RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Par to, kā tika novadīti juridiskie semināri un kad būs nākamie

1
24-10-2017

18. un 19. oktobrī Rīgas šķīrējtiesā sekmīgi novadīti semināri par "Mediāciju ekonomiskajos un komercstrīdos", kur apmeklētāji tika iepazīstināti ar teoriju, praksi un piemēriem no dažādām dzīves situācijām. Nākamais seminārs gaida Jūs jau 6. un 7. decembrī ar jaunu informāciju, kas ir aktuāla tieši gada nogalē!

 

Mediācija Latvijā kļūst arvien populārāka, un ir patīkami zināt, ka uzņēmēji patiešām saprot šī procesa nozīmīgumu, interesējās par to, un piedalīšanās šādos semināros, kā arī jautājumi, kuri nonāk RŠT kancelejā, pierāda to!

 

Semināru novadīja ļoti zinošs un praktizējošs jurists, advokāts, Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesnesis un sertificēts mediators Zenta Bičkoviča. Vairāk par mediāciju un mediācijas procesu lasiet šeitMēs saņēmām daudz pozitīvas atsauksmes un pateicību lektorei par plašu stāstījumu un iedziļināšanos tēmā - tālāk rakstā lasiet atsauksmes. 

 

Lasiet mūsu jaunumus un reģistrējieties nākamajam semināram! Nepalaidiet garām aktuālo informāciju un izmantojiet to Jūsu uzņēmuma darbībā!

 

Jau 6.un7.decembrī plkst.18:00 Rīgas šķīrējtiesā, E. Birznieka-Upīša ielā 18-7 notiks nākamais seminārs par tēmu “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”.

 

Seminārā Jūs uzzināsiet, kādi strīdi pastāv biznesā, iegūsiet informāciju par parādu piedziņas sistēmas posmiem, strīdu risināšanas iespējām ar Latvijas un ārvalstu partneriem, tiesu izpildītāja lomu un izpildes raksta nozīmi. Reģistrējieties laicīgi, aizpildot reģistrācijas veidlapu mūsu mājas lapā, noklikšķinot šeit !

 

 

 

Dažas atsauksmes un attēli no semināra par mediāciju:

 

Kristīne Rutule - individuāli praktizējoša juriste

Atjaunoju teorētiskās zināšanas; saņēmu interesantus piemērus par ekonomisko un komercstrīdu risināšanu ar mediācijas palīdzību; mediācijas prakse no kolēģes puses (jurists-mediators). Bija redzams, ka semināru vada ļoti profesionāla mediatore, kas prata apvienot gan teoriju, gan piemērus no prakses. Interesanta lekcija, jo mediatore ir advokāte (tā kā mediatori var būt dažādu profesiju pārstāvji). [Novēlu] turpināt rīkot šāda veida seminārus, kuros teorija ļoti labi tiek paskaidrota ar piemēriem no prakses. 

 

Inese Lejiņa - Aģentūra INTELS Latvija

[Uzzināju ka vajag] Koncentrēties uz pozitīvo sākumu un nobeigumu konflikta risinājumā, mediācijas rezultātus fiksēt līgumā, kas jāpilda. [Uzzināju, ka ir ] 50% valsts nodevas nodokļu atmaksa, izvēloties mediāciju. Ļoti noderīgi. [Novēlu] Daudz godīgu, atsaucīgu klientu.

 

Jeļena Smirnova - SIA RusLatNafta

[Uzzināju kādi ir] Mediācijas psiholoģiskie aspekti. Noderīga informācija. [Novēlu] Vairāk interesantu semināru, daudz apmierinātu klientu.

 

Gaļina Grundāne – SIA "Rieltor Riga" 

Uzzināju daudz jaunas lietderīgas informācijas. Liels paldies! Man ļoti patika! Novēlu Veiksmi un Panākumus Jūsu darbībā!

 

Marija A. - SIA AMB Consulting

[Uzzināju par] Jaunu, mūsdienu konfliktu risināšanu, daudz jaunu zināšanu par strīdiem, tas var ļoti noderēt biznesa vadīšanā. Jaunas mūsdienīgas zināšanas! Paldies par iespēju bezmaksas iziet apmācību īsā laikā. Ceram uz tālāko sadarbību! [Novēlam] biežāk organizēt līdzīgus kursus! Būsim priecīgi saņemt jaunu informāciju!

 

Jevģēnijs Golinejs — SOL Business Services SIA

[Uzzināju] Piemērus no dzīves. Interesanti uzzināt par pielietošanu. [Novēlu ]Veiksmi un labklājību.

 

Romāns Paškovskis – SIA UNITED PANEL GROUP EUROPE, ZAB “DAVIDSONS UN PARNERI”

Uzzināju mediācijas procesa nianses. Patīkami klausīties profesionāli, kurš labi orientējas savā tēmā. [Novēlu] Organizēt vairāk semināru ar līdzīgiem profesionāļiem.

 

Tatjana Kožimjako – ARSENAL INDUSTRIAL

[Uzzināju] Ko nozīmē mediācija. Paldies. Labs seminārs, par pašu mediācijas būtību un procesu. [Novēlu] Ieslēgt seminārā praktiskos momentus, par procesa maksu, nodevas atgriešanu/neatgriešanu.

 

Marina Savicka – SIA AMB Consulting

[Uzzināju] mediācijas gadījumus no privātprakses ar detalizēto procesa aprakstu. Jaunu terminoloģiju. Ļoti patika seminārs, tā kā tika doti piemēri par reālām situācijām un to apraksts, nevis sausa teorija. [Novēlu] Organizēt šādus seminārus biežāk.

 

 

Ja Jums ir jautājumi, priekšlikumi, nepieciešams padoms, sūtiet e-pastu uz info@court.lv, zvanīt pa tālr. 67365100 vai nākt ciemos E.Birznieka-Upīša iela 18-7.

Mēs vienmēr ar prieku Jums palīdzēsim!

 

 

Rēģistrejieties nākamajiem semināriem!Komentāri

Инна (15.11.2017 13:39)

Очень жаль, что не получилось посетить.. Будете ещё делать такой семинар?
Rakstīt komentāru