RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Support
Seminars
FAQ

Seminars


INFORMĀCIJA PAR NĀKAMO SEMINĀRU IR PĒC SAITES ŠEIT

 

Labdien!

 

Šī mūsu mājaslapas sadaļa ir izveidota, lai Jūs varētu iepazīties ar informāciju par Rīgas šķīrējtiesas juridiskajiem semināriem.

 

Šeit Jūs varat:

• atrast saites ar datiem par katru semināru;

• izlasīt semināru apmeklētāju atsauksmes;

• atstāt komentāros savus kontaktus (vārdu, uzvārdu, kompānijas nosaukumu, kuru Jūs pārstāvat, telefona numuru, e-pasta adresi), lai mēs varētu sazināties ar Jums un personīgi uzaicināt uz nākamo semināru (šī informācija netiks publiski atspoguļota vai kā izpausta);

• atstāt komentāros atsauksmi vai jautājumu, kuru Jūs vēlētos apspriest nākamā semināra laikā.

 

Mums ļoti bieži uzdod jautājumu, kāpēc mēs to darām? Par semināru organizēšanas iemeslu kļuva liels dažādu neskaidru jautājumu daudzums. Jautājumu rašanās – lielisks intereses radītājs. Semināri tiek organizēti, lai šo interesi apmierinātu, lai ieteiktu uzņēmējiem, kā vadīt biznesu sapratīgāk, kā arī lai palīdzētu novērst un risināt kādas problēmas, saistītas ar biznesa juridisko pusi.

 

Kā ir zināms, RŠT jau 20 gadus aktīvi nodarbojas ar strīdu alternatīvu izšķiršanas veidu popularizāciju, kā arī sniedz juridisku palīdzību ne tikai semināru veidā, bet arī bezmaksas konsultāciju, dokumentu šablonu, dokumentu automātiskas ģenerācijas formu, Jūsu partneru uzticamības ikdienas monitoringa, komerclīgumu korekcijas, instrukciju un publikāciju mājaslapā, sociālajos tīklos un iknedēļas e-pasta sūtījumu veidā u.c.

 

Rīgas šķīrējtiesa sāka juridisku semināru organizēšanas praksi 2014.gadā. No tā laika tika organizēti jau 43 semināri latviešu un krievu valodās. Kopumā seminārus apmeklēja 981 uzņēmēju, kuri nav vienaldzīgi pret savu biznesu un biznesa sfēras pārstāvju no Latvijas un arī ārzemēm.

Comments

26. un 27. Semināri “Juridiskie instrumenti biznesa strīdu risināšanai un novēršanai”

 

 • Oksana Ļemešonok – SIA Katiss
  [Ieguvu] Aktuālu informāciju par šķīrējtiesu likumdošanas kārtību un kreditora aizsardzību. Noderīgs, lai strukturētu piedziņas kārtības koncepciju. [Novēlu] Veiksmi un attīstību! 

 

 • Marina Ķere – SIA EiroVest
  Uzzināju nianses šķīrējtiesas darbībās un nozīmīgas nianses līguma izstrādē. Daudz noderīgas informācijas. Materiāls sastādīts ļoti labi - konkrēti un ar labiem piemēriem. [Novēlu] Vairāk reklāmas par sevi.

 

 • Marija Viļenska – Alvi Transports SIA
  [Uzzināju] Informāciju kuru obligāti pielietosim kompānijas darbībā. Pateicos par pietiekamu informācijas daudzumu un papildus materiāliem. [Novēlu] Veiksmi!

 

 • Ilona Makarenko – SIA D&K Centrs
  [Uzzināju] daudz lietderīgas nianses, kuras būtiski paskaidroja darbu ar parādniekiem! Pozitīva (atsauksme)! Ļoti vēlos apmeklēt Mediācijas semināru. [Novēlu] Veiksmīgu attīstību, vairāk izglītojošu semināru!

 

 • Lauris Morics – Tavirekini.lv
  [Saņēmu] Ļoti vērtīgu informāciju par to kā rīkoties ar parādniekiem. Aktuāla tēma un tāpēc šāds seminārs ir ļoti vērtīgs uzņēmējiem, kuriem bieži nākas saskarties ar nemaksātājiem. Turpiniet organizēt seminārus par aktuālām juridiskām tēmām.

 

24. un 25. semināri "Mediācija ekonomiskajos un komercstrīdos"

 

 • Kristīne Rutule - individuāli praktizējoša juriste
  Atjaunoju teorētiskās zināšanas; saņēmu interesantus piemērus par ekonomisko un komercstrīdu risināšanu ar mediācijas palīdzību; mediācijas prakse no kolēģes puses (jurists-mediators). Bija redzams, ka semināru vada ļoti profesionāla mediatore, kas prata apvienot gan teoriju, gan piemērus no prakses. Interesanta lekcija, jo mediatore ir advokāte (tā kā mediatori var būt dažādu profesiju pārstāvji). [Novēlu] turpināt rīkot šāda veida seminārus, kuros teorija ļoti labi tiek paskaidrota ar piemēriem no prakses.  

   
 • Marija Aļbinoviča - SIA AMB Consulting
  [Uzzināju par] Jaunu, mūsdienu konfliktu risināšanu, daudz jaunu zināšanu par strīdiem, tas var ļoti noderēt biznesa vadīšanā. Jaunas mūsdienīgas zināšanas! Paldies par iespēju bezmaksas iziet apmācību īsā laikā. Ceram uz tālāko sadarbību! [Novēlam] biežāk organizēt līdzīgus kursus! Būsim priecīgi saņemt jaunu informāciju!

   
 • Romāns Paškovskis – SIA UNITED PANEL GROUP EUROPE, ZAB “DAVIDSONS UN PARNERI”
  Uzzināju mediācijas procesa nianses. Patīkami klausīties profesionāli, kurš labi orientējas savā tēmā. [Novēlu] Organizēt vairāk semināru ar līdzīgiem profesionāļiem.

   
 • Inese Lejiņa - Aģentūra INTELS Latvija
  [Uzzināju ka vajag] Koncentrēties uz pozitīvo sākumu un nobeigumu konflikta risinājumā, mediācijas rezultātus fiksēt līgumā, kas jāpilda. [Uzzināju, ka ir ] 50% valsts nodevas nodokļu atmaksa, izvēloties mediāciju. Ļoti noderīgi. [Novēlu] Daudz godīgu, atsaucīgu klientu.

   
 • Jeļena Smirnova - SIA RusLatNafta
  [Uzzināju kādi ir] Mediācijas psiholoģiskie aspekti. Noderīga informācija. [Novēlu] Vairāk interesantu semināru, daudz apmierinātu klientu.

 

23. seminārs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā

 

 • Andris Segliņš - Ekonomikas un kultūras augstskola
  Informācija par parāda piedziņas veidiem ļoti noderīga. Skaidri un saprotami izklāstīts tiesiskā veidā par katru šķiršanas veidu un to etapiem. Lai nezaudētu savu augsto un precīzo izskatīšanas kvalitāti. 

   
 • Alesia Samkevica - SIA Stena Line
  Noderīga informācija par piedziņas veidiem tiesas kārtībā. Paldies par noderīgu un svarīgu informāciju! Veiksmi darbā! 

   
 • Ilze Pirktiņa - ARMS Group SIA
  [Uzzināju] Kā pareizi norādīt informāciju līgumos, kā lietderīgi izmantot šķīrējtiesu priekšrocības, kā pareizi aizpildīt dokumentus. Noderīga informācija vienkopus, norādes uz papildinformāciju. [Novēlu] Pieņemt saprātīgus un taisnīgus lēmumus, izmantot kvalificētus tiesnešus.

   
 • Edgars Petkēvičs - SIA Centra biroji
  Patika atsvaidzināt atmiņu par piemirstām lietām. Ļoti labs izdales materiāls. Ļoti patika, īsi, kodolīgi. Tā turpināt.

   
 • Ģirts Plakans - Dižozols Plus SIA
  [Saņēmu] Kopējo ieskatu šķīrējtiesas darbā. Īsi, skaidri, kodolīgi. [Novēlu] Iedziļināties iesniegtajā lietā, jo ne vienmēr prasītājam ir taisnība.

 

21. un 22. semināri “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”

 

 • Annika Gēgersone – AS Liepājas Papīrs
  Man personīgi ļoti noderīga informācija bija par līgumsodu un nokavējumā procentiem. Ļoti patika semināra vadītāja, un ka termini un praktiskie skaidrojumi tika “iztulkoti” vienkāršā, saprotamā valodā un interesantiem piemēriem. Novēlu jums izturību un pacietību! 

   
 • Inese Kalniņa — STORENT
  Paplašināju zināšanas. Noderīgs seminārs. Uzzināju dažas nianses par komerclīgumiem, ar kurām līdz šim nebiju saskārusies. Rīkojiet vairāk noderīgus seminārus! 

   
 • Anna Bondare - SIA "Latgales mācību centrs"
  [Ieguvu] Pietiekošā apjomā to informāciju, kas bija norādīta semināra tematikā. Lieliski organizēts, ļoti labi materiāli, tehniskais nodrošinājums un izdales materiālu kvalitāte, kā arī kvalificēta semināra vadītāja. [Novēlu] Panākumus darbā, kompetentus šķīrējtiesnešus un pietiekamu klientu skaitu!

   
 • Gaļina Grundāne — SIA “Rieltor Riga”
  Šodien uzzināju noderīgu informāciju, konkrētas detaļas, kuras izmantošu nākotnē. Liels paldies par tādu noderīgu informāciju un interesantiem praktiskiem ieteikumiem un piemēriem no dzīves. Novēlu veiksmi!

   
 • Aleksandrs Boļšakovs - Rixoil SIA
  Informācija bija noderīga. Vajadzīgs seminārs. Atjaunināju vecās zināšanas par līgumiem. Uzzināju jaunas noderīgas lietas. Veiksmi!

 

19. un 20. semināri “Komerclīgums. Satura, slēgšanas, izpildes nianses”

 

 • Arturs Sovas – SIA SOVAS
  [Uzzināju par] Pirkuma līguma riski, parādu piedziņas nianses, vērtīgi padomi, kā slēgt uzņēmumu līgumu, ko tajā iekļaut, aizdevēja riski, slēdzot aizdevuma līgumu. Seminārā esmu pirmo reizi, jūtos gandarīts par semināra vadītājas Ineses Ļahovičas profesionālo semināra vadības stilu un izsmeļošajām atbildēm uz uzdotajiem jautājumiem. Vēlu turpināt veiksmīgo semināru organizēšanas praksi. Patiesi, lai veicas!

   
 • Natālija Bistere
  Saņēmu noderīgu informāciju par komerclīgumu slēgšanas niansēm. Interesants un saturīgs seminārs. Rīkojiet līdzīgus izglītojošos seminārus par katru komerclīguma veidu ar praktiskiem piemēriem no tiesas un juridiskās prakses.

   
 • Maksims Morozovs – MZ marketing and promotoins
  Es saņēmu pamatus ļoti vieglā un saprotamā formātā. Tagad ir priekšstats. Grūts priekšmets, pasniegts vieglā un interesantā manierē. Patika! Veiksmi jums!

   
 • Kristīne Juhņeviča – SIA Door2Door, Salaspils novada dome
  [Uzzināju] Par līgumu veidiem, par terminoloģiju, par Rīgas šķīrējtiesu kā iestādi. Ļoti saturīgs seminārs. Par svarīgām lietām – īsi un kodolīgi. Semināra vadītāja Inese – ļoti zinoša un pozitīva. Paldies! Labprāt piedalītos citos Rīgas šķīrējtiesas rīkotos pasākumus. Turpināt sniegt atbalstu cilvēkiem – interesentiem, piedāvājot līdzīgos seminārus.

   
 • Anna Gurkina – SIA Ultima
  Visa informācija bija noderīga. It īpaši par līgumsodu un nokavējuma procentiem. Seminārs patika. Daudz lietderīgu ideju līgumu noformēšanai.

   

18.seminārs Latvijas Republikas grāmatvežu asociācijas biedriem un studentiem – topošajiem grāmatvežiem

 

 • Andra Kalvāne – SIA KB Vuhta un partneri
  [Ieguvu] Izpratni par šķīrējtiesas un valsts tiesas procesu un kārtību, kā tiek pieprasīts atmaksāt parādu. Noderīgi! Turpiniet izglītot sabiedrību par iespējām parādu piedzīšanā! 

   
 • Iveta Rozenfelde – SIA “Ivetas Rozenfeldes grāmatvedības birojs”
  [Uzzināju] Par atšķirībām starp tiesu un šķīrējtiesu. Par niansēm, iesniedzot prasības. Paldies! Ļoti jauks seminārs, labas atbildes uz jautājumiem, viss labi saprotams.

   
 • Santa Berga – grāmatvedības, analīzes un audita 3.kursa studente
  Ieguvu noderīgu informāciju padziļināti par strīdu procesiem, kā risināt, kuros gadījumos iespējama parāda piedziņa un kuros nē. Seminārs patika un ir ļoti lietderīgs.

   
 • Elīna Arbidāne – grāmatvedība, audits un analīze
  [Uzzināju] Par PVN atgriešanu no parādniekiem; un vispārēji plašu un atbilstošu informāciju par sev nozīmīgiem jautājumiem. Iztirzāts stāstījums. Veiksmi un attīstību!

   
 • Gints Rudovs – SIA DATI IG
  [Uzzināju:] 1.Tiesa ņem vērā e-pasta saraksti; 2. Šķīrējtiesas lēmumi nav apstrīdami. Skaidri un kodolīgi! Veiksmi ikdienas darbā!

 

 

16. un 17. seminārs Latvijas tirgotāju asociācijas un Būvnieku asociācijas biedriem 

 

 • Arta Alliu
  Šodien ieguvu labus ieteikumus, ko var izmantot pat netiesājoties. Daudz noderīgas informācijas – visu nav pat iespējams uzskaitīt. Ļoti kompakti, saprotami un profesionāli. Redzot Rīgas šķīrējtiesas komandā daudzus gudrus juristus, novēlu turpināt saglabāt augstu līmeni un prestižu. 

   
 • Indra Granateka - SIA “Baltstor”
  [Uzzināju] Salīdzinājumu ar valsts tiesu. Profesionāla semināra vadītāja un dokumenti.

   
 • Normunds Grinbergs - Latvijas Būvnieku asociācija
  Šodien ieguvu precīzāku informāciju par šķīrējtiesas un valsts tiesas atšķīrībām. Labi un profesionāli organizēts seminārs. Vairāk ar piemēriem informējiet būvniecības nozari par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām un plusiem.

   
 • Arī pārējie LTA un LBA biedri pēc semināra atstāja pozitīvas atsauksmes, taču gribēja palikt anonīmi.

 

 

13., 14. un 15. semināri "Juridiskie instrumenti strīdu risināšanai un novēršanai"

 

 • Ineta Rozīte - French Gourmand
  Semināra organizācija augsta līmenī. Zinoša lektore, spēcīga vispusīgi atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Seminārs bija noderīgs. Atsvaidzināju zināšanas saistībā ar šķīrējtiesu, ieguvu jaunu informāciju. Augsti vērtēju mājaslapas sadaļu “Atbalsts”. Tā turpināt!

   
 • Gaļina Grundāne – SIA Rieltor Riga
  Ļoti noderīga informācija, likumdošanas atsevišķu punktu detalizēts izskaidrojums. Lielisks seminārs! Paldies! Novēlu veiksmi!

   
 • Valda Šulce - SIA "Logi un Vārti"
  Ļoti noderīga informācija; atbildēts tika uz visiem jautājumiem. Domāju, ka pēc šī semināra pamazām sakārtošu darbu un dokumentus ar mūsu parādniekiem, lai tiesiskā ceļā atgūtu savus līdzekļus. Turpiniet izglītot uzņēmējus! Paldies par veiksmīgi izveidoto mājaslapu, kur atradu gan padomus, gan dokumentu veidlapu paraugus.

   
 • Dzintars Kļaviņš – Oswee UAB
  [Uzzināju] Informāciju par līgumos iekļaujamiem punktiem un terminiem. Strīdu izšķiršanas kārtību un priekšrocības. Ļoti vērtīgs seminārs, pēc kura ir vēlme iepazīties ar mājaslapas saturu. Ļoti pozitīvi, ka ir šādi semināri. Patīk piedāvātie risinājumi dokumentu sagatavošanai. [Novēlu] Turpināt iesākto un nenolaist latiņu zemāk. Dokumentu ģenerācija un modernizācija ir pareizais virziens.

   
 • Romāns Žarovs - SIA INTRA SERVISS
  [Uzzināju] Par pareizu dokumentu noformēšanu un strīdu regulēšanas iespējām. Profesionālā informācijas sniegšana ļoti pieejamā formā. Turpiniet sniegt atbalstu uzņēmējiem.

   
 • Kristīne Rutule – individuāli praktizējoša juriste
  Pozitīvi vērtējama šķīrējtiesas apņēmība skaidrot uzņēmējiem pamatprincipus parādu piedziņā; ņemot vērā atsevišķi klientu izteikto vēlmi līgumos iekļaut šķīrējtiesu, pozitīvi vērtēju iespēju iepazīties ar konkrēto. [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas sniegtajiem palīdzības veidiem uzņēmējiem (dokumentu ģenerācija, monitorings u. tml.). Turpiniet informēt sabiedrību, izglītot uzņēmējus!

 

11. un 12. semināri “Efektīva parādu piedziņa un šķīrējtiesa”

 

 • Ilona Kurca
  Ieguvu zināšanas par šķīrējtiesas darbu, šķīrējtiesas līdzdarbību uzņēmumu problēmu atrisināšanā. Labprāt pieteikšu dalību arī citos Rīgas šķīrējtiesas organizētos pasākumos (semināros). Labi organizēts un skaidrs seminārs. Pilnīgi un vērtīgi pavadīju laiku un ieguvu zināšanas. Seminārā tika apskatītas problēmsituācijas un piedāvāti risinājumi. Uzskatu, ka uzņēmuma vadītāji viennozīmīgi var izmantot Rīgas šķīrējtiesas sniegto palīdzību! Profesionālo izaugsmi un attīstību!

   
 • Natāļja Antonova – SIA Insaiders
  [Uzzināju] Par valsts tiesas sistēmas piedziņas procedūrām; šķīrējtiesas darbu un funkciju sistēmu -> piedziņas kārtība savādāka un ērtāka. Lielisks tēmas iepazīšanas seminārs, kurš būtu lietderīgs visiem komersantiem bez izņēmuma. Izplatiet arī turpmāk informāciju par šķīrējtiesvedības iespējām.

   
 • Mārtiņš Silarājs – Bigbank AS Latvijas filiāle
  Atkārtoju senas zināšanas par parāda piedziņu un uzzināju jaunu informāciju par šķīrējtiesu. Forši, ka tika piedāvāta iespēja uzzināt jaunu informāciju bezmaksas. Augt un vēl vairāk attīstīties!

   
 • Karīna Burbo – AS ELKO Grupa
  [Uzzināju] Par soda procentu veidiem un aprēķinu kārtību (nodalījumu starp fiziskām un juridiskām personām un parādnieka naudas ieķīlāšanu). Īsi, kodolīgi un ar parādītu mērķi. Paldies par svarīgām zināšanām!

   
 • Ilana Landau – SIA Infocon
  [Uzzināju] Par soda sankciju ierobežojumiem. Visa informācija tiek pasniegta īsi un skaidri. Tas ir ļoti vērtīgi! Ļoti rekomendēju.

 

 

9. un 10. semināri “Ka efektīvi piedzīt parādus? Šķīrējtiesvedības priekšrocības”

 

 • Alīna Rīnalde – pašnodarbinātā juriste
  Uzzināju daudz informācijas par parādu piedziņas etapiem. Īpašs paldies par materiāliem, kurus reāli var izmantot savā darbā. Organizējiet bezmaksas seminārus arī turpmāk!

   
 • Deniss Romanovskis – AV LOGISTIC SIA
  [Saņēmu vērtīgu informāciju par] Parāda piedziņas procesu no klienta, visa procesa laiku, iespējamiem prasības variantiem, kā arī soda formām un to procentiem, šķīrējtiesas atrunas priekšrocībām. Seminārs tika novadīts augstākajā līmenī! Liels informācijas apjoms tika sniegts kompetentā un draudzīgā formā! [Novēlu] Attīstīties, virzīt uz priekšu informatīvo plūsmu, lai arī mazās kompānijas un uzņēmēji varētu piedzīt naudu no klientiem, kā arī zinātu savas tiesības. Veiksmi!

   
 • Normunds Martinsons – Viceprezidents AS STA Grupa
  [Uzzināju] Par Rīgas šķīrējtiesas priekšrocībām, salīdzinot ar citām šķīrējtiesām. Īss, ātrs, kodolīgs pārskats par tiesvedības procesu Latvijā, šķīrējtiesas darbību. [Novēlu] Neapstāties pie paveiktā rezultāta!

   
 • Rita Čamāne – Zvērināta advokāta A.Bogdanova praktikante
  Uzzināju par prasījuma kārtību, tās gaitu un ilgumu šķīrējtiesā, kā arī jaunākās iespējas izmantot procentu aprēķinu formu un dokumentu ģenerācijas iespējas. Kā advokāta praktikantam šī bija ļoti vērtīga informācija, ko varēšu nākotnē efektīvāk izmantot savu darba pienākumu pildīšanai. [Novēlu] Turpināt arī nākotnē rīkot šādus seminārus, kas sniedz informāciju ne tikai juristiem, bet arī citu nozaru pārstāvjiem.

   
 • Uģis Kalmanis – SIA Hanza Jūras aģentūra 
  [Uzzināju par] Dokumentu paraugiem, šķīrējtiesas niansēm. Atsvaidzināja koncentrētā formā zināmas lietas. [Novēlu] Tā turpināt!

 

 

7. un 8. semināri “Šķīrējtiesvedības nianses. Jauns likums – jauni noteikumi”

 

 • Kaspars Kojalovičs – SIA Mērniecības Datu centrs
  Uzzināju par iespēju jautājumus risināt šķīrējtiesā. Īsi un lietišķi. Esiet vieni no vadošajiem savā nozarē.

   
 • Jevgēnijs Krēgers – SIA Forevers
  (Uzzināju) par jaunām šķīrējtiesas iespējam. Labs seminārs. Attīstīties tālāk!

   
 • Inessa Ostaņina – Legal Support
  Uzzināju par RŠT jauninājumiem; ar ko ir izdevīga šķīrējtiesa, salīdzinājumā ar Valsts tiesu. Arī izmaiņas Šķīrējtiesu likumā. (Atsauksme) Pozitīva. Viss patika. J.Ņikuļcovs vadīja semināru ļoti saprotami. (Novēlu) vairāk klientu, uzplaukumu un lielus sasniegumus.

   
 • Ilona Mukina – AS Trasta Komercbanka
  (Uzznināju) Šķīrējtiesvedības procesa jauninājumus, kas ir iekļauti Šķīrējtiesu likumā, kas iepriekš netika paredzēti CPL. Tomēr gribētos vairāk likuma nianses. Panākumus un peļņu!

   
 • Viktors Tarajevs – SIA Smieklu joga
  (Uzzināju) Par šķīrējtiesnešu skaitu. Ļoti pozitīvs un atvērts vadītājs (J.Sīlis). Malači! Tā turpināt! Atbalstāt, lūdzu, jaunos studentus, kas izmācījušies 5 gadus, dodiet pieredzi.

 

 

5. un 6. semināri “Līgumu slēgšanas un izpildes nianses, un šķīrējtiesas loma”

 

 • Sandra Šmite – SIA Agrosals
  [Uzzināju] Kādos gadījumos līgums zaudē savu spēku un kādos veidos to juridiski labāk īstenot. Ļoti labi viss un skaidri saprotams, patika, ka viss tika izskaidrots ar reāliem piemēriem. Veiksmi darbā!
   
 • Dana Sadovenko – SIA Prime Consulting
  [Saņēmu] Informāciju par svarīgiem nosacījumiem jaunu līgumu sastādīšanā un esošo izlabošanā. Daudz noderīgas informācijas. Lektore labi atbildēja uz visiem jautājumiem. Turpiniet līdzīgu izzinošu semināru praksi.
 • Andrejs Čerņavskis – SIA INVESTIMUS
  Seminārā uzzināju par līgumu veidiem, saturu un nosacījumiem. Kā arī par līguma izbeigšanas iespēju. Strukturēta informācija par līgumiem un to slēgšanas īpatnībām. Īsi un skaidri, bez liekas informācijas. Paldies. Dinamisku attīstību, klientu daudzuma palielinājumu!
   
 • Dzintra Buharina – AS Dzintars
  [Uzzināju] Par pieteikumu izskatīšanas kārtību šķīrējtiesā, līgumos iekļaujamo noteikumu apjomu. Seminārs sniedza informāciju, kur labāk un pareizāk meklēt likumu normas. Arī turpmāk rīkojiet šādus seminārus, informējiet par tiesu praksi, par biežāk pieļautajām kļūdām.
   
 • Romans Paškovskis – ZAB
  “Davidsons un partneri” [Uzzināju] Par līgumu slēgšanu un tā problēmām. Interesanta tēma. Labi organizēts seminārs. Turpiniet organizēt seminārus!  

 

 

3. un 4. semināri “Mediācija jeb kā mierīgi atrisināt strīdu ar partneri”

 

 • Edita Sadovenko – SIA Jauna līnija
  Saņēmu informāciju par mediācijas jēgu, nozīmi, principiem un niansēm. (Atzīmēju) Augsts organizēšanas līmenis: 1) ērts reģistrācijas veids; 2) atgriezeniskā saite no organizētājiem; 3) personisks kontakts un dalībnieku satikšanās organizēts process; 4) korekti sagatavots darba materiālu komplekts un, protams, 5) augsts lektores - speciālista materiāla pasniegšanas līmenis.

   
 • Tatjana Takčidi – SIA GREIS
  Noderīga, saprotami izklāstīta informācija uzņēmējiem, biznesa īpašniekiem. Vairāk tādu semināru!

   
 • Dana Janucina – Rīgas Domes īpašuma departaments; SIA Beatum
  Uzzināju mediācijas, mediatora un tā funkciju vispārējo nozīmi. Man ļoti patika. Īsa laika perioda ietvaros tēma tika izklāstīta korekti un skaidri.

   
 • Ieva Avotiņa – Servaali Latvia SIA; RISEBA (BP)
  (Uzzināju) Kas ir mediācija, kā tā noris un kādi ir tās ieguvumi, īpaši attiecībā pret tiesas procesu. (Seminārs) Ļoti noderīgs un lietderīgs – vienmēr labi zināt par papildus iespējām un jaunumiem tiesvedībā. Īpaši, ja tā ir iespēja ekonomēt maziem uzņēmumiem – gan finansiālā, gan laika ziņā.(Novēlu) Daudz pozitīvi un labvēlīgi atrisinātu lietu un mediācijas uzplaukumu!

   
 • Sandra Stole – AAS Baltikums
  Vairāk tādu profesionāļu kā šodienas lektore!

 

 

1. un 2. semināri “Šķīrējtiesas tiesvedības priekšrocības vai kā nodrošināt savu biznesu”

 

 • Mikus Āboliņš – SIA SKUBA LATVIJA
  [Uzzināju] Par izlīgumu noformēšanas kārtību, šķīrējtiesas procesa norisi un termiņiem. Sadarbojamies ar Rīgas Šķīrējtiesu jau daudzus gadus, taču semināra laikā tika uzskaitīti tiesvedības aspekti, kurus nezināju. Paldies!
   
 • Rūta Darguža – SIA SIRUSS
  Šodien ieguvu sapratni par šķīrējtiesu darbu. Lieliski. Tā turpiniet un izglītojiet uzņēmējus, kuri nevar patstāvīgi algot juristu. Bija ļoti interesanti.
   
 • Natālija Baida – SIA A&A Logistic
  [Uzzināju] Par strīdu izskatīšanas iespējām, kārtību un termiņiem. Seminārs ir labi organizēts un ļoti informējošs.
   
 • Edgars Francmanis – SIA
  Līvānu Karbons Interesants un noderīgs seminārs. Ļoti iepatikās Jurija Ņikuļcova stāstījuma stils. Iesaku apmeklēt semināru uzņēmējiem un cilvēkiem, kas ir saistīti komercdarbību.
Reports

Sagaidot jaunus RŠT seminārus, mēs piedāvājam iepazīties ar iepriekšējo 20 semināru īsajām atskaitēm un foto:

 

Atstājiet šeit savu komentāru, atsauksmi, jautājumu, kuru vēlētos apspriest semināra laikā.


Jūs varat atstāt šeit arī savus kontaktus (vārdu, uzvārdu, kompānijas nosaukumu, kuru Jūs pārstāvat, telefona numuru, e-pasta adresi), lai mēs varētu sazināties ar Jums un personīgi uzaicināt uz nākamo semināru (šī informācija netiks atspoguļota publiski vai kaut kā izpausta).


Your name and surname*:
Organisation name*:
Your e-mail*:
Yout phone*:
Message text*:
Securtity code*: