RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Februāra semināru rezultāti. Foto. Atsauksmes

15-02-2016

10. un 11. februārī Rīgas šķīrējtiesa atkal rīkoja bezmaksas juridiskus seminārus uzņēmējiem un biznesa pārstāvjiem “Efektīva parādu piedziņa un šķīrējtiesa”.

 

Seminārus vadīja speciālisti, kuri aktīvi nodarbojas ar strīdu alternatīvo izšķiršanas veidu popularizāciju:

 

 • Jurijs Ņikuļcovs – RŠT pamatlicējs un priekšsēdētājs, šķīrējtiesnesis ar vairāk kā 15 gadu darba pieredzi, eksperts, pazīstams un cienījams to cilvēku lokā, kuri saistīti ar uzņēmējdarbību un jurisprudenci.
 • Inese Ļahoviča – šķīrējtiesnesis, RŠT kvalifikācijas nodaļas vadītāja, jurists ar lielu darba pieredzi komerctiesību un civiltiesību jomā, strādājot ar Latvijas kompānijām, kā arī starptautiskiem projektiem.

 

Bija ļoti patīkami redzēt tik kuplā skaitā dažādus biznesa sfēru pārstāvjus, kuri rūpējas par saviem uzņēmumiem. Ņemot vērā atsauksmes, ikkatrs ir ieguvis kādu vērtīgu informāciju. Kas ir īpaši atzīmējams – katrs ir ieguvis kaut ko tieši sev noderīgu.

 

Piedāvājam Jums iepazīties ar dažām atsauksmēm pēc semināra:

 

 • Ilona Kurca
  Ieguvu zināšanas par šķīrējtiesas darbu, šķīrējtiesas līdzdarbību uzņēmumu problēmu atrisināšanā. Labprāt pieteikšu dalību arī citos Rīgas šķīrējtiesas organizētos pasākumos (semināros). Labi organizēts un skaidrs seminārs. Pilnīgi un vērtīgi pavadīju laiku un ieguvu zināšanas. Seminārā tika apskatītas problēmsituācijas un piedāvāti risinājumi. Uzskatu, ka uzņēmuma vadītāji viennozīmīgi var izmantot Rīgas šķīrējtiesas sniegto palīdzību! Profesionālo izaugsmi un attīstību! 


   
 • Natāļja Antonova – SIA Insaiders
  [Uzzināju] Par valsts tiesas sistēmas piedziņas procedūrām; šķīrējtiesas darbu un funkciju sistēmu -> piedziņas kārtība savādāka un ērtāka. Lielisks tēmas iepazīšanas seminārs, kurš būtu lietderīgs visiem komersantiem bez izņēmuma. Izplatiet arī turpmāk informāciju par šķīrējtiesvedības iespējām.


   
 • Karīna Burbo – AS ELKO Grupa
  [Uzzināju] Par soda procentu veidiem un aprēķinu kārtību (nodalījumu starp fiziskām un juridiskām personām un parādnieka naudas ieķīlāšanu). Īsi, kodolīgi un ar parādītu mērķi. Paldies par svarīgām zināšanām! Mārtiņš Silarājs, Bigbank AS Latvijas filiāle Atkārtoju senas zināšanas par parāda piedziņu un uzzināju jaunu informāciju par šķīrējtiesu. Forši, ka tika piedāvāta iespēja uzzināt jaunu informāciju bezmaksas. Augt un vēl vairāk attīstīties! Irina Landau – SIA Infocon [Uzzināju] Par soda sankciju ierobežojumiem. Visa informācija tiek pasniegta īsi un skaidri. Tas ir ļoti vērtīgi! Ļoti rekomendēju.


   
 • Madara Medne – BIGBANK AS Latvijas filiāle
  [Uzzināju] Par parāda piedziņas procesiem Rīgas šķīrējtiesā; par piedziņas etapiem un priekšrocībām, kuras piedāvā Rīgas šķīrējtiesa. Ļoti konkrēti, skaidra informācija. Lai izdodas viss, veiksmi un panākumus!


   
 • Uldis Kašs – SIA EKOSTANDARTS TEHNOLOĢIJAS
  Īsi, bet labi. 10 balles.


   
 • Tatjana Jastremska – SIA Baltilex 
  [Ieguvu] Pilnīgāku informāciju par šķīrējtiesu darbu. Saturīgi, skaidri, labvēlīgi. Veiksmi!

   
 • Jolanta Avotiņa – SIA Aizdevums.lv 
  [Uzzināju] Par atsevišķu norunu starp fizisku personu un kredītiestādi, kur puses vienojas par lietas izskatīšanu šķīrējtiesā. [Atsauksme] Ļoti laba!


   
 • Zinta Fogele – pašnodarbinātā persona
  [Uzzināju] Dažādus piemērus par pareizu līgumu noformēšanu. [Atsauksme] Laba. [Novēlu] Turpināt izskaidrot par šķīrējtiesu nozīmīgumu un ātru, efektīvu komersantu, fizisko personu līdzekļu aizsardzību.


   
 • Maksims Litvonovs – SIA EKL/LC (UPS)
  [Uzzināju] Par soda sankciju aprēķinu shēmu un mehānismu. [Atsauksme] Ļoti pozitīva.


   
 • Deniss Stefanovs – SIA Imperio Estate
  Skaidri. Īsi. Par lietu. Ļoti iepriecina turpmākās bezmaksas atgriezeniskā-komunikācijas iespēja. [Novēlu] Turpināt attīstīties semināru vadīšanā, piesaistīt vēl vairāk pieredzējušu vadītāju un skart interesantus momentus (taču ne mazāk svarīgus), uz kuriem bieži vien netiek vērsta uzmanība.


   
 • Andrejs Ivanovs — AAS BALTA
  [Uzzināju] Informāciju par šķīrējtiesu, struktūru, darbu. Īsi, skaidri, noderīgi.

 

 

Rīgas šķīrējtiesa labprāt palīdz uzņēmējiem un biznesa sektora pārstāvjiem risināt problēmas, un galvenais – izvairīties no tām, kas ir saistītas ar partneru attiecībām, juridiskiem jautājumiem, dokumentiem, strīdiem. Mēs esam atvērti komunikācijai, un cilvēkiem vienmēr tiek sniegts risinājums uz neskaidriem jautājumiem.

 

Semināru organizēšana un vadīšana ir tikai maza daļa no mūsu konsultatīvo bezmaksas pakalpojumu klāsta – Atvērto durvju dienas, Kvalificētās konsultācijas, Dokumentu ģenerācija, Iknedēļas jaunumu un ieteikumu sūtīšana, Tipveida dokumentu paraugi, Komerclīgumu korekcija, Ieteikumi sociālajos tīklos, Jūsu partneru monitorings u.c.

 

Vērsieties Rīgas šķīrējtiesā!

Kā arī nāciet uz nākamajiem semināriem!

 Komentāri


Nav komentāru...  Rakstīt komentāru