RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Marts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
25262728123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jaunumi


Meklēt:

Rīgas šķīrējtiesas bezmaksas tehniskais atbalsts

16-10-2018

Labdien, cienītais lasītāj!

Šodien pastāstīsim par Jūsu iespējām un Rīgas šķīrējtiesas tehnisko atbalstu.

 

Tā sanāk, ka arvien vairāk un vairāk no uzņēmējiem dzirdam atsauksmes, kuros viņi iesaka, lai mēs dalītos savā pieredzē ar biznesa pārstāvjiem un arī aptverot plašāku interesentu loku stāstītu par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām un pakalpojumu iespējām, kas palīdz risināt un novērst visādas grūtības darbā.

 

Mūsu mērķis nekad nav bijis uzspiest savus pakalpojumus, un to nekad arī nedarām, taču viens no mūsu semināru apmeklētājiem nesen atcerējās labu Džordža Bernarda Šova teicienu, kuru Rīgas šķīrējtiesas darbinieki bieži vien piemin ar nelielu sarkasmu: “Viņš nekad nepalaidīs garām iespēju palaist garām iespēju.” Šodien mēs mudinām Jūs nepalaist garām iespēju izmantot efektīvus instrumentus biznesā un mūsu bezmaksas pakalpojumus jeb tehnisko atbalstu, kuru regulāri izmanto simtiem Latvijas uzņēmēju.

 

Izmatojiet to, kas ir izveidots tieši priekš Jums!

 

Ko tieši nozīmē “Rīgas šķīrējtiesas tehniskais atbalsts” lasiet tālāk rakstā, taču vēl uzreiz piebildīsim, ka mēs esam atvērti Jūsu ieteikumiem, idejām un ierosinājumiem, lai Rīgas šķīrējtiesa varētu pilnveidot savu bezmaksas pakalpojumu klāstu!

Lūdzu, rakstiet uz info@court.lv! Uzdodiet arī savus jautājumus un vērsieties pēc jebkuras juridiskās palīdzības, jo, ja pat jautājums nebūs Rīgas šķīrējtiesas kompetencē, mēs noteikti ieteiksim Jums drošus, kvalificētus juristus, kuri Jums palīdzēs, un bez atbildes Jūs neatstāsim!

 

1) Bezmaksas konsultācijas

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar šķīrējtiesvedību, Jūs varat vērsties pie Rīgas šķīrējtiesas Kancelejas vadītājas Ilgas Jansones (telefons 67 365 100, e-pasts: kanceleja@court.lv, Skype – kanceleja.court).

 

2) Dokumentu šabloni

RŠT mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Tipveida dokumentu paraugi” Jūs atradīsiet 27 dokumentu šablonus, kuri ir nepieciešami daudzu problēmu biznesā atrisināšanai un novēršanai.

 

3) Dokumentu ģenerācija

RŠT mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Izveidot dokumentu” Jūs varat automātiski veidot dažādus dokumentus – atgādinājumu, brīdinājumu, pirmstiesas brīdinājumu, prasības pieteikumu, parāda aprēķinu, kreditora prasījumu administratoram. Jums vairs nav nepieciešams vērsties pie juristiem un apmaksāt dārgos pakalpojumus. Izveidojiet sev nepieciešamo dokumentu patstāvīgu!

 

4) Instrukcijas

RŠT mājaslapā sadaļas “Atbalsts” apakšsadaļā “Instrukcijas” Jūs atradīsiet detalizētas instrukcijas, kuras palīdzēs Jums organizēt dažādus juridiskus jautājumus biznesā. 

 

5) Partneru uzticamības monitorings

Jums ir iespēja bezmaksas saņemt pilnu informācija par kompānijām (Jūsu partneriem un klientiem) no publiskiem reģistriem. Saņemot negatīvu informāciju par kompāniju, Jūs varēsiet laicīgi reaģēt un izdarīt pareizo izvēli saistībā ar turpmāko sadarbību ar konkrētu kompāniju. Pēc papildus informācijas vērsieties info@court.lv un RŠT.

 

6) Līgumu korekcija

Korekti sastādīts līgums – tā ir garantija Jūsu interešu aizsardzībai. Līgumam ir jāaizsargā Jūsu intereses un jāatspoguļo attiecību reālā situācija ar Jūsu partneri. Sūtiet Jūsu komerciālo standartlīgumu uz e-pastu info@court.lv , un mēs veiksim bezmaksas līguma korekciju un ieteiksim papildinājumus, kuri padarīs Jūsu līgumu daudz drošāku un aktuālāku.

 

7) Komunikācija

Parakstieties uz iknedēļas e-pasta jaunumu sūtījumiem, uzrakstot uz info@court.lv , kā arī sekojiet noderīgām publikācijām sociālajos tīklos – Facebook un Google+.

 

8) Personiskais kabinets

Tā ir speciāla platforma, kura ļauj prasītājam jebkurā mirklī apskatīties, kādā stadijā atrodas iesniegtā lieta, un būt informētam par visu lietas izskatīšanas procesu un dokumentiem

 

Vērsieties! Bez atbildes un palīdzības no mums neaiziet prom neviens!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru