RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2019 Maijs > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Jaunumi


Meklēt:

Pie advokāta un tiesu izpildītāja bez maksas jau marta sakumā! Steidzieties!

26-02-2019

6. un 7. martā tiesu izpildītāji un no 11. līdz 15.martam zvērināti advokāti - sniegs Latvijas iedzīvotājiem bezmaksas juridiskās konsultācijas. Steidzieties pieteikties!

 

Tiesu izpildītāji konsultēs gribētājus parādnieka un piedzinēja tiesību un pienākumu jautājumos klātienē visu tiesu izpildītāju birojos visā Latvijā biroju darba laikā. Tāpat konsultācijas minētajā laikā varēs saņemt pa tālruni, zvanot uz zvērinātu tiesu izpildītāju birojiem. (Informācija tika ņemta no Latvijas Zverinātu tiesu izpildītāju padomes mājaslapas). Šeit pēc saites Jūs varat atrast zverinātu tiesu izpildītāju adreses un telefona numurus.

 

Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas mājaslapā (pirmavots) ir pieejama informācija par Advokatūras dienām. Šogad īpaša uzmanība tiks veltīta nekustamā īpašuma jautājumiem. Taču no sagatavotajiem advokātu, kuri pasākuma ietvaros sniegs bezmaksas konsultācijas, sarakstiem Jūs varat izvēlēties konkrētu sfēru, kurā Jums ir jautājums.

 

Šeit pēc saites Jūs varat apskatīt sarakstus, kā arī atrast sev nepieciešamo speciālistu meklētājā. Jums personīgi ir jāsazinās ar konkrēto advokātu un individuāli jāvienojas par konsultāciju. Arī daudzi Rīgas šķīrējtiesas (RŠT) pastāvīgie šķīrējtiesneši - advokāti - piedalās Advokatūras dienās (Jānis Berovskis, Aivars Bērziņš, Gunta Laizāne, Rada Matjušina, Krista Milberga, Māris Pomerancis, Linda Reisa).

 

Runājot par RŠT šķīrējtiesnešiem (advokātiem) un bezmaksas notikumiem, atgādinasim, ka 13.martā Ilmārs Šatovs nolasīs aktuālu un svarīgu juridisko biznesa semināru par tēmu “Svarīgais uzņēmumu intelektuālā īpašuma aizsardzībā. Iespējamo strīdu risināšana.” Vairāk informācijas par notikumu un rēģistrēšnās iespējām pēc saites šeit. 

 

P.S. Jums rodas kādi jautājumi, kas ir saistīti ar biznesa juridisko drošību, ar komercstrīdiem un to alternatīviem izšķiršanas veidiem, atcerieties, ka Rīgas šķīrējtiesa vienmēr būs priecīga sniegt Jums savu bezmaksas konsultāciju!

 

+371 67365100 / info@court.lv / E.Birznieka-Upīša iela 18-7, Rīga



Komentāri


Nav komentāru...



    Rakstīt komentāru