RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2022 Augusts > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Atsauksmes, foto pēc semināriem. Kad nākamie?

27-05-2016

18., 19. un 26. maijā Inese Ļahoviča – Rīgas šķīrējtiesas goda tiesnesis – novadīja bezmaksas juridiskus biznesa seminārus “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”. Kā parasti, mēs saņēmām daudz pozitīvu atsauksmju un arī lūgumu turpināt šo praksi. Semināri noteikti tiks organizēti arī turpmāk. Lai saņemtu Rīgas šķīrējtiesas jaunumus, šeit parakstieties uz iknedēļas e-pasta ziņojumu sūtījumiem; kā arī sekojiet mums sociālajos tīklos – Facebook un Google+.

 

Lai saņemtu personīgo e-pasta vēstuli konkrēti ar informāciju par nākamo semināru, Jūs varat aizpildīt speciālu formu mūsu mājaslapā – šeit.

 

Dažas atsauksmes pēc semināriem:

 

Jakovs Radomisļenskis - JR Security Consulting Group

Daudz noderīgas informācijas. Pieejams materiāla izklāsts. Darbs ar auditoriju, pieminot reālas situācijas. Arī turpmāk popularizējiet tāda veida izglītojošas programmas.

 

Romāns Žarovs - SIA INTRA SERVISS

[Uzzināju] Par pareizu dokumentu noformēšanu un strīdu regulēšanas iespējām. Profesionālā informācijas sniegšana ļoti pieejamā formā. Turpiniet sniegt atbalstu uzņēmējiem.

 

Tatjana Gederte-Poznakova - SIA ITKS ; SIA “Baltic Maritime Agency”

[Uzzināju] Par līgumsoda un nokavējuma procentu definīciju īpatnībām, par šķīrējtiesas darbības īpatnībām un priekšrocībām. Par mediāciju. Pārsteigta par to, ka ir pieejami daudz materiālu mājaslapā. Paldies par noderīgu informāciju un pozitīvu noskaņojumu. Seminārs ļoti informatīvs.

 

Gaļina Grundāne – SIA Rieltor Riga

Ļoti noderīga informācija, likumdošanas atsevišķu punktu detalizēts izskaidrojums. Lielisks seminārs! Paldies! Novēlu veiksmi!

 

Valda Šulce - SIA "Logi un Vārti"

Ļoti noderīga informācija; atbildēts tika uz visiem jautājumiem. Domāju, ka pēc šī semināra pamazām sakārtošu darbu un dokumentus ar mūsu parādniekiem, lai tiesiskā ceļā atgūtu savus līdzekļus. Turpiniet izglītot uzņēmējus! Paldies par veiksmīgi izveidoto mājaslapu, kur atradu gan padomus, gan dokumentu veidlapu paraugus.

 

Ineta Rozīte - French Gourmand

Semināra organizācija augsta līmenī. Zinoša lektore, spēcīga vispusīgi atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Seminārs bija noderīgs. Atsvaidzināju zināšanas saistībā ar šķīrējtiesu, ieguvu jaunu informāciju. Augsti vērtēju mājaslapas sadaļu “Atbalsts”. Tā turpināt!

 

Igors Grigorjevs - izpilddirektors SIA Imanta Poligrāfija

[Uzzināju] Par sadarbības iespēju ar RŠT darbā ar patērētājiem, par soda sankciju terminoloģiju, par mediāciju. Skaidri, noderīga informācija, bezmaksas -> izcili!

 

Rašmane Nataļja - SIA "Kārlis"

[Uzzināju par] RŠT darbību un mājaslapas izmantošanu savām vajadzībām. Ļoti noderīga informācija turpmākai darbībai un sadarbībai ar RŠT.

 

Nora Grigane-Grisle - "Blaumaņa 6" biedrība

Vispārīgā informācija par Rīgas šķīrējtiesu, valsts tiesas un šķīrējtiesas salīdzinājums. Pozitīvi, skaidri.

 

Kristīne Rutule – individuāli praktizējoša juriste

Pozitīvi vērtējama šķīrējtiesas apņēmība skaidrot uzņēmējiem pamatprincipus parādu piedziņā; ņemot vērā atsevišķi klientu izteikto vēlmi līgumos iekļaut šķīrējtiesu, pozitīvi vērtēju iespēju iepazīties ar konkrēto. [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas sniegtajiem palīdzības veidiem uzņēmējiem (dokumentu ģenerācija, monitorings u. tml.). Turpiniet informēt sabiedrību, izglītot uzņēmējus!

 

Jānis Zandbergs - SIA Gaschema

[Uzzināju] Par līgumu atrunām ar fiziskām personām. Jauki! Izglītojoši! Tā turēt!

 

Dzintars Kļaviņš – Oswee UAB

[Uzzināju] Informāciju par līgumos iekļaujamiem punktiem un terminiem. Strīdu izšķiršanas kārtību un priekšrocības. Ļoti vērtīgs seminārs, pēc kura ir vēlme iepazīties ar mājaslapas saturu. Ļoti pozitīvi, ka ir šādi semināri. Patīk piedāvātie risinājumi dokumentu sagatavošanai. [Novēlu] Turpināt iesākto un nenolaist latiņu zemāk. Dokumentu ģenerācija un modernizācija ir pareizais virziens.

 

Vivita Danovska – SIA “MARNO”

[Uzzināju] Kā atgūt naudu no parādniekiem. Ļoti labi atbildes tika sniegtas uz visiem interesējošiem jautājumiem.

 

Ilona Terehova – LU JF studente

Atsaucīga semināra vadītāja, profesionāli atbild uz jautājumiem. Ļoti profesionāli un koncentrēti sniegta informācija. Iesaku visiem, un nākšu vēl, ja vēl rīkosiet seminārus!

 

Zane Irbe – IK

Seminārs bija ļoti informatīvs! Uzzināju par strīdu izšķiršanas veidiem, par iespēju bezmaksas pārbaudīt partneru uzticamības līmeni, un par izpildraksta nozīmi. Paldies par to, ka dodat uzņēmējiem iespēju izglītoties! Alla Golubenceva - studente Labs, interesants seminārs. Visa informācija bija noderīga

 

Inese Lazdiņa - Guļšina – SIA ARCHA

Jūsu seminārs bija ļoti interesants, un tika pasniegta ļoti izsmeļoša un pilnvērtīga informācija. Uzzināju konkrētāk visu par iespēju risināt strīdus Rīgas šķīrējtiesā.

 

Ilvija Malnača – SIA Finansu konsultants

Saturīgs seminārs, ļoti noderīga informācija. Informācijas pasniegšana ir saprotama, viegla. [Uzzināju] Daudz noderīgas informācijas, paldies par plašo izdales materiālu klāstu. Procesa soļu būtība man kļuva krietni skaidrāka. Turpiniet darbu, turpiniet izglītot cilvēkus!

 

Ilona Kurca

Labi pavadīta laika sajūta. Noteikti šāda veida semināri ir noderīgi ne tikai uzņēmējiem, bet arī citiem interesentiem. Šoreiz uzzināju par kārtību, ja līgumu saistības (nosacījumus) nepilda ārzemju partneris. Attīstību un izaugsmi!

 

Edgars Līcītis – SIA „Sanitex”

Seminārs kvalitatīvs un pārdomāts. Zinoša vadītāja. [Uzzināju] Par šķīrējtiesu un strīdus risināšanas detaļām. [Novēlu] Turpināt attīstīties un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus.

 

  Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru