RŠT ir doto organizāciju biedrs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Jaunumi

Jaunumu kalendārs

<< < 2018 Janvāris > >>
Pd Ot Tr Ct Pt St Sv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Jaunumi


Meklēt:

Gada rezultāti

04-01-2018

Svinīgi un priecīgi sveicam Jūs Jaunajā gadā!

 

Kas ir nepieciešams, lai mierīgi noliktu vēl vienu 365 lappušu biezu grāmatu mūsu dzīves pieredzes skolas atmiņu plauktā?

Atbilde ir vienkārša: apkopot rezultātus, izklāstīt mērķus, veidot plānus.

 

Šodien mēs ar Jums tradicionāli dalāmies ar saviem sasniegumiem un plāniem, kuri vienā vai citā veidā var skart arī Jūs. Pievērsiet uzmanību norādītajām saitēm rakstā, uz kurām uzklikšķinot Jūs pāriesiet uz plašāku notikumu vai informācijas par mūsu pakalpojumiem aprakstu.

 

Starp citu, nākamajā nedēļā rakstīsim par izmaiņām valsts līmenī komerctiesību jomā, lai Jūs zinātu savas tiesības, izmantotu savas iespējas un neiekļūtu ķezā gadījumos, kad pret Jums prasību neizpildes gadījumā vēršas valsts.

 

Un tā, 2017. Sāksim ar pateicību visiem tiem, kuri kopā ar mums aktīvi attīstīja alternatīvo strīdu izšķiršanu Latvijā, kā arī, kas nesa Rīgas šķīrējtiesas (RŠT) vārdu ārpus valsts robežām, parakstot līgumus ar ārvalstu partneriem un rekomendējot RŠT kā drošu komercstrīdu izskatīšanas struktūru. Tādā veidā Latvijas uzņēmēju bizness un Latvijas ekonomika kopumā virzās uz priekšu, - strīdi tiek izskatīti, parādi tiek atgriezti, apgrozāmais kapitāls nekur nav iestrēdzis.

 

2017. gadā lietu skaits RTS ir pieaudzis par 21%. Uzņēmēji arvien biežāk izmanto šķīrējtiesu, parādu atgriešanā no partneriem, jo tas ir ātri un vienkārši. (Par citām priekšrocībām lasiet pēc saites šeit).

 

2017. gadā īpaši aktīvi tika izmantots pakalpojums - komerclīguma bezmaksas korekcija, kas nozīmē, ka RŠT jurists pārbauda uzņēmuma līgumu likuma atbilstībai, veic grozījumus, kas aizsargā uzņēmēju no iespējamiem riskiem. Tādā veidā tika veikta korekcija 58 līgumiem - juridiski aizsargātu uzņēmumu Latvijā ir kļuvis vēl par 58 kompānijām vairāk (Jūs arī vēlaties veikt sava līguma korekciju? Tad sūtiet to uz info@court.lv!)

 

Turpinot tēmu par bezmaksas pakalpojumu sniegšanu, ir vērts atzīmēt, ka mūsu mājas lapā ir parādījušās jaunas dokumentu veidnes, kuras Jūs varat lejupielādēt un izmantot savā darbā. Uzlabotas arī dokumentu automātiskās ģenerācijas formas. Starp citu, visus dokumentus mēs radām un veidojam pēc uzņēmēju pieprasījuma, tāpēc, lūdzam Jūs, sazinieties ar mums un pastāstiet, kādi vēl dokumenti ir aktuāli un nepieciešami Jums, un mēs izskatīsim iespēju tos izveidot un publicēt mūsu mājaslapā publiskai lietošanai un Jūsu ērtībai. Rakstiet uz info@court.lv!

 

Protams, liels darbs no mūsu puses tiek pievērsts bezmaksas juridisko biznesa semināru organizācijai un norisei, kuros mēs turpinām izglītot uzņēmējus kā juridiski pareizi un izdevīgi veikt uzņēmējdarbību. 2017-ais gads nebija izņēmums - mēs novadījām 10 seminārus latviešu un krievu valodās par komerclīgumu satura niansēm, to noslēgšanu un izpildi, par juridiskiem instrumentiem strīdu novēršanai un risināšanai, par mediāciju un par to, kā saglabāt labas attiecības pēc strīda rašanās. RŠT šķīrējtiesneši uzstājās ne tikai mūsu telpās, bet arī tika uzaicināti uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru. Ar visām semināru atskaitēm un atsauksmēm Jūs varat iepazīties pēc saites šeit. 

 

Vēl par notikumiem: pagājušajā gadā mēs veltījām laiku atvērto durvju mēnesim, dalībai EXPO 2017, skolēnu uzņemšanai Ēnu dienā. Šogad esam ieplānojuši ne tikai jau iepriekš minēto, bet arī jaunus notikumus, piemēram, lekcijas augstskolu studentiem, kā arī Latvijas lielāko asociāciju dalībniekiem!

 

2018. gadā esam ieplānojuši organizēt vēl lielāku izglītojošo biznesa semināru skaitu par jaunām tēmām. Jau šobrīd tiek veikts aktīvs darbs to sagatavošanai. Pēc šīs saites (lapas apakšā) ir reģistrācijas forma, kur Jūs jau tagad varat atstāt savu atsauksmi, lai piedalītos pasākumā, un kad būs zināms nākamā semināra datums un tēma, mēs sazināsimies ar Jums personīgi.

 

Izprotot darbinieku apmācības svarīgumu, mēs paši apmeklējam dažādas apmācību lekcijas. Nozīmīgākais 2017-ā bija Baltijas Wise konferences Rīgā un Wise NVS un Baltija konferences Maskavā apmeklējums. Arī šogad plānojam obligāto pašizglītību, lai sniegtu Jums tikai vērtīgus datus un piedāvātu tikai kvalitatīvus pakalpojumus.

 

Īpaša uzmanība 2017. gadā tika pievērsta RŠT šķīrējtiesnešu sastāvam. Juristi, kuriem ir nevainojama reputācija un laba pieredze, var izskatīt strīdus Rīgas šķīrējtiesā. Mūsu štata vietas papildināja šķīrējtiesneši no Latvijas reģioniem un ārvalstīm. Uz doto brīdi notiek pārrunas un tiek pieņemti lēmumi par štata juristu pievienošanu no tādām valstīm kā Krievija, Igaunija, Grieķija un Amerika. Tuvākajā laikā šķīrējtiesnešu sastāvs tiks papildināts, kas sniegs Jums vēl vairāk iespēju. Sekojiet jaunumiem.

 

Starp citu, par jaunumiem. Mūsu iknedēļas ziņu sūtījumus ir sākuši saņemt vēl par 1346 lietotājiem vairāk. 2018. gadā mēs turpināsim rakstīt noderīgus rakstus, tādēļ, ja Jūs vēl neesat pierakstījies jaunumu saņemšanai, lūdzu, pierakstieties pēc saites šeit. Kā arī pierakstieties mūsu Facebook lapā.

 

Šī ir tikai neliela daļa mūsu atskaites. Vēlaties vairāk? Mēs vienmēr esam atvērti un priecīgi Jūsu uzdotajiem jautājumiem pa tālruni +371 67365100, e-pastā info@court.lv vai tiekoties klātienē E.Birznieka-Upīša 18-7, Rīga!

 

2018. gadā mēs centīsimies galvenokārt sekot mūsu mērķim - radīt pienācīgu un saprātīgu biznesa pasauli, izšķirot strīdus starp uzņēmējiem ātri un kvalitatīvi!

 

Un mēs vēlam Jums attīstību, labklājību, aktivitāti un, protams, juridisko drošību!

Ar sākumu Jūs!Komentāri


Nav komentāru...    Rakstīt komentāru