RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2021 Jūnijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Jaunumi


Meklēt:

Gada rezultāti. Plāni 2021

05-01-2021

Svinīgi un priecīgi sveicam Jūs Jaunajā 2021. gadā un tradicionāli ar Jums dalāmies ar saviem sasniegumiem un plāniem uz nākamo gadu!

 

Sāksim savu rakstu ar pateicību visiem tiem, kuri kopā ar mums aktīvi attīstīja alternatīvo strīdu izšķiršanu! Visiem tiem, kas nesa Rīgas šķīrējtiesas (RŠT) vārdu ārpus Latvijas, ierakstot RŠT klauzulu, parakstot līgumus ar ārvalstu partneriem un rekomendējot Rīgas šķīrētiesu kā kompetentu iestādi alternatīvu komercstrīdu izskatīšanai.

 

Mēs visi esam pavadījuši smagu 2020.gadu un sagaidījuši 2021.gadu ar ticību, lielām cerībām un plāniem. Zemāk mēs uzskaitīsim galvenos rezultātus un plānus, ar kuriem mēs vēlamies dalīties ar Jums.

 

Izskatītu lietu skaits, salidzinājumā ar iepriekšējo gadu, ir pieaudzis. Būtiski ir palielinājies to lietu skaits, kas saistīts ar nomas līgumiem un aizdevumu parādu piedziņu.

 

Ir vērts atzīmēt, ka mūsu mājaslapas sadaļa “Tipveida dokumentu paraugi” bija īpaši populāra. Tāpat aktīvi tika izmantotas bezmaksas automatiskās dokumentu ģenerācijas formas.

 

Liels darbs no mūsu puses tiek pievērsts bezmaksas juridisko biznesa semināru uzņemējiem un to darbiniekiem organizēšanai un to norisei. 2020-ais gads nebija izņēmums - mēs novadījām 10 seminārus. Turklāt mēs sākām vadīt seminārus arī tiešsaistē, tādēļ semināru dalībnieku skaits kļuva daudz lielāks. Rīgas šķīrējtiesas šķīrējtiesneši uzstājās ne tikai mūsu telpās, bet arī tika uzaicināti uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī mūsu lektori viesojās Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijā (LAĶĪFA) un Asociācijā Lanīda.

 

Nozīmīgs notikums priekš mums bija pārvākšanās uz jaunajām telpām. Tagad mēs esam pašā Rīgas centrā, pēc adreses: Vecpilsētas iela 19, Rīga. Jūs varat atnākt pie mums vienkārši uz kafiju, kad staigājat pa Vecrīgu.

 

Esam papildinājuši šķīrējtiesnešu sarakstu ar jauniem un profesionāliem tiesniešiem - mēs esam vēl vairāk!

 

2020. gadā mēs aktīvi publicējām savus rakstus žurnalos un tiešsaistes mājaslapāsMūsu iknedēļas ziņas un vertīgus sūtījumus ir sākuši saņemt vēl vairāk abonentu. Katru nedēļu jaunumu saņemšanai pierakstās vēl vairāk aktīvu uzņēmēju. 2021. gadā mēs turpināsim rakstīt noderīgus rakstus, un, ja Jums ir tēmas, par kurām Jūs gribat saņemt vairāk informācijas, lūdzu rakstiet mums un mēs izsklastīsim tās savos nākamajos informatīvajos rakstos.

 

Mēs darīsim visu iespējamo, lai turpinātu popularizēt alternatīvus strīdu izšķiršanas veidus kā Latvijā, tā arī ārpus tās. Mūsu mērķis ir Rīgas, Latvijas, kā starptautiska alternatīvās tiesvedības centra pasaulē, atzīšana, līdzās Parīzei un Londonai!

 

Mēs vienmēr esam atvērti Jūsu uzdotajiem jautājumiem un gatavi Jums palīdzēt! Attīstību un uzplaukumu Jūsu biznesam, veselību Jums un Jūsu ģimenēm!

 

Zvaniet: +371 67365100, vai rakstiet: info@court.lv

Uz tikšanos Rīgas šķīrējtiesā.Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru