RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Support
Seminars
FAQ

Seminars


 

Vebināra tēma: "Šķīrējtiesvedība no A līdz Z".

Mazāk teorijas vairāk praktisku piemēru no reālās pieredzes.

 

Dāvanas katram dalībniekam:

Kontroles saraksts: Kam pievērst īpašu uzmanību pirms līguma parakstīšanas.

Kontroles saraksts: Rekomendējamie līguma punktu paraugi.

 

Kā apmeklēt:

Apmeklēt vebināru var, aizpildot reģistrācijas formu.

 

Saņemiet aktuālo informāciju, lai pārvaldītu strīda situācijas!

 

Reģistrējieties biznesa vebināram jau tagad!

 

 

 

Vebināra tēma: "Svarīgākais, kas Jums ir jāzina sniedzot prasības pieteikumu šķīrējtiesā".

Mazāk teorijas vairāk praktisku piemēru no reālās pieredzes.

 

Dāvanas katram dalībniekam:

Kontroles saraksts: Kā pārbaudīt potenciālo partneri.

Kontroles saraksts: Parādu piedziņas posmi kavējumu gadījumā.

 

Kā apmeklēt:

Apmeklēt vebināru var, aizpildot reģistrācijas formu.

 

Saņemiet aktuālo informāciju, lai pārvaldītu strīda situācijas!

 

Reģistrējieties biznesa vebināram jau tagad!

Atstājiet šeit savu pieteikumu piedalīšanai seminārā, kā arī savus jautājumus, kurus vēlētos apspriest semināra laikā.


Būsim priecīgi, ja pēc semināra Jūs atstāsiet atsauksmi vai komentāru. Jūsu kontaktinformācija netiks atspoguļota publiski vai kaut kā izpausta.


Your name and surname*:
Organisation name*:
Your e-mail*:
Yout phone*:
Message text*:
Securtity code*:
Information about events

Labdien!

 

Šī mūsu mājaslapas sadaļa ir izveidota, lai Jūs varētu iepazīties ar informāciju par Rīgas šķīrējtiesas juridiskajiem semināriem.

 

Šeit Jūs varat:

• atrast saites ar datiem par katru semināru;

• izlasīt semināru apmeklētāju atsauksmes;

• atstāt komentāros savus kontaktus (vārdu, uzvārdu, kompānijas nosaukumu, kuru Jūs pārstāvat, telefona numuru, e-pasta adresi), lai mēs varētu sazināties ar Jums un personīgi uzaicināt uz nākamo semināru (šī informācija netiks publiski atspoguļota vai kā izpausta);

• atstāt komentāros atsauksmi vai jautājumu, kuru Jūs vēlētos apspriest nākamā semināra laikā.

 

Mums ļoti bieži uzdod jautājumu, kāpēc mēs to darām? Par semināru organizēšanas iemeslu kļuva liels dažādu neskaidru jautājumu daudzums. Jautājumu rašanās – lielisks intereses radītājs. Semināri tiek organizēti, lai šo interesi apmierinātu, lai ieteiktu uzņēmējiem, kā vadīt biznesu sapratīgāk, kā arī lai palīdzētu novērst un risināt kādas problēmas, saistītas ar biznesa juridisko pusi.

 

Kā ir zināms, RŠT jau 20 gadus aktīvi nodarbojas ar strīdu alternatīvu izšķiršanas veidu popularizāciju, kā arī sniedz juridisku palīdzību ne tikai semināru veidā, bet arī bezmaksas konsultāciju, dokumentu šablonu, dokumentu automātiskas ģenerācijas formu, Jūsu partneru uzticamības ikdienas monitoringa, komerclīgumu korekcijas, instrukciju un publikāciju mājaslapā, sociālajos tīklos un iknedēļas e-pasta sūtījumu veidā u.c.

 

Rīgas šķīrējtiesa sāka juridisku semināru organizēšanas praksi 2014.gadā. No tā laika tika organizēti jau 43 semināri latviešu un krievu valodās. Kopumā seminārus apmeklēja 981 uzņēmēju, kuri nav vienaldzīgi pret savu biznesu un biznesa sfēras pārstāvju no Latvijas un arī ārzemēm.

Comments

52. vebinārs "Šķīrējtiesvedība - no A līdz Z" (17.02.2021.) Vebināra lektore: Ilga Jansone.

 

 • Gunta Biriņa, SIA "Doka Latvia"
 • [Uzzināju] Kam pievērst uzmanību sadarbojoties ar klientiem - īpasi - svarīgām detaļām līgumā vai pavadzīmēs.
 • [Jūsu atsauksmes par vebināru] Ļoti strukturēti, saprotami, uztverami pasniegts un pastāstīts! Ļoti noderīgi! Paldies!

 

 • Nataļja Bočarova, SIA "BM INDUSTRIAL"
 • [Saņēmu] Detalizētu (nianses, sīkumi) līgumu sastādīšanas, darījumu slēgšanas analīzi. 
 • [Jūsu atsauksmes par vebināru] Interesants, informatīvs un noderīgs vebinārs. 

 

 • Aļesja Masaļska - Borisa, privātpersona.
 • [Ieguvu] Padziļinātu izpratni par šķīrejtiesas darbību, kā arī uzzināju būtiskākās kļūdas, kuras var pieļaut sagatavojot līgumus. Ieguvu papildu zināšanas par līgumos iekļaujamajām sastāvdaļām, sadarbojoties ar ārzemju kompānijam. 
 • [Jūsu atsauksme par vebinaru] Paldies, man bija ļoti interesanti iegūt papildu zināšanas par šķīrējtiesas darbību. Man, kā Tiesību zinātņu programmas absolventei, bija ļoti noderīgi iegūt padziļinatu izpranti gan par šķīrējtiesas darbību, gan par niansēm, kuras jāņem vērā sagatavojot līgumus. Manā skatījumā, ļoti pozitīvi, ka vebināra vadītāja tēmas ietvarā izstāstija realos piemērus no prakses.

 

 

 • Jolanta Dinsberga. Rīgas Stradiņa universitate.
 • Guvu atbildi uz savu jau iesūtīto jautājumu. 
 • [Jūsu atsauksmje par vebināru] Īsi un skaidri, ieteicams īpaši tiem, kas maz saistīti ar šiem jautajumiem :) Noteikti bija lietderīgi noklausīties jaunajiem uzņēmējiem, kas slēdz līgumus un iekļauj tajos šķīrējtiesas kauzulu. 

51. seminārs "Kā sagatavoties strīdam ar ārzemju partneri? Kā izpildīt šķīrējtiesas nolēmumu ārvalstīs?" (09.12.2020.) Lektors: Konstantīns Ivanovs

 

 • Jekaterīna Briskina
 • [Uzzināju] Par strīdu izskatīšanas niansēm.
 • Ļoti interesānti un informatīvi. 

 

 

 • Vadims Kovalovs
 • [Uzzināju] Kam pieverst uzmanību līguma sastadīšanā. [Jūsu atsauksme par semināru] Paldies, ļoti noderīga informācija. [Jūsu novēlējumi Rīgas šķīrējtiesai] Varbūt vēlētos vairāk piemērus par šo tēmu - ārzemju strīdu risināšana.

 

50. seminārs "Valdes locekļu atbīldība" (22.10.2020.) Lektors: Edmunds Stankevičs

 

 • Žanna Museridze-Kolinkina
 • [Uzzināju] Рar dalībnieku valdes locekļu atbildības apjomu, solidaritātes principu. [Jūsu atsauksme par semināru] Paldies, bija ļoti interesanti. Informācija ļoti noderēs. [Jūsu novēlējumi Rīgas šķīrējtiesai] Tā turpināt! Rīkot līdzīgus seminārus (skaidrojumus).

 

 • Valērija Eglīte
 • [Uzzināju] Par valdes locekļa civiltiesisko apdrošināšanu. [Jūsu atsauksme par semināru] Paldies, ļoti noderīga informācija. Varbūt vēlētos vairāk piemērus. [Jūsu novēlējumi Rīgas šķīrējtiesai] Veiksmi attīstīšanā un vairāk seminārus.

 

 

49. seminārs "Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā" (15.09.2020.) Lektors: Ilga Jansone

 

 • Karīna Mikijanska 
  [Ieguvu] noderīgu informāciju par līgumu saturu un parādu atgūšanu. Seminārs likās ļoti interesants un noderīgs.

 

 • Jānis Bārdulis 
  [Uzzināju] par parādu piedziņu, to kārtību, iespējamajiem riskiem un ieguvumiem. Seminārs bija ļoti noderīgs! 

 

48. vebinārs “Kā uzņēmējam kompetenti reaģēt uz izmaiņām starptautiskajā biznesā!?” (18.06.2020.) Lektors: Konstantīns Ivanovs

 

 • Jeļena Antapova
  [Uzzināju] par iespēju vērsties noteiktās vēstniecībās pie atašeja ekonomisku jautājumu gadījumos un, lai noskaidrotu darījuma partnera reputāciju, nepārvaramas varas stāvokļa esamību darījuma partnera valstī un tā dokumentālajiem pierādījumiem. [Saņēmu informāciju par to, kas ir] darījuma partnera apliecinājums un par dažiem aspektiem, kas ir svarīgi slēdzot līgumu un ka tos nav iespējams iegūt no ārējiem avotiem. Man patika lektors un viņa pasniegtās tēmas detaļas.

 

 • Oksana Ļemešonoka
  [Uzzināju] dažas prasības procedūras nianses. Paldies par sniegto iespēju saņemt noderīgu informāciju pieejamā un “kompaktā” formātā.

 

47. vebinārs "Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā" (21.05.2020.) Lektors: Ilga Jansone

 

 • Madara Krastiņa
  [Uzzināju, ka] līgumos var norādīt infomāciju par vairākām šķīrējtiesām. Paldies par saturisku un viegli uztveramu vebināru.

 

 • Inga Kajaka, Autopārvadātāju asociācija "Latvijas auto" 
  [Uzzināju par] šķīrējtiesas lomu un galvenajiem akcentiem līgumu slēgšanas procesā. Man šī bija pirmā informatīvā pieredze par šķīrējtiesas darbu, principiem . Ļoti noderīga!

 

 • Ināra Melne, SIA "Amplexx"
  [Galvenā atziņa pēc semināra] lai gan visā semināra laikā tika sniegta ļoti svarīga informācija, kā man svarīgāko gribētos pieminēt - kādas lietas ir iespējams izskatīt Rīgas šķīrējtiesā, tāpat svarīgi ir zināt, to, ka Rīgas šķīrējtiesa spēj palīdzēt arī darījumos ar ārzemju prtneriem.

 

46.seminārs “Būtiskais uzņēmumu intelektuālā īpašuma aizsardzībā. Iespējamo strīdu risināšana." (02.03.2020. - LTRK). Lektors: Ilmārs Šatovs

 

 • Evija Zvejniece, SIA “Izdevniecība Rīgas Viļņi”
  [Ieguvu] jaunu informāciju par patentiem, dizainparaugiem, kā arī par jaunajiem grozījumiem normatīvajos aktos. [Seminārs bija] ļoti labs, strukturizēts, saprotams. Šāds seminārs būtu jāatkārto un jāpaplašina, tēmas jāsadala, jo tas ir būtisks jautājumus komercdarbībā.

   
 • Inga Peipa, SIA “TAPFLO”
  [Uzzināju par] dizaina paraugiem un autortiesībām kā sevi pasargāt. [Semināru vadīja] ļoti gudrs un pieredzes bagāts lektors. Ļoti patika paskaidrojumi un piemēri no dzīves.

   
 • SIA “STAURO”
  [Uzzināju], ka Komercnoslēpums ir visvērtīgākais noslēpums. [Seminārs] bija vērtīgs un saprotams. [Novēlu] veiksmi darbā!

   
 • Ieva Jansone, AS “Mūsa Motors Grupa”
  Ieguvu labu ieskatu saistībā ar intelektuālo īpašumu tiesību. [Semināra lektoram] bija patīkams darba stils, uzdodot jautājumu uzreiz atbildēja.

   
 • Arnis Štolde, SIA “AIRDAS”
  [Uzzināju], kā reģistrēt un aizsargāt dizaina paraugus. [Seminārs] ļoti patika, interesanti un izsmeļoši izskaidroja tēmu.


   

45. seminārs “Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā” (20.02.2020). Lektors: Ilga Jansone

 

 • Alda Odiņa, AS Reģionālā investīciju banka
  [Ieguvu]Vispārīgu ieskatu par Šķīrējtiesas darbību. [Seminārā bija] neparasti pozitīva atmosfēra šāda veida informācijas pasniegšanai. Rodas vēlme izmantot RŠT pakalpojumus. [Vēlu] saglabāt pozitīvo attieksmi pret potenciālajiem klientiem, klientiem un tiem, kas nekad nebūs jūsu klienti!

   
 • Aļona Borovika, SIA “AV Logistic” [
  Uzzināju, ka] ar Šķīrējtiesas palīdzību var veiksmīgi cīnīties ar parādniekiem.[Par] Konsultācijām bez maksas![Seminārs] kopumā ļoti labs! Konkrēta informācija ar dzīves pieredzi, kā arī izdales materiāls, ko var izmantot gan darbā, gan privātā dzīvē. [Novēlu] cilvēcību, taisnīgumu un godīgumu.
   
 • Inese Lūse, SIA “Braueri būve”
  Papildināju zināšanas par šķīrējtiesas būtību. Uzzināju jaunu un noderīgu informāciju par līgumsodiem un procentiem. [Seminārā] bija ļoti pozitīva attieksme un laba informācija. [Novēlu] turpināt rīkot izglītojošus seminārus, kas ir ļoti pozitīvi un apsveicami.
   
 • Jana Dzene, SIA “Troja” 
  [Uzzināju] par bezmaksas konsultāciju iespējām, par pozitīvo iespēju konsultāciju sniegšanā, par iespēju nosūtīt līgumus uz korekciju. Šī, manuprāt, ir ļoti laba iespēja. [Ieguvu] ļoti vērtīgu informāciju. Izskaidrots vienkāršā tautas valodā bez sarežģītiem terminiem. Noteikti apmeklēšu arī Rīgas Šķīrējtiesas rīkotos seminārus. [Novēlu] attīstīties, pilnveidoties un popularizēt savu esamību, lai cilvēki ir informēti.
   
 • Sarmīte Smoļaka, SIA “Rīgas namu saimnieks”
  [Seminārs] man patika, bija vērtīga informācija un materiāli. [Novēlu] godīgus un uzticamus partnerus.

 

 

43. seminārs “Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā” (08.09.2019) - Ogres novada uzņēmēju biedrība (ONUB). Lektors: Ilga Jansone

 

 • Ēriks Eisaks, SIA “Jauda-koks”
  [Uzzināju] Kā rīkoties konkrētā situācijā, kāda izveidojusies uzņēmumam. [Atsauksme] Izzinoši un saistoši. [Vēlu] Spodrināt šķīrējtiesu reputāciju, laužot stereotipus. 

   
 • Gita Bute, SIA “IPRE”
  [Uzzināju] Kas ir šķīrējtiesa un galvenajos vilcienos, kā tā darbojas. [Ieguvu] Daudz jaunas un noderīgas informācijas.

   
 • Ričards Eglītis, Ogres novada uzņēmēju biedrība
  [Uzzināju] Par līgumu veidošanas precizitāti. [Sniegtā informācija ir] Lietderīga informācija turpmākai darbībai, līgumu sastādīšanas specifika.

   
 • Māris Kapusts, Ogres novada uzņēmēju biedrība
  [Uzzināju] Par šķīrējtiesas darbības veidu un pakalpojumiem. [Atsauksme] Visnotaļ pozitīvs, interesanti. [Vēlu] Šādi turpināt, jo uzņēmēji maz zin un interesējas par šādām lietām, jo nav pieredzes.  


   

42. seminārs “Šķīrējtiesas loma mūsdienu biznesā” (04.12.2019) - Ogre. Lektors: Ilga Jansone

 

 • Regīna Šapale 
  [Uzzināju] Par šķīrējtiesas pakalpojumiem, Latvijas Vēstnesi, Pilsonības Migrācijas Lietu Pārvaldi, iespējām, ko sniedz latvija.lv. Saņemu ieskatu šķīrējtiesvedībā. 

   
 • Ilona Reinholde, Ogres novada sociālais dienests 
  [Uzzināju] Precīzāku informāciju par šķīrējtiesas kompetenci. Bija labi! Paldies! 

   
 • Lolita Siliņa, Attīstības finanšu institūcija ALTUM, AS 
  [Uzzināju] Par šķirējtiesas darbību un gaitu. [Novēlu] Lai mazāk darījumu jāizskata tiesas ceļā!

 

 

41. seminārs “Darba ar ārzemju kompānijām risku minimizēšana” (27.06.2019). Lektors: Konstantīns Ivanovs 
 

 • Roberts Siliņš, Mimek SIA
  [Ieguvu informāciju] Par arbitrāžu (šķīrējtiesu). [Semināru vērtēju] Uz 10. [Vēlu] Veiksmi!

   
 • Mihails Baguzins​,SIA ALVA1
  [Uzzināju par] Dažām specifiskām niansēm manam biznesam. Ļoti informatīvi un raiti pasniegta info-prezentācija. [Vēlu] Veiksmi nosprausto mērķu sasniegšanā.

   
 • Vineta Veismane, SIA Amber Sisters
  [Uzzināju par] Starptautisko partneru pārbaudi un interesantu pieredzi, strādājot ar starptautiskiem līgumiem. [Vēlu būt] Zinošākiem un drošākiem! Paldies par interesanto pieredzi!

   
 • Maija Voitāne,Mimeks SIA
  [Informāciju ieguvu] Ļoti noderīgu par esošo līgumu papildinājumiem.[Atsauksme] Pozitīva. Lektors ir augstas klases speciālists savā jomā. Lekcija saprotama.[Vēlu] Veiksmi, un lai būtu vairāk tādu speciālistu!

   
 • Anda Zemīte, SOLAVI
  [Uzzināju par] Niansēm, kurus jāatceras, slēdzot līgumus ar ārzemju partneriem. Ļoti noderīgi. Lielisks, interesants lektors, zinošs, vērtīga informācija.[Vēlu] Zinošus un gudrus klientus!

   

40. seminārs “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses” (20.04.2019 - LTRK). Lektors: Jurijs Ņikuļcovs
 

 • Inga Šavička, SIA Gludi LM
  [Uzzināju] Par dokumentu parakstīšanas kartību (e-paraksts), atšķirību starp nokavējuma % un līgumsodu. Paldies – korekti,īsi,par tēmu, saprotami. Komplimenti par izdales materiāliem. Uz sadarbību!

   
 • Elizabete Lasmane, GEO IT
  [Ieguvu informāciju par] Komerclīgumu slēgšanas un šķiršanas nianses nozīmīgumu!Ļoti informatīvi, labi uzskates materiāli un semināra struktūra.[Vēlu] Turpināt informēt uzņēmējus un Latvijas iedzīvotājus kopumā par to tiesībām!

   
 • Zane Alkine, Lindstrom , SIA
  Atkārtoju zināšanas par komerclīgumiem, uzzināju par jaunāko tiesu praksi un līgumsodu sadalījumu. Man patika, raiti un skaidri, kompetents lektors. [Vēlu] Turpināt attīstību, un lai netrūkst kompetentu darbinieku!

   
 • Diāna Bogdanova, Hellman Worldwide Logistics SIA
  [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas piedāvātajam bezmaksas atbalsta funkcijām un konsultācijām. Noderīga informācija. [Vēlu] Arvien jaunus pasākumus sabiedrības juridiskajā izglītošanā.

   
 • Jūlija Vozņaka, MAK IT SIA
  [Uzzināju par] Parādu piedziņas kārtību – kavējuma procenti- parāds- līgumsods. Lietderīgs zināšanu atsvaidzināšanai un uzmanības akcentēšanai līgumu ietvarā uz strīdīgiem riskantiem momentiem.[Vēlu] Veiksmi darbos!
   

39. seminārs “Svarīgais uzņēmumu intelektuālā īpašuma aizsardzībā. Iespējamo strīdu risināšana” (13.03.2019). Lektors: Ilmārs Šatovs

 

 • Anita Gailīte, SIA “ORHA Group”
  Visa [ seminārā iegūtā] informācija bija jauna, jo neesmu saskārusies ar šo tēmu iepriekš! Paldies, vērtīgi kā vienmēr!


   
 • Normunds Dinsbergs, VAS “Latvijas dzelzceļš”
  [Ieguvu] Plašāku izpratni par jautājumiem, kas saistīti ar preču zīmēm. [Atsauksmes ir] Ļoti labas. [Vēlu] Radoši strādāt, pilnveidoties, gūt jaunas virsotnes.


   
 • Inese Circene-Lakša, Aģentūra Intels Latvija
  [Uzzināju par] Komerclīguma tiesībām. Ļoti izsmeļoši. Ļoti priecājos par uzskates materiālu, kā arī vienkārši un saprotami izskaidrojumi, paskaidrojumi un komentāri. Lai Jums veicas arī turpmākajā darbībā- novēlu daudz klientu!


   
 • Karolīna Konopecka
  Ieguvu informāciju par intelektuālo īpašumu un uzzināju piemērus no prakses. Ar semināra palīdzību es paplašināju savas zināšanas jomā, kurā man pietrūkst zināšanu un pieredzes. Manuprāt seminārs bija ļoti noderīgs gan juristiem, gan uzņēmējiem.


   
 • Ludmila Gordejeva, Paymaster a.s. Filiāle Latvijā
  [Uzzināju] Ļoti daudz informācijas par autortiesībām, komercnoslēpumu, kā arī praktiskus piemērus. Atsauksme- 10 balles. [ Vēlu] Turpināt organizēt seminārus!  

 

38. seminārs “Darba ar ārzemju kompānijām risku minimizēšana” (24.01.2019)
 

 • Kamilla Vostroiglova, SIA “Utrust”
  [Uzzināju par] Piemēriem no prakses un atsaucēm uz kontraģentu pārbaudi.Ļoti konstruktīvi,noderīgi. [Vēlu] Biežāk rīkot tādus seminārus.

   
 • Oksana Ļemešokon, Katiss SIA
  [Ieguvu informāciju par to, kā] Ar korektas komunikācijas palīdzību var izvairīties no apvainojumiem par “negodprātīgu pārrunu” vešanu. Teicama organizācija, kvalitatīva prezentācija. Paldies. Lūdzu, turpiniet izglītojušo semināru praksi.


   
 • Kristīne Biļeviča, Saliena SIA
  Visa informācija bija noderīga, jo tā tika pasniegta no cita skatu punkta. Ļoti interesanti un noderīgi. Iegūto informāciju noteikti varēs izmantot.[Vēlu,] Lai izdodas rīkot atkal šādus seminārus ar tik interesantu un atsaucīgu lektoru.


   
 • Sergejs Černovs, SIA “Rimode”
  [Ieguvu informāciju] Ļoti plašu, par tādām niansēm, kas ilgi mani plosīja, un beidzot sapratu, ar ko lai sāk, kā tikt galā un kā sākt to apstrādi. Pirmo reizi apmeklēju tādu pasākumu, tas atstāja uz mani lielu iespaidu, viss bija labi organizēts, bija doti labi paskaidrojumi un laba pieeja.[Vēlu] Labu veiksmi, optimismu un profesionalitāti dažādos starptautiskos līmeņos!


   
 • Anite Gailīte
  [Uzzināju par to] Cik svarīgi ir prasmīgi veidot līgumu, ņemot vērā visas nianses. Obligāti atjaunosim visus līgumus atbilstoši iegūtajai informācijai. Liels paldies par tik informatīvo un noderīgo semināru. Izcils lektors. Liels paldies Rīgas šķīrējtiesai par pasākuma organizāciju. Vienmēr ļoti gaidām jaunus seminārus.[Vēlu] Veiksmi visās darīšanās!


   

 

37. seminārs “Lietvedības juridiskas nianses dokumentu noformēšanā, strīdu risināšanas kārtībā un parādu piedziņas veidi” (02.11.2018 - LTRK Liepājas filiālē)

 

 • Mārīte Šulce, SIA "MS Cafe"
  [ Uzzināju] Par tulkošanu ( dokumentu), sodu piedziņu, dokumentu sagatavošanu. Labi un kvalitatīvi organizēts, noderīga informācija.
   
 • Diāna Vaičenauska
  [Ieguvu] Plašāku izpratni par tiesu veidiem un tiesāšanās procesu. Paldies, seminārs bija interesants, plaša informācija un raits, pārliecinošs stāstījums. [ Vēlu] Daudz darba un veiksmi procesos! 
   
 • Dace Dieviņa, PURE Academy
  Atkārtoju zināmas lietas. Uzzināju par tiesu sistēmu daudz! Man patika, likās noderīgs! [Novēlu] Augt un attīstīties!
   
 • Evija Novada, SIA “VilNet”
  Uzzināju kā ātrāk var atrisināt parādu, naudas atmaksas, strīdus. Ļoti patika lektore Inese Ļahoviča- pārliecināta, gudra,profesionāla. Stāstīja visu ļoti saprotami, augstākajā līmenī! [Vēlu] Lai iespēja vairāk seminārus organizēt arī nākotnē!
   
 • Guna Ziemele
  [Ieguvu informāciju] Par termiņiem un citiem noderīgiem dokumentiem. Interesants un noderīgs turpmākā darbā.  

 

36. seminārs “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” (04.10.2018 - LTRK)

 

 • Gunta Japiņa, SIA " Senior Baltic"
  [Uzzināju par] Dokumentu noformēšanu un niansēm, kas attiecas uz dokumentu noformēšanu. Skaidri tika izstāstīta informācija par dokumentu noformēšanu un kādām lietām pievērst uzmanību, lai dokumenti būtu pareizi sastādīti.
   
 • Dana Pizāne, SIA “ITSM Delivery”
  [Uzzināju] Par parādu piedziņu, dokumentiem, savām tiesībām. Ļoti labi. Vēlētos dzirdēt vēlreiz latviešu valodā. Ļoti kvalitatīvi sagatavoti izdales materiāli, daudz piemēru.
   
 • Diāna Bogdanova, SIA " Hellmann Worldwide Logistics"
  [Uzzināju] Par dokumentu paraugiem, kas pieejami šķīrējtiesas mājaslapā un iespējām uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Ļoti profesionāli un viegli saprotami. Noderīgi padomi un interesanti piemēri. [Vēlu] sekmes darbā un pastāvīgu izaugsmi!
   
 • Māris Šodnaks, SIA “Delta Projects Latvia”
  Līgumu pareizas sastādīšanas detaļas. Prasījuma iesniegšanas detalizācija. Vērtīga informācija ne tikai juristiem, bet arī ne juristiem. [Vēlu] Maksimāli optimizēt pušu darbu ar elektronisko līdzekļu ( e-pasts, elektroniskie paraksti) starpniecību!
   
 • Vita Kozaka, SIA " RST Company"
  Viss bija ļoti noderīgi! Ļoti labi sakārtoja un nodeva informāciju no A līdz Z.  

 

35. seminārs “Lietvedības juridiskas nianses dokumentu noformēšanā, strīdu risināšanas kārtībā un parādu piedziņas veidi” (26.09.2018 - Bilances Akadēmija)

 

 • Ina Akuņēviča, VAS “Latvijas pasts”
  Ieguvu lielāku ieskatu tieši procesa juridiskajai pusei. Ļoti interesants, profesionāls, patīkami ieklausīties, sekot līdzi, rast atbildes uz saviem jautājumiem. [Vēlu] Turpināt attīstīties, paplašināt papildus pakalpojumu klāstu! Veiksmi!


   
 • Jana Birzniece, SIA “Tallinas 81”
  Ieguvu informāciju par šķīrējtiesām. Ļoti patika lektores stāstījums. Tas bija izsmeļošs un interesants. Lai veicās visos iesāktajos darbos!


   

33.-34. semināri “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” (12.-13.09.2018)

 

 • Jelena Ustinova, SIA "ALL recycling"
  [ Uzzināju, kas ir] Vienošanās par parāda brīvprātīgu samaksu, rokasnauda, dokumentu tulkojums. Daudz lietderīgās informācijas, kura var noderēt darbā. Prasības pieteikuma noformēšana. Personas deklarētās norādītās adreses pārbaude. Saņēmu daudz lietderīgas informācijas. Pozitīva atmosfēra ! 100% iešu vēlreiz. [ Novēlu] Lai veicas turpmākā izglītošanā. Liels paldies ! Paplašināt tēmas, lai cilvēki var piedalīties daudzos semināros.
   
 • Inesa Groma, SIA “ALL recycling”
  [ Uzzināju] Par galvojumu, par dokumenta tulkojuma īpatnībām, prasības pieteikuma noformēšanas noteikumus. Seminārā ieguvu vērtīgu informāciju saprotamā valodā. Informācija palīdzēs veikt veiksmīgāk darba pienākumus. Paldies par semināru. [Novēlu] Vairāk klientu un lielāku popularitāti Rīgas šķīrējtiesai.
   
 • Rihards Kaminskis, SIA “Pilnstikls”
  [Uzzināju] Nianses par pareizu līgumu noformēšanu, lai varētu vērsties tiesā. Kā notiek pareiza pieteikuma sagatavošana, raksturīgākās kļūdas. [ Vēlu] Turpināt seminārus par juridiskajiem uzņēmējdarbības jautājumiem.
   
 • Alina Volončauskaite, “2K Services” SIA
  Ieguvu noderīgu informāciju par dokumentu sagatavošanu tiesai iesniegšanai, kā arī bija lieliski izstāstīts par iespējamām un biežākām kļūdām dokumentos. Ļoti interesanti pasniegta informācija no nozares speciālista. Novēlam izaugsmi, attīstību un vairāk klientus.
   
 • Inta Meldere
  [ Ieguvu] Interesantu informāciju par līgumiem un to sagatavošanu, noformēšanu. Ļoti patika. Lai veicas!  

 

32. seminārs “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” (25.07.2018 - LTRK)

 

 • Kristīna Ašeniece, SIA "Vervo"
  [ Uzzināju] Par nokavējuma %, par rokas naudu, par pareizu līguma sastādīšanu. Ļoti labi, ka var apmeklēt šādus seminārus, var daudz jauna uzzināt. [Vēlu] Labus un saprotošus klientus!
   
 • Linda Krūmiņa, AS “Ugra”
  Noderīga informācija par līguma slēgšanas un noformēšanas pamatprincipiem/ rekvizītiem/ noformēšanu. Semināra saturs atbilda tā nosaukumam un norādītajām tēmām. [Vēlu] Profesionalitāti, attīstību, sabiedrības uzticību un lojālus klientus.
   
 • Zeltīte Skalberga, SIA “ZEANS”
  [Uzzināju, ka ir svarīgi] Pievērst uzmanību dokumentu sagatavošanai, tieši līgumiem. Ļoti patika lektore, jo pasniedza ļoti saprotamā valodā, minot piemērus no pieredzes. Lai veicas un turpināt izglītot turpmāk!
   
 • Alīna Kaļinova, SIA “K-Tehnoloģijas”
  [Ieguvu] Informāciju par dokumentu tulkojumu apliecināšanu, noformēšanu, līgumu sastādīšanas niansēm, par pareizu prasību noformēšanu tiesā. Ļoti lietderīgs seminārs, gribētos vēl kaut ko līdzīgu apmeklēt. Ļoti ātri paskrēja laiks. Gribētos vairāk piemēru no dzīves. [ Novēlu] Veiksmi darbos!
   
 • Liene Zariņa, SIA “Primum”
  Uzzināju vairāk informāciju, kas ir šķīrējtiesa un par tiesas procesiem, par parāda piedziņu. Interesanti fakti, laba stāstījuma uztvere, jauna informācija.

 

30. un 31. semināri “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” (23.-24.05.2018)

 

 • Vineta Semjonova, AS “Ferrus”
  [Ieguvu] Svarīgu informāciju par tiesvedības dokumentiem, noformēšanu un Rīgas šķīrējtiesas plusiem. Koncentrēti un izsmeļoši, precīzi skarti visi aktuālie jautājumi- ļoti labi. [ Vēlu] Stabilu izaugsmi un profesionālu, lojālu komandu! 

 

 • Mārīte Teterovska, SIA Zelta Zars
  [Uzzināju] Ka ir mainījusies lietvedības likumdošana. Patika, jo tika uzsvērti sīkumi, kuri vienmēr aizmirstas. Pateicos, ka informējat un veltāt tam savu laiku un resursus.

 

 • Nauris Veļķeris, SIA RHS
  [Ieguvu] Padziļinātu informāciju par juridisko lietvedību. Ļoti patika un ceru saņemt uzaicinājumu uz nākošajiem semināriem. [Novēlu] Rīkot biežāk bezmaksas seminārus.

 

 • Valentīna Andersone, SIA Riga Real Estate
  [Saņēmu] Atbildes operatīvas uz jautājumiem. [Ieguvu] Pārliecību, ka RŠT var būt labs palīgs strīdu risināšanā. Kompakti un noderīgi. [ Novēlu] Turpināt kļūt arvien saprotamākiem un atvērtākiem.

 

 • Inese Asmane – AS utnu fabrika Ķekava
  Man viss bija jauns. Līdz šim biju tikai dokumentus gatavojusi par šo tēmu. Ļoti patika- tēma nezināma, bet vajadzīga un noderīga. [ Vēlu] Turpināt attīstīties un pilnveidoties.

 

28. un 29. semināri “Pareiza lietvedība kā pamats veiksmīgai uzņēmējdarbībai” (18.-19.04.2018)

 

 • Larisa Eigminene, SIA DILFIN
  Uzzināju noderīgu informāciju par līgumu noformēšanu , dokumentu kopijām utt. Labs izdales materiāls. Lektors minēja piemērus, sniedza atbildes uz jautājumiem- bija interesanti. 
   
 • Darja Bugaja, SIA Newsec LV 
  Uzzināju piemērus no prakses. Pateicos par semināru. Patīkams iespaids, lietderīgi pavadīts laiks. Paldies par automatizētiem dokumentiem mājaslapā. Bieži izmantoju, ļoti ērti.
   
 • Deniss Buharinskis, LU Tiesību zinātņu students
  Kvalitatīvs, informatīvs seminārs, ļauj paplašināt savas zināšanas, labot kļūdas, ja tādas būs nākotnē, un, iespējams, tās novērst.
   
 • Ilariia Ianitckaia, SIA ETC Service 
  Ļoti informatīvs seminārs. Ļoti jauka pasniedzēja Inese Ļahoviča. Bija iespēja uzzināt jaunu informāciju un uzdot aktuālus jautājumus.
   
 • Katerina Vinogradova, SIA KM Ship management
  Ļoti noderīgi piemēri no dzīves, teoriju var atstāt izdrukātos materiālos un izlasīt mājas. Interesants izklāsts, skaidri tēžu veida materiāli, saites uz likumiem un MK noteikumiem. Maz laika. [..] Seminārs ļoti patika. Paldies. Maz cilvēku par Jums zina, un vārds “tiesa” izraisa bailes - vairāk šādu semināru un informācijas kampaņu!  

 

26. un 27. semināri “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”

 

 • Oksana Ļemešonok – SIA Katiss
  [Ieguvu] Aktuālu informāciju par šķīrējtiesu likumdošanas kārtību un kreditora aizsardzību. Noderīgs, lai strukturētu piedziņas kārtības koncepciju. [Novēlu] Veiksmi un attīstību! 

 

 • Marina Ķere – SIA EiroVest
  Uzzināju nianses šķīrējtiesas darbībās un nozīmīgas nianses līguma izstrādē. Daudz noderīgas informācijas. Materiāls sastādīts ļoti labi - konkrēti un ar labiem piemēriem. [Novēlu] Vairāk reklāmas par sevi.

 

 • Marija Viļenska – Alvi Transports SIA
  [Uzzināju] Informāciju kuru obligāti pielietosim kompānijas darbībā. Pateicos par pietiekamu informācijas daudzumu un papildus materiāliem. [Novēlu] Veiksmi!

 

 • Ilona Makarenko – SIA D&K Centrs
  [Uzzināju] daudz lietderīgas nianses, kuras būtiski paskaidroja darbu ar parādniekiem! Pozitīva (atsauksme)! Ļoti vēlos apmeklēt Mediācijas semināru. [Novēlu] Veiksmīgu attīstību, vairāk izglītojošu semināru!

 

 • Lauris Morics – Tavirekini.lv
  [Saņēmu] Ļoti vērtīgu informāciju par to kā rīkoties ar parādniekiem. Aktuāla tēma un tāpēc šāds seminārs ir ļoti vērtīgs uzņēmējiem, kuriem bieži nākas saskarties ar nemaksātājiem. Turpiniet organizēt seminārus par aktuālām juridiskām tēmām.

 

24. un 25. semināri "Mediācija ekonomiskajos un komercstrīdos"

 

 • Kristīne Rutule - individuāli praktizējoša juriste
  Atjaunoju teorētiskās zināšanas; saņēmu interesantus piemērus par ekonomisko un komercstrīdu risināšanu ar mediācijas palīdzību; mediācijas prakse no kolēģes puses (jurists-mediators). Bija redzams, ka semināru vada ļoti profesionāla mediatore, kas prata apvienot gan teoriju, gan piemērus no prakses. Interesanta lekcija, jo mediatore ir advokāte (tā kā mediatori var būt dažādu profesiju pārstāvji). [Novēlu] turpināt rīkot šāda veida seminārus, kuros teorija ļoti labi tiek paskaidrota ar piemēriem no prakses.  

   
 • Marija Aļbinoviča - SIA AMB Consulting
  [Uzzināju par] Jaunu, mūsdienu konfliktu risināšanu, daudz jaunu zināšanu par strīdiem, tas var ļoti noderēt biznesa vadīšanā. Jaunas mūsdienīgas zināšanas! Paldies par iespēju bezmaksas iziet apmācību īsā laikā. Ceram uz tālāko sadarbību! [Novēlam] biežāk organizēt līdzīgus kursus! Būsim priecīgi saņemt jaunu informāciju!

   
 • Romāns Paškovskis – SIA UNITED PANEL GROUP EUROPE, ZAB “DAVIDSONS UN PARNERI”
  Uzzināju mediācijas procesa nianses. Patīkami klausīties profesionāli, kurš labi orientējas savā tēmā. [Novēlu] Organizēt vairāk semināru ar līdzīgiem profesionāļiem.

   
 • Inese Lejiņa - Aģentūra INTELS Latvija
  [Uzzināju ka vajag] Koncentrēties uz pozitīvo sākumu un nobeigumu konflikta risinājumā, mediācijas rezultātus fiksēt līgumā, kas jāpilda. [Uzzināju, ka ir ] 50% valsts nodevas nodokļu atmaksa, izvēloties mediāciju. Ļoti noderīgi. [Novēlu] Daudz godīgu, atsaucīgu klientu.

   
 • Jeļena Smirnova - SIA RusLatNafta
  [Uzzināju kādi ir] Mediācijas psiholoģiskie aspekti. Noderīga informācija. [Novēlu] Vairāk interesantu semināru, daudz apmierinātu klientu.

 

23. seminārs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā

 

 • Andris Segliņš - Ekonomikas un kultūras augstskola
  Informācija par parāda piedziņas veidiem ļoti noderīga. Skaidri un saprotami izklāstīts tiesiskā veidā par katru šķiršanas veidu un to etapiem. Lai nezaudētu savu augsto un precīzo izskatīšanas kvalitāti. 

   
 • Alesia Samkevica - SIA Stena Line
  Noderīga informācija par piedziņas veidiem tiesas kārtībā. Paldies par noderīgu un svarīgu informāciju! Veiksmi darbā! 

   
 • Ilze Pirktiņa - ARMS Group SIA
  [Uzzināju] Kā pareizi norādīt informāciju līgumos, kā lietderīgi izmantot šķīrējtiesu priekšrocības, kā pareizi aizpildīt dokumentus. Noderīga informācija vienkopus, norādes uz papildinformāciju. [Novēlu] Pieņemt saprātīgus un taisnīgus lēmumus, izmantot kvalificētus tiesnešus.

   
 • Edgars Petkēvičs - SIA Centra biroji
  Patika atsvaidzināt atmiņu par piemirstām lietām. Ļoti labs izdales materiāls. Ļoti patika, īsi, kodolīgi. Tā turpināt.

   
 • Ģirts Plakans - Dižozols Plus SIA
  [Saņēmu] Kopējo ieskatu šķīrējtiesas darbā. Īsi, skaidri, kodolīgi. [Novēlu] Iedziļināties iesniegtajā lietā, jo ne vienmēr prasītājam ir taisnība.

 

21. un 22. semināri “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”

 

 • Annika Gēgersone – AS Liepājas Papīrs
  Man personīgi ļoti noderīga informācija bija par līgumsodu un nokavējumā procentiem. Ļoti patika semināra vadītāja, un ka termini un praktiskie skaidrojumi tika “iztulkoti” vienkāršā, saprotamā valodā un interesantiem piemēriem. Novēlu jums izturību un pacietību! 

   
 • Inese Kalniņa — STORENT
  Paplašināju zināšanas. Noderīgs seminārs. Uzzināju dažas nianses par komerclīgumiem, ar kurām līdz šim nebiju saskārusies. Rīkojiet vairāk noderīgus seminārus! 

   
 • Anna Bondare - SIA "Latgales mācību centrs"
  [Ieguvu] Pietiekošā apjomā to informāciju, kas bija norādīta semināra tematikā. Lieliski organizēts, ļoti labi materiāli, tehniskais nodrošinājums un izdales materiālu kvalitāte, kā arī kvalificēta semināra vadītāja. [Novēlu] Panākumus darbā, kompetentus šķīrējtiesnešus un pietiekamu klientu skaitu!

   
 • Gaļina Grundāne — SIA “Rieltor Riga”
  Šodien uzzināju noderīgu informāciju, konkrētas detaļas, kuras izmantošu nākotnē. Liels paldies par tādu noderīgu informāciju un interesantiem praktiskiem ieteikumiem un piemēriem no dzīves. Novēlu veiksmi!

   
 • Aleksandrs Boļšakovs - Rixoil SIA
  Informācija bija noderīga. Vajadzīgs seminārs. Atjaunināju vecās zināšanas par līgumiem. Uzzināju jaunas noderīgas lietas. Veiksmi!

 

19. un 20. semināri “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”

 

 • Arturs Sovas – SIA SOVAS
  [Uzzināju par] Pirkuma līguma riski, parādu piedziņas nianses, vērtīgi padomi, kā slēgt uzņēmumu līgumu, ko tajā iekļaut, aizdevēja riski, slēdzot aizdevuma līgumu. Seminārā esmu pirmo reizi, jūtos gandarīts par semināra vadītājas Ineses Ļahovičas profesionālo semināra vadības stilu un izsmeļošajām atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem. Vēlu turpināt veiksmīgo semināru organizēšanas praksi. Patiesi, lai veicas!

   
 • Natālija Bistere
  Saņēmu noderīgu informāciju par komerclīgumu slēgšanas niansēm. Interesants un saturīgs seminārs. Rīkojiet līdzīgus izglītojošos seminārus par katru komerclīguma veidu ar praktiskiem piemēriem no tiesas un juridiskās prakses.

   
 • Maksims Morozovs – MZ marketing and promotoins
  Es saņēmu pamatus ļoti vieglā un saprotamā formātā. Tagad ir priekšstats. Grūts priekšmets, pasniegts vieglā un interesantā manierē. Patika! Veiksmi jums!

   
 • Kristīne Juhņeviča – SIA Door2Door, Salaspils novada dome
  [Uzzināju] Par līgumu veidiem, par terminoloģiju, par Rīgas šķīrējtiesu kā iestādi. Ļoti saturīgs seminārs. Par svarīgām lietām – īsi un kodolīgi. Semināra vadītāja Inese – ļoti zinoša un pozitīva. Paldies! Labprāt piedalītos citos Rīgas šķīrējtiesas rīkotos pasākumus. Turpināt sniegt atbalstu cilvēkiem – interesentiem, piedāvājot līdzīgos seminārus.

   
 • Anna Gurkina – SIA Ultima
  Visa informācija bija noderīga. It īpaši par līgumsodu un nokavējuma procentiem. Seminārs patika. Daudz lietderīgu ideju līgumu noformēšanai.

   

18.seminārs Latvijas Republikas grāmatvežu asociācijas biedriem un studentiem – topošajiem grāmatvežiem

 

 • Andra Kalvāne – SIA KB Vuhta un partneri
  [Ieguvu] Izpratni par šķīrējtiesas un valsts tiesas procesu un kārtību, kā tiek pieprasīts atmaksāt parādu. Noderīgi! Turpiniet izglītot sabiedrību par iespējām parādu piedzīšanā! 

   
 • Iveta Rozenfelde – SIA “Ivetas Rozenfeldes grāmatvedības birojs”
  [Uzzināju] Par atšķirībām starp tiesu un šķīrējtiesu. Par niansēm, iesniedzot prasības. Paldies! Ļoti jauks seminārs, labas atbildes uz jautājumiem, viss labi saprotams.

   
 • Santa Berga – grāmatvedības, analīzes un audita 3.kursa studente
  Ieguvu noderīgu informāciju padziļināti par strīdu procesiem, kā risināt, kuros gadījumos iespējama parāda piedziņa un kuros nē. Seminārs patika un ir ļoti lietderīgs.

   
 • Elīna Arbidāne – grāmatvedība, audits un analīze
  [Uzzināju] Par PVN atgriešanu no parādniekiem; un vispārēji plašu un atbilstošu informāciju par sev nozīmīgiem jautājumiem. Iztirzāts stāstījums. Veiksmi un attīstību!

   
 • Gints Rudovs – SIA DATI IG
  [Uzzināju:] 1.Tiesa ņem vērā e-pasta saraksti; 2. Šķīrējtiesas lēmumi nav apstrīdami. Skaidri un kodolīgi! Veiksmi ikdienas darbā!

 

 

16. un 17. seminārs Latvijas tirgotāju asociācijas un Būvnieku asociācijas biedriem 

 

 • Arta Alliu
  Šodien ieguvu labus ieteikumus, ko var izmantot pat netiesājoties. Daudz noderīgas informācijas – visu nav pat iespējams uzskaitīt. Ļoti kompakti, saprotami un profesionāli. Redzot Rīgas šķīrējtiesas komandā daudzus gudrus juristus, novēlu turpināt saglabāt augstu līmeni un prestižu. 

   
 • Indra Granateka - SIA “Baltstor”
  [Uzzināju] Salīdzinājumu ar valsts tiesu. Profesionāla semināra vadītāja un dokumenti.

   
 • Normunds Grinbergs - Latvijas Būvnieku asociācija
  Šodien ieguvu precīzāku informāciju par šķīrējtiesas un valsts tiesas atšķīrībām. Labi un profesionāli organizēts seminārs. Vairāk ar piemēriem informējiet būvniecības nozari par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām un plusiem.

   
 • Arī pārējie LTA un LBA biedri pēc semināra atstāja pozitīvas atsauksmes, taču gribēja palikt anonīmi.

 

 

13., 14. un 15. semināri "Juridiskie instrumenti strīdu risināšanai un novēršanai"

 

 • Ineta Rozīte - French Gourmand
  Semināra organizācija augsta līmenī. Zinoša lektore, spēcīga vispusīgi atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Seminārs bija noderīgs. Atsvaidzināju zināšanas saistībā ar šķīrējtiesu, ieguvu jaunu informāciju. Augsti vērtēju mājaslapas sadaļu “Atbalsts”. Tā turpināt!

   
 • Gaļina Grundāne – SIA Rieltor Riga
  Ļoti noderīga informācija, likumdošanas atsevišķu punktu detalizēts izskaidrojums. Lielisks seminārs! Paldies! Novēlu veiksmi!

   
 • Valda Šulce - SIA "Logi un Vārti"
  Ļoti noderīga informācija; atbildēts tika uz visiem jautājumiem. Domāju, ka pēc šī semināra pamazām sakārtošu darbu un dokumentus ar mūsu parādniekiem, lai tiesiskā ceļā atgūtu savus līdzekļus. Turpiniet izglītot uzņēmējus! Paldies par veiksmīgi izveidoto mājaslapu, kur atradu gan padomus, gan dokumentu veidlapu paraugus.

   
 • Dzintars Kļaviņš – Oswee UAB
  [Uzzināju] Informāciju par līgumos iekļaujamiem punktiem un terminiem. Strīdu izšķiršanas kārtību un priekšrocības. Ļoti vērtīgs seminārs, pēc kura ir vēlme iepazīties ar mājaslapas saturu. Ļoti pozitīvi, ka ir šādi semināri. Patīk piedāvātie risinājumi dokumentu sagatavošanai. [Novēlu] Turpināt iesākto un nenolaist latiņu zemāk. Dokumentu ģenerācija un modernizācija ir pareizais virziens.

   
 • Romāns Žarovs - SIA INTRA SERVISS
  [Uzzināju] Par pareizu dokumentu noformēšanu un strīdu regulēšanas iespējām. Profesionālā informācijas sniegšana ļoti pieejamā formā. Turpiniet sniegt atbalstu uzņēmējiem.

   
 • Kristīne Rutule – individuāli praktizējoša juriste
  Pozitīvi vērtējama šķīrējtiesas apņēmība skaidrot uzņēmējiem pamatprincipus parādu piedziņā; ņemot vērā atsevišķi klientu izteikto vēlmi līgumos iekļaut šķīrējtiesu, pozitīvi vērtēju iespēju iepazīties ar konkrēto. [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas sniegtajiem palīdzības veidiem uzņēmējiem (dokumentu ģenerācija, monitorings u. tml.). Turpiniet informēt sabiedrību, izglītot uzņēmējus!

 

11. un 12. semināri “Efektīva parādu piedziņa un šķīrējtiesa”

 

 • Ilona Kurca
  Ieguvu zināšanas par šķīrējtiesas darbu, šķīrējtiesas līdzdarbību uzņēmumu problēmu atrisināšanā. Labprāt pieteikšu dalību arī citos Rīgas šķīrējtiesas organizētos pasākumos (semināros). Labi organizēts un skaidrs seminārs. Pilnīgi un vērtīgi pavadīju laiku un ieguvu zināšanas. Seminārā tika apskatītas problēmsituācijas un piedāvāti risinājumi. Uzskatu, ka uzņēmuma vadītāji viennozīmīgi var izmantot Rīgas šķīrējtiesas sniegto palīdzību! Profesionālo izaugsmi un attīstību!

   
 • Natāļja Antonova – SIA Insaiders
  [Uzzināju] Par valsts tiesas sistēmas piedziņas procedūrām; šķīrējtiesas darbu un funkciju sistēmu -> piedziņas kārtība savādāka un ērtāka. Lielisks tēmas iepazīšanas seminārs, kurš būtu lietderīgs visiem komersantiem bez izņēmuma. Izplatiet arī turpmāk informāciju par šķīrējtiesvedības iespējām.

   
 • Mārtiņš Silarājs – Bigbank AS Latvijas filiāle
  Atkārtoju senas zināšanas par parāda piedziņu un uzzināju jaunu informāciju par šķīrējtiesu. Forši, ka tika piedāvāta iespēja uzzināt jaunu informāciju bezmaksas. Augt un vēl vairāk attīstīties!

   
 • Karīna Burbo – AS ELKO Grupa
  [Uzzināju] Par soda procentu veidiem un aprēķinu kārtību (nodalījumu starp fiziskām un juridiskām personām un parādnieka naudas ieķīlāšanu). Īsi, kodolīgi un ar parādītu mērķi. Paldies par svarīgām zināšanām!

   
 • Ilana Landau – SIA Infocon
  [Uzzināju] Par soda sankciju ierobežojumiem. Visa informācija tiek pasniegta īsi un skaidri. Tas ir ļoti vērtīgi! Ļoti rekomendēju.

 

 

9. un 10. semināri “Ka efektīvi piedzīt parādus? Šķīrējtiesvedības priekšrocības”

 

 • Alīna Rīnalde – pašnodarbinātā juriste
  Uzzināju daudz informācijas par parādu piedziņas etapiem. Īpašs paldies par materiāliem, kurus reāli var izmantot savā darbā. Organizējiet bezmaksas seminārus arī turpmāk!

   
 • Deniss Romanovskis – AV LOGISTIC SIA
  [Saņēmu vērtīgu informāciju par] Parāda piedziņas procesu no klienta, visa procesa laiku, iespējamiem prasības variantiem, kā arī soda formām un to procentiem, šķīrējtiesas atrunas priekšrocībām. Seminārs tika novadīts augstākajā līmenī! Liels informācijas apjoms tika sniegts kompetentā un draudzīgā formā! [Novēlu] Attīstīties, virzīt uz priekšu informatīvo plūsmu, lai arī mazās kompānijas un uzņēmēji varētu piedzīt naudu no klientiem, kā arī zinātu savas tiesības. Veiksmi!

   
 • Normunds Martinsons – Viceprezidents AS STA Grupa
  [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām, salīdzinot ar citām šķīrējtiesām. Īss, ātrs, kodolīgs pārskats par tiesvedības procesu Latvijā, šķīrējtiesas darbību. [Novēlu] Neapstāties pie paveiktā rezultāta!

   
 • Rita Čamāne – Zvērināta advokāta A.Bogdanova praktikante
  Uzzināju par prasījuma kārtību, tās gaitu un ilgumu šķīrējtiesā, kā arī jaunākās iespējas izmantot procentu aprēķinu formu un dokumentu ģenerācijas iespējas. Kā advokāta praktikantam šī bija ļoti vērtīga informācija, ko varēšu nākotnē efektīvāk izmantot savu darba pienākumu pildīšanai. [Novēlu] Turpināt arī nākotnē rīkot šādus seminārus, kas sniedz informāciju ne tikai juristiem, bet arī citu nozaru pārstāvjiem.

   
 • Uģis Kalmanis – SIA Hanza Jūras aģentūra 
  [Uzzināju par] Dokumentu paraugiem, šķīrējtiesas niansēm. Atsvaidzināja koncentrētā formā zināmas lietas. [Novēlu] Tā turpināt!

 

 

7. un 8. semināri “Šķīrējtiesvedības nianses. Jauns likums – jauni noteikumi”

 

 • Kaspars Kojalovičs – SIA Mērniecības Datu centrs
  Uzzināju par iespēju jautājumus risināt šķīrējtiesā. Īsi un lietišķi. Esiet vieni no vadošajiem savā nozarē.

   
 • Jevgēnijs Krēgers – SIA Forevers
  (Uzzināju) par jaunām šķīrējtiesas iespējam. Labs seminārs. Attīstīties tālāk!

   
 • Inessa Ostaņina – Legal Support
  Uzzināju par RŠT jauninājumiem; ar ko ir izdevīga šķīrējtiesa, salīdzinājumā ar Valsts tiesu. Arī izmaiņas Šķīrējtiesu likumā. (Atsauksme) Pozitīva. Viss patika. J.Ņikuļcovs vadīja semināru ļoti saprotami. (Novēlu) vairāk klientu, uzplaukumu un lielus sasniegumus.

   
 • Ilona Mukina – AS Trasta Komercbanka
  (Uzznināju) Šķīrējtiesvedības procesa jauninājumus, kas ir iekļauti Šķīrējtiesu likumā, kas iepriekš netika paredzēti CPL. Tomēr gribētos vairāk likuma nianses. Panākumus un peļņu!

   
 • Viktors Tarajevs – SIA Smieklu joga
  (Uzzināju) Par šķīrējtiesnešu skaitu. Ļoti pozitīvs un atvērts vadītājs (J.Sīlis). Malači! Tā turpināt! Atbalstāt, lūdzu, jaunos studentus, kas izmācījušies 5 gadus, dodiet pieredzi.

 

 

5. un 6. semināri “Līgumu slēgšanas un izpildes nianses, un šķīrējtiesas loma”

 

 • Sandra Šmite – SIA Agrosals
  [Uzzināju] Kādos gadījumos līgums zaudē savu spēku un kādos veidos to juridiski labāk īstenot. Ļoti labi viss un skaidri saprotams, patika, ka viss tika izskaidrots ar reāliem piemēriem. Veiksmi darbā!
   
 • Dana Sadovenko – SIA Prime Consulting
  [Saņēmu] Informāciju par svarīgiem nosacījumiem jaunu līgumu sastādīšanā un esošo izlabošanā. Daudz noderīgas informācijas. Lektore labi atbildēja uz visiem jautājumiem. Turpiniet līdzīgu izzinošu semināru praksi.
 • Andrejs Čerņavskis – SIA INVESTIMUS
  Seminārā uzzināju par līgumu veidiem, saturu un nosacījumiem. Kā arī par līguma izbeigšanas iespēju. Strukturēta informācija par līgumiem un to slēgšanas īpatnībām. Īsi un skaidri, bez liekas informācijas. Paldies. Dinamisku attīstību, klientu daudzuma palielinājumu!
   
 • Dzintra Buharina – AS Dzintars
  [Uzzināju] Par pieteikumu izskatīšanas kārtību šķīrējtiesā, līgumos iekļaujamo noteikumu apjomu. Seminārs sniedza informāciju, kur labāk un pareizāk meklēt likumu normas. Arī turpmāk rīkojiet šādus seminārus, informējiet par tiesu praksi, par biežāk pieļautajām kļūdām.
   
 • Romans Paškovskis – ZAB
  “Davidsons un partneri” [Uzzināju] Par līgumu slēgšanu un tā problēmām. Interesanta tēma. Labi organizēts seminārs. Turpiniet organizēt seminārus!  

 

 

3. un 4. semināri “Mediācija jeb kā mierīgi atrisināt strīdu ar partneri”

 

 • Edita Sadovenko – SIA Jauna līnija
  Saņēmu informāciju par mediācijas jēgu, nozīmi, principiem un niansēm. (Atzīmēju) Augsts organizēšanas līmenis: 1) ērts reģistrācijas veids; 2) atgriezeniskā saite no organizētājiem; 3) personisks kontakts un dalībnieku satikšanās organizēts process; 4) korekti sagatavots darba materiālu komplekts un, protams, 5) augsts lektores - speciālista materiāla pasniegšanas līmenis.

   
 • Tatjana Takčidi – SIA GREIS
  Noderīga, saprotami izklāstīta informācija uzņēmējiem, biznesa īpašniekiem. Vairāk tādu semināru!

   
 • Dana Janucina – Rīgas Domes īpašuma departaments; SIA Beatum
  Uzzināju mediācijas, mediatora un tā funkciju vispārējo nozīmi. Man ļoti patika. Īsa laika perioda ietvaros tēma tika izklāstīta korekti un skaidri.

   
 • Ieva Avotiņa – Servaali Latvia SIA; RISEBA (BP)
  (Uzzināju) Kas ir mediācija, kā tā noris un kādi ir tās ieguvumi, īpaši attiecībā pret tiesas procesu. (Seminārs) Ļoti noderīgs un lietderīgs – vienmēr labi zināt par papildus iespējām un jaunumiem tiesvedībā. Īpaši, ja tā ir iespēja ekonomēt maziem uzņēmumiem – gan finansiālā, gan laika ziņā.(Novēlu) Daudz pozitīvi un labvēlīgi atrisinātu lietu un mediācijas uzplaukumu!

   
 • Sandra Stole – AAS Baltikums
  Vairāk tādu profesionāļu kā šodienas lektore!

 

 

1. un 2. semināri “Šķīrējtiesas tiesvedības priekšrocības vai kā nodrošināt savu biznesu”

 

 • Mikus Āboliņš – SIA SKUBA LATVIJA
  [Uzzināju] Par izlīgumu noformēšanas kārtību, šķīrējtiesas procesa norisi un termiņiem. Sadarbojamies ar Rīgas Šķīrējtiesu jau daudzus gadus, taču semināra laikā tika uzskaitīti tiesvedības aspekti, kurus nezināju. Paldies!
   
 • Rūta Darguža – SIA SIRUSS
  Šodien ieguvu sapratni par šķīrējtiesu darbu. Lieliski. Tā turpiniet un izglītojiet uzņēmējus, kuri nevar patstāvīgi algot juristu. Bija ļoti interesanti.
   
 • Natālija Baida – SIA A&A Logistic
  [Uzzināju] Par strīdu izskatīšanas iespējām, kārtību un termiņiem. Seminārs ir labi organizēts un ļoti informējošs.
   
 • Edgars Francmanis – SIA
  Līvānu Karbons Interesants un noderīgs seminārs. Ļoti iepatikās Jurija Ņikuļcova stāstījuma stils. Iesaku apmeklēt semināru uzņēmējiem un cilvēkiem, kas ir saistīti komercdarbību.
Reports

Sagaidot jaunus RŠT seminārus, mēs piedāvājam iepazīties ar iepriekšējo 20 semināru īsajām atskaitēm un foto: