Laiks juridiskai biznesa drošībai. Jauns pasākums uzņēmējiem!


Periodiski strīdi un domstarpības biznesā - tā ir norma kā jebkurās attiecībās! Nav norma - atstāt tos bez uzmanības, pievērt uz tām acis, beigt sadarbību.

 

Strīdi biznesā no strīdiem starppersonu attiecībās atšķiras ar to, ka gatavoties tiem ne tikai ir iespējams, bet gan nepieciešams - juridiski, dokumentēti.

 

Novembrī - atvērto durvju mēnesī - Rīgas šķīrējtiesa sniedz iespēju brīvi uzzināt par to, kā sagatavoties strīdam, lai atrisinātu to ar mazāku laika, naudas un nervu patēriņu.

 

Aicinām Jūs uz vietu, kur regulāri katru dienu ātri un efektīvi tiek izšķirti strīdi ar klientiem un biznesa partneriem, nodrošinot uzņēmuma labklājību un turpmāku komunikāciju ar partneriem nākotnē.

 

Mēs noteikti zinām, kā varam palīdzēt Jūsu biznesam, kā organizēt juridiskās nianses un izdarīt tā, lai strīdi Jūsu uzņēmējdarbībā tiktu novērsti vai tiktu izšķirti ātri, kvalitatīvi, godīgi, nedārgi un bez liekām birokrātiskām procedūrām.

 

Nāciet komunicēt pie mums - uz tasīti kafijas patīkamā gaisotnē, ar draudzīgiem un vienmēr atvērtiem sarunai RŠT darbiniekiem! Parādīsim kā strādājam, pastāstīsim ar ko varam palīdzēt - turklāt absolūti bez maksas!

 

Lai piedalītos pasākumā, ir nepieciešama iepriekšējā reģistrācija. Nosūtiet pieteikumu uz e-pastu info@court.lv, norādiet savu vārdu, uzvārdu, uzņēmuma nosaukumu, tālruņa numuru, datumu un laiku, kad vēlaties apmeklēt Rīgas šķīrējtiesu. Mēs sazināsimies ar Jums un sarunāsim tikšanos.

 

Ir pienācis laiks paskatīties biznesa juridiskās drošības pusi un pierakstīties pasākumam!