RAC is a member of these organizations

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Mediācija un ADR

Latvijas Tirgotāju Asociācija

Rīgas Biznesa kamera

News

News calendar

<< < 2019 October > >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

News


Search:

Kā sazināties ar cilvēku, nezinot adresi?

23-10-2019

Ko darīt, ja ir nepieciešams sazināties ar cilvēku, kura adresi Jūs kādu iemeslu dēļ nezināt? Protams, daudzi teiks, kā sociālo tīklu pasaulē šobrīd šis jautājums nav tik ass. Taču ne visi ir reģistrēti, vai aktīvi, vai atvērti (visās šī vārda nozīmēs) sociālajos tīklos. Pastāv pakalpojums, ko piedāvā valsts struktūra. Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde - PMLP var nosūtīt no vēstuli Jums meklējamajai personai.

 

Fizisko personu datu aizsardzības likums aizliedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei ( turpmāk PMLP) izpaust ziņas no Iedzīvotāju reģistra par citu personu, izņemot gadījumus, kad pati meklējamā persona tam ir piekritusi.

 

Gadījumos, kad vēlaties sazināties ar kādu personu, kuras adresi esat pazaudējis, aizmirsis, vai nezināt, PMLP var palīdzēt sazināties ar meklējamo personu.

 

Meklētājam jāuzrāda pase, kvīts par pakalpojuma apmaksu un jāiesniedz rakstisks pieteikums, kurā jānorāda meklējamās personas vārds, uzvārds un personas kods. Ja personas kods nav zināms, jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas datums un cita informācija, kas dotu iespēju Iedzīvotāju reģistrā identificēt meklējamo personu(pieteikums brīvā formā).

 

Papildus iespējams iesniegt iepriekš sagatavotu rakstisku ziņu, kuru nosūtīt meklējamajai personai.

 

Pārvaldes darbinieki sagatavoto rakstisko ziņu pārsūtīs meklējamajam cilvēkam uz viņa reģistrēto dzīvesvietu, par kuru ziņas iekļautas Iedzīvotāju reģistrā.

 

Pakalpojumu var pieprasīt:

 

 

Par pakalpojumu jāveic maksājums atbilstoši PMLP maksas pakalpojumu cenrādim - 5,52 EUR + pasta izdevumi.
 

 

Ja rodas jautājumi - rakstiet uz info@court.lv!

 

Jūsu jautājumi - ir mūsu rakstu idejas!Comments


No comments...    Write comment