RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

Support
Monitoring of your clients
FAQ

Monitoring of your clients

Print

Partnera vai klienta uzticamības līmenis - ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem darījuma noslēgšanā, kā arī tā turpmākā rezultātā.

 

Kā rāda mūsu 20 gadu pieredze jurisprudences un biznesa sfērā kopumā, uzņēmēji sāk sekot līdzi tam, kas notiek ar viņu partneriem (un tas automātiski nozīmē arī - sekot darījumu un vispār sava biznesa drošībai) jau tikai pēc tam, kad vienu reizi nopietni ir apdedzinājušies. Piemēram, noslēgtais līgums izrādījās nederīgs (nav juridiskā spēka), vai arī partneris nepilda darījuma nosacījumus, piemēram, nemaksā Jums, taču no viņa vairs neko nav iespējams piedzīt utt. Piemēru ir daudz.

 

Lai neapdedzinātos, ir jāseko tādiem svarīgiem datiem, kā, piemēram, kompāniju parādi, izmaiņas valdē, izmaiņas kustamajā īpašumā, licenču anulēšana, nodokļu maksātāja statusa maiņa, maksātspēja, komercķīlas utt.

 

Tāpēc tieši priekš Jums mēs noslēdzām līgumus ar pamata reģistriem, un šobrīd piedāvājam Jums bezmaksas ekskluzīvu monitoringa pakalpojumu.

 

Kā tas strādā?

 

 1. Jūs griežaties Rīgas šķīrējtiesā ar lūgumu reģistrēt Jūs Rīgas šķīrējtiesas virtuālajā personīgajā kabinetā. (*Zemāk lasiet pieejas saņemšanas nosacījumus).
 2. Ierakstiet kompāniju-partneru nosaukumus (esošus vai tos, ar kuriem plānojat strādāt).
 3. Gadījumā, ja reģistros tiek veiktas informācijas izmaiņas par Jūsu norādītajām kompānijām, Jūs saņemat paziņojumu RŠT virtuālajā kabinetā, kā arī šī informācija par izmaiņām tiek nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Informācija tiek pārbaudīta/atjaunota katru dienu.
 4. Saņemot negatīvas ziņas, Jūs operatīvi rīkojaties (atkarībā no situācijas - pieprasāt kompānijai papildus informāciju, nosūtāt brīdinājumus, pārslēdzat līgumus, sākat piedziņu, sniedzat lietu tiesā utt.), un Jūsu bizness attīstās un uzplaukst. Tas nozīmē, ka mēs piedāvājam vienkāršot darbu, kas ir saistīts ar Jūsu partneru uzticamības līmeņa izsekošanu un novērtēšanu.

 

Pamatinformācija tiek saņemta no sekojošiem avotiem:

 

 1. Uzņēmumu reģistrs (UR) - www.ur.gov.lv - Izmaiņas UR
 2. Komercķīlu reģistrs - www.ur.gov.lv/komerckilas.html - Komercķīlu reģistrēšana un dzēšana
 3. Latvijas Vēstnesis - www.vestnesis.lv - Visa oficiālā informācija
 4. Maksātnespējas reģistrs - www.mna.gov.lv - Maksātnespējas pasludināšana, kreditoru sapulces sasaukšana u.c.
 5. Valsts tiesas procesu reģistrs - www.tiesas.lv - Visi tiesas procesi valsts tiesās
 6. Valsts ieņēmumu dienests - www.vid.gov.lv- Anulētas licences, PVN maksātāja statuss u.c.
 7. Septiņi lielākie Inkasso uzņēmumi Latvijā (debitoru bāzes) - Iesniegtās lietas parāda piedziņai ar citiem kreditoriem

 

* Lai izmantotu RŠT virtuālo personīgo kabinetu (lai saņemtu lietotājvārdu un paroli), ir nepieciešams, lai Jūs savos līgumos iekļautu Rīgas šķīrējtiesas atrunu, kas arī ir Jūsu biznesa papildus aizsardzības instruments.

 

Viena no vērtīgākajām lietām šajā pasaulē ir informācija!

Izmantojiet savā darbā tikai efektīvus instrumentus!