičkoviča. Vairāk par semināru lasiet šeit.

 

Nepalaidiet garām reģistrācijas laiku! Vietu skaits ir ierobežots!

 

 

Dažas atsauksmes no semināra “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu novēršanai un risināšanai” (foto zemāk):

 

 • Andris Segliņš, Ekonomikas un kultūras augstskola
  Informācija par parāda piedziņas veidiem ļoti noderīga. Skaidri un saprotami izklāstīts tiesiskā veidā par katru šķiršanas veidu un to etapiem. Lai nezaudētu savu augsto un precīzo izskatīšanas kvalitāti.

   
 • Alesia Samkevica, SIA Stena Line
  Noderīga informācija par piedziņas veidiem tiesas kārtībā. Paldies par noderīgu un svarīgu informāciju! Veiksmi darbā!

   
 • Ilze Pirktiņa, ARMS Group SIA
  [Uzzināju] Kā pareizi norādīt informāciju līgumos, kā lietderīgi izmantot šķīrējtiesu priekšrocības, kā pareizi aizpildīt dokumentus. Noderīga informācija vienkopus, norādes uz papildinformāciju. [Novēlu] Pieņemt saprātīgus un taisnīgus lēmumus, izmantot kvalificētus tiesnešus.

   
 • Edgars Petkēvičs, SIA Centra biroji
  Patika atsvaidzināt atmiņu par piemirstām lietām. Ļoti labs izdales materiāls. Ļoti patika, īsi, kodolīgi. Tā turpināt.

   
 • Ģirts Plakans, Dižozols Plus SIA
  [Saņēmu] Kopējo ieskatu šķīrējtiesas darba. Īsi, skaidri, kodolīgi. [Novēlu] Iedziļināties iesniegtajā lietā, jo ne vienmēr prasītājam ir tiesība.

   
 • Lāsma Saulīte, SIA “Delta Construction”
  Saņēmu informāciju par instrumentiem strīdu risināšanai šķīrējtiesā. Seminārs bija diezgan virspusējs, gribētos mazliet padziļinātāku informāciju, vairāk piemēru. [Novēlu] Mainīt valdošo uzskatu par Šķīrējtiesu kā neērtu un bīstamu strīdus risināšanas veidu.

   
 • Arnis Štubis, SIA “Delta Construction”
  Starpība starp nokavējuma procentiem un līgumsodu. [Atsauksme] Pozitīva.

   
 • Pauls Bite, Oliver Latvia SIA
  Par līgumsodiem, nokavējumu procentiem. Labs seminārs. [Novēlu] Attīstīties.

 

 


 Komentāri


Nav komentāru...  Rakstīt komentāru