RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2021 Janvāris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jaunumi


Meklēt:

Ēnas Rīgas šķīrējtiesā. Foto, atsauksmes

20-02-2017

Ēnu dienas1 ietvaros Rīgas šķīrējtiesas darbinieki uzņēma pie sevis 4 skolniekus no 4 skolām, lai skolniekiem parādītu īstu šķīrējtiesas darbu, dotu pieredzi komunikācijā, dotu iespēju pamēģināt noformēt dokumentus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, piedalīties un redzēt RŠT darbinieku ikdienu, iepazīt jurisprudences un biznesa sfēras un interesanti, noderīgi un par labu savai nākotnei pavadīt laiku.

 

Rīgas 40.vidusskolas, Rīgas 41.vidusskolas, Rīgas Kultūru vidusskolas, Jūrmalas sākumskolas “Atvase” skolnieki palika ļoti apmierināti, uzdeva daudz jautājumus, kas liecināja par viņu interesi.

 

“Kur tad pēc skolas aiziet mācīties, lai pēc tam varētu strādāt Rīgas šķīrējtiesā?!” - vaicāja skolnieki. Tā viņiem pie mums patika, ka pat gribētu un ir gatavi saistīt savu dzīvi ar šo ne vieglo, bet ļoti svarīgo un noderīgo darbības sfēru.

 

Skolnieki ieradās, lai uzzinātu par RŠT kancelejas vadītājas Ilgas Jansones darbu, taču radās iespēja pavērot arī šķīrējtiesneses Ineses Ļahovičas darbu un attīstības nodaļas vadītājas Darjas Možarovas darbu.

 

Rīgas šķīrējtiesas darbiniekiem šis pasākums arī ir kļuvis par labu pieredzi komunikācijā ar mūsdienu jauniešu paaudzi, kā arī ir ļāvis paskatīties uz savu darbu no cita rakursa. “Jūs tik daudz ko darāt!” - ar izbrīnu komentēja viena no skolniecēm. Jā, mēs tiešām darām daudz, taču darīsim vēl vairāk!

 

Nākamgad noteikti aicināsim skolniekus atkal! Ko ļoti iesakām darīt arī Jums, tāpat arī motivēt savus bērnus piedalīties šādos pasākumos (ja Jūs esat skolnieka vecāks).

 

_________________________________________

1. «Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.»Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru